2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Şimdi hastaneden aradılar 6 yumurtamdan 3'ü döllenmiş:KK66:))çok mutluyum:KK66:)yarın gene arayacaklarmış...size saçma bir soru sorucam Döllenmesi iyi herhalde 1 aşamayı daha geçtik değil mi???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabiki iyi canim...benim de transferimin 4. gunu ....4gundur hep yatiyorum diyebilirim...ufak tefek isler harici kalkmiyorum...benim durumumda ilan var mi aranizda?Bu bizim 3.denemiz bu arada...

Semiha sakir de yaptirdim ben iki denememi de. Doktorla görüştük eşimin Sperm kalitesi cok dusukmus. O yüzden transfer ettikleri embriyonun da % 20 si çürümüş transfer ettiklerinde. Sperm kalitesini şimdiye kadar hiç soylememislerdi. Onu iyilestirmek gerekiyor hastanedeki urologla gorustuk o da yapacak pek bi sey yok ozelde yaptirin bi dahakini dedi. Aslında nedenini öğrenmek iyi oldu ama eşim cok Üzgün şimdi.

Insan yıkılıyor ilk anda. Güçsüz hissettim kendimi ama simdi iyi bir urologla görüşmeyi dusunuyorum durumu. Tedavi edebilirsek tekrar deneyecegiz tabii. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

Tabii ki dualariniza desteklerinize çok çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah size nasip etsin inşallah. ..

Şimdi hastaneden aradılar 6 yumurtamdan 3'ü döllenmiş:KK66:))çok mutluyum:KK66:)yarın gene arayacaklarmış...size saçma bir soru sorucam Döllenmesi iyi herhalde 1 aşamayı daha geçtik değil mi???

Güzel canım. ... İnşallah kaliteli olarakda devam ederler .. Cuma günü belki transfer ederler . 3. Gün olacaksa

Tabiki iyi canim...benim de transferimin 4. gunu ....4gundur hep yatiyorum diyebilirim...ufak tefek isler harici kalkmiyorum...benim durumumda ilan var mi aranizda?Bu bizim 3.denemiz bu arada...

Çok hareketsiz kalma ama kabız olursun ... Benim 8. Günüm

Arkadaşlar transfer sonrası sürekli yatmayın... Rahim kendi şeklini ayaktayken alırmış. Ben gidip yatıp dinleniyodum ama sonra kalkıyodum sofra hazırlıyodum yemek yiyodum balkonda oturuyodum... Karın kaslarınızı kasmayın, çok eğilip kalkmayın, uzanmayın ama hareket edin. Ben 7. Haftamdayım doktorum hala kabız olmayacaksın diyor buna da çok dikkat edin... Hepinize iyi şanslarr...

Semiha sakir de yaptirdim ben iki denememi de. Doktorla görüştük eşimin Sperm kalitesi cok dusukmus. O yüzden transfer ettikleri embriyonun da % 20 si çürümüş transfer ettiklerinde. Sperm kalitesini şimdiye kadar hiç soylememislerdi. Onu iyilestirmek gerekiyor hastanedeki urologla gorustuk o da yapacak pek bi sey yok ozelde yaptirin bi dahakini dedi. Aslında nedenini öğrenmek iyi oldu ama eşim cok Üzgün şimdi.

Insan yıkılıyor ilk anda. Güçsüz hissettim kendimi ama simdi iyi bir urologla görüşmeyi dusunuyorum durumu. Tedavi edebilirsek tekrar deneyecegiz tabii. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

Tabii ki dualariniza desteklerinize çok çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah size nasip etsin inşallah. ..

nasıl yanı yaa sıze hıc sperm dusuk sunu kullanın demedılermı? bıze urolog vıtamın vermıstı ayrıca kecıboynuzu kuru yaptım eşime folık balık yagı fılan ıcırdım. sıgara ıcıyorsa mutlaka bıraksın sperm ıcın vıtamınler var onlardan alın 3 ay kullansın hem ara vermıs olursun hemde spermler kendıne gelır. yanı emrıyonun curumusse nıye bunu transfer oncesı soylemıyolar

nasıl yanı yaa sıze hıc sperm dusuk sunu kullanın demedılermı? bıze urolog vıtamın vermıstı ayrıca kecıboynuzu kuru yaptım eşime folık balık yagı fılan ıcırdım. sıgara ıcıyorsa mutlaka bıraksın sperm ıcın vıtamınler var onlardan alın 3 ay kullansın hem ara vermıs olursun hemde spermler kendıne gelır. yanı emrıyonun curumusse nıye bunu transfer oncesı soylemıyolar

