2014 Yarenleri! :)

Otobüs yokki kuzum sabah 8 de :KK43: aradi simdi ne olursa olsun gelcem dedi bilmiyorum napacak :KK43: sen nasılsın kuzum nasıl gidiyor kendi Derdimden soramadim ya ayıp ettim :KK43:
bekle bakalım ama fırar etmesın ceza alır ıyı olmaz tembıhle kuzum baktın gelmıyor kacta otbs varsa donersın

hahaha bn Adına sevındım kuzum ama cıdden ımrendım ne yalan soyleyım :)))
haha bak bende imreniyordum aynen milletin şafagına kasap dukkanının önündeki kediler gibi bakardım inan geçiyor mecbur gececek bebeğim sizinde güven bana :)

haha bak bende imreniyordum aynen milletin şafagına kasap dukkanının önündeki kediler gibi bakardım inan geçiyor mecbur gececek bebeğim sizinde güven bana :)
ahahah aynen hatta safak tablosu onceden yapılırdı ya en altta bn olurdum ne sınır bozucu o ya bde en sınır bozucu da kısa donem yapanlar olurdu onada gıcık olurdum :KK70::KK70: aynen ama cok sukur gecıo oylede bylede tatlım :)

yok artk :) o da kaldgn yerdeydı dmı kuzu nevsehırde barı kal carsı ıznınde bulusursnz alırsn hem
Evet kuzum birlikteydik :KK66: ben cikmayayim diye ona vermiştim çarşısı normalde bugünkü ama zaten evciydi kuzum yarın çarşı olmaz :KK43: ahh amann gelir benim aşkım ya bırakmaz beni insallahhh

Evet kuzum birlikteydik :KK66: ben cikmayayim diye ona vermiştim çarşısı normalde bugünkü ama zaten evciydi kuzum yarın çarşı olmaz :KK43: ahh amann gelir benim aşkım ya bırakmaz beni insallahhh
ınsallah balım skma canını kız bende ıyıym cok sukur sormussn daldm :KK70: aynı safak dusmece ıste .s sızn safak kac kuzum

ahahah aynen hatta safak tablosu onceden yapılırdı ya en altta bn olurdum ne sınır bozucu o ya bde en sınır bozucu da kısa donem yapanlar olurdu onada gıcık olurdum :KK70::KK70: aynen ama cok sukur gecıo oylede bylede tatlım :)
bide kısa dönem olup daha burda ağlayıp zırlayanlara daha fena gıcık olurdum:p

X