2014 Yarenleri! :)

ya gözünde sorun var biraz bişey olur mu acaba

canım almak istedikten sonra şampuan şişesini başka şişeye boşaltırlar :) eşya olayını çok kafaya takmayın, oraya gidince kendi duruma göre ayarlar. pis iç çamaşırlarının bile çalındığı bir yer düşün bot u için bir kilit alın kamuflaşlarının içine adını yazsın bir de evden terlik götürsün diğer herşeyi kolayca halleder zaten. en çok çamaşır, terlik ve bot çalınıyormuş orda.

uzağı görmekte sorun yaşıyor canım biraz
Valla bilemedim canim derece onemli hastane ona gore rapor veriyo basvurulari takip edin basvuru yapin hemen olmuyo hersey o arada dusunur zaten kasimda sinava girdi aralik basinda islemleri tamamlandi daha guvenlik sorusturmasi bekliyoruz gina geldi inan

6 ay askerlik yapmış olması gerekiyormuş canım sınav için ondan sonra girebiliyormui benimde tek umudum bu ya

inanamıyorumm çamaşır bile çalınıyorsa çok afedersiniz oha derim yaniii. bot için nasıl bir kilit alabilirimki ?

inanamıyorumm çamaşır bile çalınıyorsa çok afedersiniz oha derim yaniii. bot için nasıl bir kilit alabilirimki ?
bot kilidi yazarsan çkıyor zaten güzelim. normal kilitlerden biraz daha uzun ve ince oluyor. öyle maalesef çamaşırlar bile çalınıyor.

6 ay askerlik yapmış olması gerekiyormuş canım sınav için ondan sonra girebiliyormui benimde tek umudum bu ya
hmm doğru canım sn söyleyinca aklıma geldi sevgilim 24 kasımda sınav girdi 10 mayısta askere gitmişti

Ouff kızlar ya askerlik zorda bizde askerlik yapıyoruz resmen.
Bu sabah kızdım ona bi meseleden dolayı ve şebeklik yaptı uzatmadım hatta düşündüm bi gelişme var olgunluk gibi diye. Yanılmışım akşam yine tartıştık kaldıramıyorum artık tamam doğu zor ama bende yıprandım burda kaç günde. Ruhen ordayım ben daha çok askerdeyim yani hoof

Kuzum askerlik ilişkiler için çok büyük bir sınav, özlem arttıkça sinirler daha çok bozuluyor. onlar kendilerince haklı yaşadıkları şey hiç kolay değil, çok zor şartlara maruz kalıyorlar ama bizi de anlamaları gerek biraz. Alttan al al nereye kadar değil mi? Elimizden geldiğince sabretmeye çalışalım biz. Onlar da biraz daha anlayışlı olsalar bir sorun çıkmaz aslında ama erkekler kadınlardan daha zayıf. Çektikleri sıkıntıları, zorlukları sevdiklerine çok yansıtıyorlar. Naz yapıyorlar resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…