2014 Yarenleri! :)

Ya zaten bir gelsin ben ona ne diyecegimi gayet iyi biliyorum. Sıkıldım ama cidden yani saçma sapan davranislarindan arayincada sanki hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor hani üç dört aramayan o değilmiş gibi ben anlamadim bu işten bir şey

erkeklerin her zamanki halleri canım yap yap sonra hiçbir şey olmamış gibi davran :KK66:) sıkma kendini aaaa bak seni de mehtap sıkıştırıyor herhalde :))

erkeklerin her zamanki halleri canım yap yap sonra hiçbir şey olmamış gibi davran :KK66:) sıkma kendini aaaa bak seni de mehtap sıkıştırıyor herhalde :))

Soğuk konusuncada neymiss aşkım canım cicim dememismisim heyy Allah'im sabır ver. Evet hem mehtap hem malum dönem hem de cumartesi den beri atamamasi sınırını bozuyor artık. Özellikle aramıyor ya ben çok iyi anladım yani

Soğuk konusuncada neymiss aşkım canım cicim dememismisim heyy Allah'im sabır ver. Evet hem mehtap hem malum dönem hem de cumartesi den beri atamamasi sınırını bozuyor artık. Özellikle aramıyor ya ben çok iyi anladım yani

sen ilgini eksik etmiceksin canım soğuk davranınca problem olur :)) heee sen malum dönemdesin de böyle karamsarsın anladımm anladımm :))

oy kıyamam ben sana ya yardım edebileceğim bir şey olabilir mi :) olabilirse mail olarak yollayabilirsin

yok bebeğimmm çok teşekkür ederim :KK19::KK15: yerimm seniii kızzz

sen ilgini eksik etmiceksin canım soğuk davranınca problem olur :)) heee sen malum dönemdesin de böyle karamsarsın anladımm anladımm :))

Bende yerim o zaman benden söylemesi elimden geldiğini yaparım kuzucum :):KK15::KK15:

Ama cumartesiden beri aramıyor ne düşünebilirimki yani dönemle de alakası yok bence :KK51:

Aaa Niye ki :-) iyi sariyor bazi oyunlarda :-)

Orasi oyle herkesin aile yapisi farkli. Gelenek ve goreneklerden soz ettim ben sadece sen degil genelleme yaptim yani fark ettiysen tatlim kizlarimiz Dedim :KK66: evet mutluyuz cok sukur bizim gibi olan herkes gibi :KK68: bizim safak azaldi onada bin sukur safak 31 :)

Oyle deme kuzum ayni sehir de hatta ayni evde olackasiniz vakti gelince nasipse:KK68: evlenince ayni yerde olacaksiniz OHH mis :KK22: hem ne cezasi aldi kuzum zaten bu komutanlar kafayi yemis:KK20:
genelleme yaptığının farkındayım hayatım ama benim konunun üstne geldiği için şimdiki kızlarımız çok fena diye doğal olarak bende o gelenek görenekleri uygulamadığım için onlara göre bende fena sayılıyorum :KK70: ayy konuya bak bence ''herkesin hayatına kimse karışamaz'' özlü sözmzle konuyu kapatalım:KK45:Sevindimmm canımm geçer gider o 31 günde allahın izniyle:nazar:En Büyük TÜRKİYE

X