2014 Yarenleri! :)

Canim once yazili sinav canim sonra ön saglik muayenesi sonra spor sonra mulakatn cnm ondan gecerse askeri hastaneden heyet raporu almasi gerek 12 bolum muayene ediyo saglam raporunu teslim edicek guvenlik sorusturmasina baslaniyo ailesi ve kendi icin sonrada dosyasi tayine yollaniyor bransi belirleniyo 3 ay kursa gidio atamasi oluyo
ya gözünde sorun var biraz bişey olur mu acaba :KK43:

diş macunu diş fırçası şampuanını ayarlarız .şampuanı almasınlar diye etiketini kaldırıp kağıtla yapıştırıp üstüne bişi yazıcaz ... içindir flan yani.. üst baş götürür başka birşeyde olmaz zaten
canım almak istedikten sonra şampuan şişesini başka şişeye boşaltırlar :) eşya olayını çok kafaya takmayın, oraya gidince kendi duruma göre ayarlar. pis iç çamaşırlarının bile çalındığı bir yer düşün:KK70: bot u için bir kilit alın kamuflaşlarının içine adını yazsın bir de evden terlik götürsün diğer herşeyi kolayca halleder zaten. en çok çamaşır, terlik ve bot çalınıyormuş orda.

uzağı görmekte sorun yaşıyor canım biraz :KK43:
Valla bilemedim canim derece onemli hastane ona gore rapor veriyo basvurulari takip edin basvuru yapin hemen olmuyo hersey o arada dusunur zaten kasimda sinava girdi aralik basinda islemleri tamamlandi daha guvenlik sorusturmasi bekliyoruz gina geldi inan

Valla bilemedim canim derece onemli hastane ona gore rapor veriyo basvurulari takip edin basvuru yapin hemen olmuyo hersey o arada dusunur zaten kasimda sinava girdi aralik basinda islemleri tamamlandi daha guvenlik sorusturmasi bekliyoruz gina geldi inan
6 ay askerlik yapmış olması gerekiyormuş canım sınav için ondan sonra girebiliyormui benimde tek umudum bu ya :KK43:

canım almak istedikten sonra şampuan şişesini başka şişeye boşaltırlar :) eşya olayını çok kafaya takmayın, oraya gidince kendi duruma göre ayarlar. pis iç çamaşırlarının bile çalındığı bir yer düşün:KK70: bot u için bir kilit alın kamuflaşlarının içine adını yazsın bir de evden terlik götürsün diğer herşeyi kolayca halleder zaten. en çok çamaşır, terlik ve bot çalınıyormuş orda.
inanamıyorumm çamaşır bile çalınıyorsa çok afedersiniz oha derim yaniii. bot için nasıl bir kilit alabilirimki ?

6 ay askerlik yapmış olması gerekiyormuş canım sınav için ondan sonra girebiliyormui benimde tek umudum bu ya :KK43:
hmm doğru canım sn söyleyinca aklıma geldi sevgilim 24 kasımda sınav girdi 10 mayısta askere gitmişti

Ouff kızlar ya askerlik zorda bizde askerlik yapıyoruz resmen.
Bu sabah kızdım ona bi meseleden dolayı ve şebeklik yaptı uzatmadım hatta düşündüm bi gelişme var olgunluk gibi diye. Yanılmışım akşam yine tartıştık kaldıramıyorum artık tamam doğu zor ama bende yıprandım burda kaç günde. Ruhen ordayım ben daha çok askerdeyim yani hoof :KK34:

Ouff kızlar ya askerlik zorda bizde askerlik yapıyoruz resmen.
Bu sabah kızdım ona bi meseleden dolayı ve şebeklik yaptı uzatmadım hatta düşündüm bi gelişme var olgunluk gibi diye. Yanılmışım akşam yine tartıştık kaldıramıyorum artık tamam doğu zor ama bende yıprandım burda kaç günde. Ruhen ordayım ben daha çok askerdeyim yani hoof :KK34:
Kuzum askerlik ilişkiler için çok büyük bir sınav, özlem arttıkça sinirler daha çok bozuluyor. onlar kendilerince haklı yaşadıkları şey hiç kolay değil, çok zor şartlara maruz kalıyorlar ama bizi de anlamaları gerek biraz. Alttan al al nereye kadar değil mi? Elimizden geldiğince sabretmeye çalışalım biz. Onlar da biraz daha anlayışlı olsalar bir sorun çıkmaz aslında ama erkekler kadınlardan daha zayıf. Çektikleri sıkıntıları, zorlukları sevdiklerine çok yansıtıyorlar. Naz yapıyorlar resmen.

X