2014 Yarenleri! :)

nasılsın fıstığımmmm :)) Yeşimim deyince bir hoş oldum, sevdicek de bana öyle der :))
:) anılar depreşti desene ah ah bileydim demezdim kuzum ya . iyiyim çok şükür bebeğim atarsa tutarsa batarsa biterse gibi kelimelerle yola devam sen nasılsın şekerimmmm

:) anılar depreşti desene ah ah bileydim demezdim kuzum ya . iyiyim çok şükür bebeğim atarsa tutarsa batarsa biterse gibi kelimelerle yola devam sen nasılsın şekerimmmm

demezdim olur mu canımm içinden geldiğini de gitsin :)) bitmiyorrr bitmiyooor o atarsalar batarsalar.. 100 ler ne kadar da geçmemeye direniyor yahuuu sıkıldıkk

307 bebeğmm şafak karanlık :))

şafak karanlık deme bebeğimmm ya, benim sevdiceğe diyodum hadi bi şafak söyle şafak karanlık diyodu benim de içim kararıyodu :)) ama bugünlerde 10 ar 10 ar say istersen birazcık iyi gelebilir )

:) saymayınca geçiyorda sayınca gerçekten geçmiyor mübarek olası

oyalancak şey de bulamıyorum herhalde bu aralar iyice taktım cansu diye bir arkadaşım var benimmm biz ona cansuyu diyoruzz nerden aklıma geldiyse söyleyim dedim :)))
Bilirm söylerler benim lisedeki arkadaşlarımda şey derdi Ankara daydı galiba Cansuyu Gönüllüleri diye bi yardım derneği varmış oradan esinlenip adıma facebook da hesap bile açmışlardı her yoruma her fotoğrafa etiketlerlerdi az çekmedim :) eski iş yerimde de bi abim vardı kendi Manisalıydı babası kasaptı iş yerinde arkadaşlara babasının dükkanından sucuk getirirdi satmak için sucuklarımınız isimleri Cansu'cuk du ya neler çektim ben bi bilsen :)

ehehe az hikayesi yokmuş isminin :)) her yere çekmeye müsait :))

aynen öyle tatlım sen nasılsın işler nasıl gidiyor napıyorsun askerin nasıl iyi mi ?

çok şükür benim işler iyi canım ay sonuna beyanname yetiştirmeye çalışıyoruz :)) askerimle aramız iyi çok şükür ama o bu aralar pek iyi değil yaa komutanıyla problemler devam ediyor çok üzülüyorum.... şafak azaldı rahat ederiz dedik olmadı

iyi olunda tatlım bunlar bi şekilde geçip gidecek Rabbim huzur versin

Yoktur kuzum evham yapma yorgundur biliyon ki denetimler başlayacak hazırlıklar galan yapmıştır :)

Hmmm hiç demiyon ne bilim herşeyimizi paylaşıyoruz ya ondan dedim :)
Dimi kuzum yaa :) yoktur :) denetim mi varmış yine ya hic demedi zaten telefonun da bozuldu konuşamıyorum pek :/ ama iyidir aşkım yaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…