Sperm sayısının düşük olduğunu soylediler ama kalitenin bu kadar kötü oldugunu bilmiyoduk. Bize ikinizde de varderken simdi sperm kkaliteli olsa normal bile çocuk olur diyor. Transfer esnasinda embriyo cok kaliteli tutacak inşallah falan dediler umutlandim tabi doğal olarak. Esime ilk deneme oncesi Neofortil vermişti urolog onun dışında keçiboynuzu kuru de yaptik ama :KK43:

Tesekkurler arkadaslar...Ben onceki tup bebek denemelerinde oldukca harrketliydim.bu sefer biraz daha hareketsizim.bu sefer boyle yapiyim dedim.biraz vites dusurdum anliycaniz...tabi hersey bahane...Rabbim ol derse olucak insallah

Tesekkurler canim jelde kullaniyorum peki hastanede ne yaptilar

Kist yırtılması yüzünden 1 geceliğine hasteye yatırmışlardı zaten. bu arada aşılamam tutsun diye progestan iğne vurdular.. iğnelerden sonra CRP ve beyaz kürem sürekli arttı. Enfeksiyon kapmışım. Sol kalçam tamamen şişti.. belime kadar ağrıyordu...

işte böyle...

Çok geçmiş olsun evvremm.. dilerim en kısa sürede güzel sonuçlar alabilirsin.

canım bende raporumu semiha şakirde çıkarmıştım... o doktor ne biçim muayene yaptı beni rapor için gerekiyodu içeride çatal bile yok sedyenin üstünde muayene etti... bağırdım sinir oldum... eli hiç hafif diyil hiç beğenmedim..Allah kimseyi oraya düşürmesin... butün çalışanlar insanı öyle bir azarlıyorki o hasanede...neyse canımmm ben sana kalite için arı sütü bal polen yedir derim... şimdiden başlat sende ye hem yumurtalara hemde spermlerin kalitesini arttırıyor

Oncelikle cok uzuldum ama her serde bi hayir vardir demekten baska bisey gelmiyor elimizden.benim esimin durumuda ayni.varikosel ameliyati oldu.yaklasik 6 aydir takviye ilaclar iciyor.sayida bir farklilik yok ama morfoloji duzelmisilk tedavimde 18 yumurtadan saklanacak yumurta olmamisti.simdi 16 tane dondurduk.doktorum kullanilan ilaclar sayesinde dedi.ben butun kullandigimiz ilaclari sana mesaj atacagim. Belki bi faydasi olur sizede.lutfen canini sikma

Arkadaşlar transfer sonrası sürekli yatmayın... Rahim kendi şeklini ayaktayken alırmış. Ben gidip yatıp dinleniyodum ama sonra kalkıyodum sofra hazırlıyodum yemek yiyodum balkonda oturuyodum... Karın kaslarınızı kasmayın, çok eğilip kalkmayın, uzanmayın ama hareket edin. Ben 7. Haftamdayım doktorum hala kabız olmayacaksın diyor buna da çok dikkat edin... Hepinize iyi şanslarr...

hayırlı olsun canım inşallah kucağınada alırsın... hiçmi yatmadın sen

canım üzüldüm inan sana kaç saattir yazacağım kelime bulamadım :KK50: hayırlısı diyelim :KK50:
canım benim eşime sperm için kalite ve sayı artırmak için ilaç vermişti drum ayrıca bana da yumilerde kalite artırmak için ilaç vermişti ben 6-7 ay falan kullandım eşim 3-4 ay kullandı embriyolar öncekilere göre daha çok kaliteli oldu :) bir ürologla görüşün dediğin gibi eşin için ayrıca sen de yumiler için destek alabilirsin :) ben ilaçlar harici hayıt suyu içtim bal tarçın çörek otu keten tohumu karışımı yedim ama çok düzenli değil :) ilaçları düzenli kullandım ama :) drdan mutlaka destek ilaçlar iste bir dahakine güzel sperm ve yumi olsun sonra da sana bebiş olarak dönsün canım :KK16:

kızlar biz naparsak yapalım allah en hayırlı zamanda verıcek bıze bu bebekleri. ve biz diyeceğizki ''allahım ıyı ki şimdi verdin'' bence en guzel zaman gelecekler

Oncelikle cok uzuldum ama her serde bi hayir vardir demekten baska bisey gelmiyor elimizden.benim esimin durumuda ayni.varikosel ameliyati oldu.yaklasik 6 aydir takviye ilaclar iciyor.sayida bir farklilik yok ama morfoloji duzelmisilk tedavimde 18 yumurtadan saklanacak yumurta olmamisti.simdi 16 tane dondurduk.doktorum kullanilan ilaclar sayesinde dedi.ben butun kullandigimiz ilaclari sana mesaj atacagim. Belki bi faydasi olur sizede.lutfen canini sikma

ooooooo kimleri görüyoruzzzzz :)

hayırlı olsun canım inşallah kucağınada alırsın... hiçmi yatmadın sen

canım senin embriyolardan haber geldi mi?

X