2014 Yarenleri! :)

Şimdiye kadar çok iyi gidiyodu bebeğim ama haftasonu gördüm ya onu:KK43: ayrılmak çok koydu yaaa:KK43: daha öncede ziyaretine gitmiştim ama bu sefer neden böyle oldum bilmiyorum:KK43:
o duyguyu adım gibi biliyorum canım sevgilim kasımda sınav girecekti ünv den diploma alınmlıydı bize teslim etmedikleri için kayseriye gelmişti 1 günlüğüne o zaman ayrılmak ban öyle zor gelmişti ki bogazımda bir düğüm oldu günlerce geçmemişti

o duyguyu adım gibi biliyorum canım sevgilim kasımda sınav girecekti ünv den diploma alınmlıydı bize teslim etmedikleri için kayseriye gelmişti 1 günlüğüne o zaman ayrılmak ban öyle zor gelmişti ki bogazımda bir düğüm oldu günlerce geçmemişti
Aynen bebeğimmmm:KK43: dün çok çok kötüydük yaa ağladık durduk:KK43: bugün ben biraz daha iyiym kafam dağıldı çalışınca ama sevdiceğim bugünde ağlamış:KK43: rabbim sabır selamet versinnn:KK43:

tecrübe konuşuyor :) sana daha zor şimdi tabi şafak azaldıkça zaman daha da yavaştır değil mi?
aslında fena değil geçiyor am sevgilim uzman çavuşluk için snava girdi kazandı güvenlik soruşturmasının bitmesin bekliyoruz onuda bekleyincde artık fenalık geldi inan

Aynen bebeğimmmm:KK43: dün çok çok kötüydük yaa ağladık durduk:KK43: bugün ben biraz daha iyiym kafam dağıldı çalışınca ama sevdiceğim bugünde ağlamış:KK43: rabbim sabır selamet versinnn:KK43:
ağlanır canım bizde agladık geçcek biliyorsun moral vern birbirinize çare yok bazen diyorumki imkan olsa ben giderdim onun yerine askere

kızzlarrr iyi haberler var barıştık biz sevdiceğimle :KK37: perşembe günü tekrar buluşscaz ben ona gitmeden güzel bir hediye vermek istiyorum .. nasıl birşey alabilirim onun işine yarayabilcek bişi, askere gitcek sonuçta :110:

kızzlarrr iyi haberler var barıştık biz sevdiceğimle :KK37: perşembe günü tekrar buluşscaz ben ona gitmeden güzel bir hediye vermek istiyorum .. nasıl birşey alabilirim onun işine yarayabilcek bişi, askere gitcek sonuçta :110:
Hayirli olsun canim saat alabilirsin :)

Napiyim fıstığım yaa askerimi düşünüp duruyom yaaavvvv:) haftasonu evciye çıkartmıştıkkk rüya gibi 2 gün geçirdikkk sonunda da hüngür hüngür ağladık bebeğimmmm:):) onun dışında işe gidip geliyorummm herşey standart:) sen neler yapıosun bakalımmm? Var mı planlar 3 gün sonrasına dair? :)
ohh canım sefan olsun. :) Plan var var olmaamı :)cmtsi yemeğe gideceğiz işte bi İskender ısmarlıyım yârime :) pazar günüde arabayla ev bakmaya gidicez ordan mobilyalarımıza bakıcaz :)

X