2014 Yarenleri! :)

Canim sinavkari mulakatlari nasıl benimkide girmeyi dusunuyor da
Canim once yazili sinav canim sonra ön saglik muayenesi sonra spor sonra mulakatn cnm ondan gecerse askeri hastaneden heyet raporu almasi gerek 12 bolum muayene ediyo saglam raporunu teslim edicek guvenlik sorusturmasina baslaniyo ailesi ve kendi icin sonrada dosyasi tayine yollaniyor bransi belirleniyo 3 ay kursa gidio atamasi oluyo

evet canım bende duydum bu çalma olaylarını.. küçük bi çanta alsamda ona koysa yıkayıp kuruladıktan sonra hem çalınmazda o zaman.. ?

ona ben zaten tembih ettim boyundan asmalı cüzdan flan vs vs.. oraya gidince görücez bakalım yani onunda koruması lazım ..
ne kadar dikkatli olsalar da mutlaka çalınıyor eşyaları çünkü dolaplarını kilitlemeleri yasak. ihtiyaçları dışında dolabına fazla eşya koymasın

valizine koysa kilitlese olmazmıki :110:
valizi depoda bırakmak zorundalar, acemi de depodan eşya almak yasak ama usta birliğinde depoyu açtırabilir. Zaten dolapları çok küçükmüş acemide biraz sıkıntı çekebilir ama usta birliğinde kantinden her şeyi uygun fiyata bulabilir. Tavsiyem traş bıcağı dışında çok pahalı şeyler götürmesin

valizi depoda bırakmak zorundalar, acemi de depodan eşya almak yasak ama usta birliğinde depoyu açtırabilir. Zaten dolapları çok küçükmüş acemide biraz sıkıntı çekebilir ama usta birliğinde kantinden her şeyi uygun fiyata bulabilir. Tavsiyem traş bıcağı dışında çok pahalı şeyler götürmesin
diş macunu diş fırçası şampuanını ayarlarız .şampuanı almasınlar diye etiketini kaldırıp kağıtla yapıştırıp üstüne bişi yazıcaz ... içindir flan yani.. üst baş götürür başka birşeyde olmaz zaten

X