2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

hayırlı olsun canım inşallah kucağınada alırsın... hiçmi yatmadın sen

Saol cnm amin. Darısı sizlere olsun. Ben transfer sonrası 2 saat hastanede yattım sonra eve geldim, biraz bişiler yedim dolandım sonra yorgun hissettim biraz yattım sonra yine kalktım. Sofrayı kurdum akşam için balkonda oturdum. Gün içinde yorulunca bir saat yatıyodum sonra kalkıyodum. 3 günden sonra zaten işe Gitmeye başladım normale döndüm. Sadece karın kaslarını zorlayacak hareket, uzanmak ve kabız olmak yoktu. Hala da yok bunlar zaten 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok geçmiş olsun evvremm.. dilerim en kısa sürede güzel sonuçlar alabilirsin.

Hastane rapor çıkarma doneminde berbat. Arsivdeki kizla az kavga etmedim her evraki ayrı ayrı yaptırıp zaman jaybettirdi bana. Doktorla iletişim doktor ve odadakilerin ruh haline göre değişiyor bazen hic dinlemeden azarliyor bazen de en ince detayina kadar guzelce anlatiyorlar. Biizi sgk karsilamadigi için mecburen orda yaptirdik. Kismet iste ya ötesi yok aslında. Cok sagol

Sağol canım ilaçları yazarsan sevinirim.

Saatlrrdir Ağlıyorum ama yapacak bişey yok. Simdi tedavi için adim atacağız tekrar. Dediklerini de denerim sagol canım. Artık sizin haberlerinizle mutlu olurum bende...

Merhaba canım geçmişolsun öncelikle , Allah yardımcın olsun vakti zamanı gelmemiş demekki, sakın umutsuz olma, ne durumdakiler anne baba oluyor bak elbet bir gün olacaktır Allah'ın izniyle . Bizde de erkek infertilitesi var canım ben kime gideriz diye araştırdığımda 2 ürolog çıktı karşıma , istanbul Bahçeci de Emre Bakırcıoğlu , ankara da Kaan Aydos . Her ikiside çok iyiymiş yalnız kaan aydos 3-4 ay sonraya randevu veriyor canım bilgin olsun, bu arada sperm sonuçlarınız nasıldı sizin , bir de keşke bu durumu haber verselermiş belki transferi bile ertelemeleri gerekirdi sonuçta travma yaşıyoruz onların umurunda olmasa da

Selam kızlar. Banada 11 Temmuz'da transfer oldu. 3 embriyo transfer edildi. 2 si grade2,1i grade 3. Dualarınızı bekliyorum 🙏🙏

Sağol canım ben de urolog arastiracagim. Onerin iyi oldu teşekkürler. Allahin bi bildiği vardır vakti zamani gelince olur inşallah.

slm kızlar.ben az önce adet oldum(21 gibi)sizce yarın mı yoksa öbür gün mü gitmeliyim doktora.saat geç olunca arayamadım.şehir dışı bide sabah arasam ben gidene kadar öğleden sonra olur.offfffff offffffffffff adet olduğuma mı yanayım tedavinin stresine mi...bi de ilaçlar için bi hastaneye yönlendirir rapor çıkartırız demişlerdi,nasıl oluyor bu iş ne kadar sürüyor...

Öbür gün doktor yanında olsan yeter ... 3. Gün de başlanıyor tedaviye benim öyle oldu hatta ben 21 Haziran'da saat 18.00 gibi oldum adet doktor ilk günü 22 Haziran olarak hesapladı akşam olunca ertesi gün olarak alıyorlarmış

teşekkür ederim canım,peki siz ilaçlar için rapor çıkardınız mı,tedavin nasıl sonuçlandı,neler yaptın biraz bahsedermisin.benim 3.denemem olacak ve çok tedirginim...

slmm kizlar bende ne zamandir giremedim siteye takip edemedim .bazilarinizin yazilarini okudum hem sevindim hem uzuldum Rabbim hepimizin yardimcisi olsun,herseyde bir hayir vardir herkezin sinavi farkli iste bizimkide boyleymis.ama pes etmek yok..dualara devamm.rabbim Kabul etmiyecegi duayi ettirmezmis.insallah hep guzel haberler aliriz.
Beni sorarsaniz daha randevuma bir hafta var hazirlik asamasindayiz.ayrica bebegin tutunmasi icin b12 vitamini cok onemli ona dikkat edin .benim 4. denemem olucak bakalim hayirlisi bu sefer olucak insallah..

Ya doktorum bana b12 falan vermedi ya. Bugün transferimin 6. Günü ve şişlik dışında net birşey hissetmiyorum. Benimle transferi yakın olan var mııı

teşekkür ederim canım,peki siz ilaçlar için rapor çıkardınız mı,tedavin nasıl sonuçlandı,neler yaptın biraz bahsedermisin.benim 3.denemem olacak ve çok tedirginim...

Ilk tüp denemem benim .. 11 gün gonal f iğne kullandım son 5 gün içinde cetrotide diye iğne de yaptım göbekten 11 gün sonunda yumurta toplandı 3. Gün embriyosu transfer edildi bugün 8.günüm.. Toplama işleminden sonra ilaçlar devam etti.. Folibol, elevit, perdnol, tetra .. Crınone jel, bi de hergün progynex diye kalçadan iğne oldum transferden sonra yine 5 gün kullandım bunları sobra tatra ve prednol ü bıraktım.. Diğerleri aynı devam ve. Enox 4000 diye göbekten iğne eklendi .. Özelde yaptırdım ben canım ... Ama sonradan biten ilaçlarımı sağlık ocağında yazdırdım ...

Bennnn transferin 8. Günündeyim...heyecan endişe korku hepsi bir arada

canımmm demek transfer gününü bekliyorsun çok sevindim bebekleri alıp gelince de haber ver.... anneciklerine kene gibi yapışsınlar inşallah

Uuuuuuuuu ne korkunc ilaclarrrrr bir suruuu 😊sakaaaaa ya benimde bir iki gune kadar toplama olcak transferden sonra blherkez bu ilaclari aliyormuuu sana tedavi seklimi boyle uygulandi (sorucu mini) tskler simdidennn

evet canım iyilermiş..yarın pgt ye gidicekler inşallah sağlıklı embriyolar çıkar ya çok korkuyorum:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

canım hepiciği sağlıklı çıkar ve sonrada da sana sıkı sıkı tutnurlar inşallah :)
canım pgt hakkında pek bilgim yok onun için soruyorum yarın yapınca hemen sonuç çıkıyor mu? bizi merakta bırakma :)

Selam kızlar. Banada 11 Temmuz'da transfer oldu. 3 embriyo transfer edildi. 2 si grade2,1i grade 3. Dualarınızı bekliyorum 🙏🙏

canım sıkı sıkı tutunsun bebişlerin :) güzel haberlerini alalım inşallah :)

canım hayırlı olsun tedavin :) inşallah sonu bebişli olur :)

Benimde bugun 6.gun benim dr da vermedi. Bende sadace igne yerleri sikinti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…