2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ya doktorum bana b12 falan vermedi ya. Bugün transferimin 6. Günü ve şişlik dışında net birşey hissetmiyorum. Benimle transferi yakın olan var mııı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde bugun 6.gun benim dr da vermedi. Bende sadace igne yerleri sikinti

günaydın canlar :) tedaviye başlarken bi sürü kan testi yapılıyor ya onların içinde b vitaminine de bakılıyor zaten demekki sizinkiler normal çıkmış ilaca gerek duymamış benim çok düşüktü o yüzden benoxol kullanıyorum hani niye vermedi diye düşünüp üzülmeyin emi ha bide ayriyeten vitamin ilacı verdiyse doktorunuz onların içinde de oluyo zaten b12...

tatlı anniş ve kuzusu nasıllarmıııışşşşş:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: canımm benim maşallah yeğenimizi görmüşsün... birdaki gidişindede o miniciğimizin kalp atışını duy inşallahhh... :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
tesekkur ederizzzzz teyzesi güzel haberler aldıkca paylasıcam çünkü çok umutsuz başlamıştı biliyorsunuz herkese bhcg ye takılmanın aslında cok anlamlı olmadığını söylemek istiyorun ben bunu yasayarak öğrendim kendi kendimi yeyip bitirsem de bu süreçte... Ama çok şükür bebeğim etkilenmemiş hepinizin güzel haberlerini okumak için dua edeceğim

Maşallah canım ne güzel kalp atışını da duyarsin inşallah Hayirlisiyla...
Ben de nerdeyse soğuk suyla dus alıyorum. Sicakliga karar veremiyorum o yüzden bende daha az ve kisa dus alıyorum.

:KK66:) bence iyi yapıyorsun annecik bebeğinin içinde olduğu düşüncesi bile seni ısıtır ayrıca eminim o da sana tutunabilmek için gayret gösteriyo rabbim sizi birbirinize biran önce kavuştursun inşallah

yarın transfer işlemim var, 15 yumurtadan 7 olgun ve 4ü döllenmiş en iyi kalitede olan transfer edilecek. 3. gün transferi olacak aslında ben 5. gün blastokist transferi istiyordum burdan okuduğuma göre tutunma şansı daha yüksekmiş ama embriyolog ile görüştüm zaten sizinkilerin kalitesi iyi kaliteleri belli olmayanlar için 5. güne kadar bekleniliyor ve hangisi daha iyi o şekilde görülüp karar veriliyor dedi. hayırlısı olsun tutunacağı varsa bu şekilde de tutunur öyle değil mi, 3. gün transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tabiki iyi canim...benim de transferimin 4. gunu ....4gundur hep yatiyorum diyebilirim...ufak tefek isler harici kalkmiyorum...benim durumumda ilan var mi aranizda?Bu bizim 3.denemiz bu arada...

Canım hayırlı olsun transferin. Benim salı günü oldu transferim. 2. denememiz bizim de. İlkinde 12 gün hep yatmıştım. Ama bu sefer o kadar çok yatmıcam ben. Dün ve bugünün önemli olduğunu söyledi doktorum. Dün rapor için hastaneye gittim. Çıkışta AVM'ye gidip kitap aldım. Az da olsa yürüdüm yani Dikkat ediyorum tabiki ama ilk seferki gibi yapmayı düşünmüyorum. Anne-kayınvalide hiç kimsey ide istemedim bu sefer. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah. Bebişlerimiz tutunsun lütfen

Kuzular gunaydin bisi daha sormaliyim bu gonal f cetrotide menegon arkdslarim bu igneleri her gun ayni saatlerde mi yapiyorsunuz.benim hic ayni saatte olmuyp cunku skinti olur mu acaba merkezide aradim ulaşamadım;(

Dakikası dakikasına aynı olmak zorunda değil ama yaklaşık aynı saatte yapmalısın gonal f ve menagonu. Cetrotide dın saati önemli demişlerdi bana... Onun saatini hiç şaşırmadım o yüzden. Bir de çatlatma iğnesini kesinlikle söylenen saatte yapmalısın

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hayırlı olsun transferin. Benim salı günü oldu transferim. 2. denememiz bizim de. İlkinde 12 gün hep yatmıştım. Ama bu sefer o kadar çok yatmıcam ben. Dün ve bugünün önemli olduğunu söyledi doktorum. Dün rapor için hastaneye gittim. Çıkışta AVM'ye gidip kitap aldım. Az da olsa yürüdüm yani Dikkat ediyorum tabiki ama ilk seferki gibi yapmayı düşünmüyorum. Anne-kayınvalide hiç kimsey ide istemedim bu sefer. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah. Bebişlerimiz tutunsun lütfen

Selam, benim de 3. Denemem. Geçen seferlerde ben de çoğunlukla yattım. Birinde kimyasal gebelik olmuştu diğerinde ise hiç tutmamıştı. Bu kez 3. Gün embriyosu 2 adet transfer edildi. Ve bu kez hiç yatmadım. Yavaş hareket ediyorum tabi, transferin ertesi gün işe bile gittim. Bir sonraki gün rapor aldım o da daha huzurlu zaman geçirebilmek için. Ilk iki transferimin yapıldığı merkez yürümemi falan yasaklamıştı. Ameliyathaneden sedye ile çıkartıp 2 saat yatırdıktan sonra taburcu etmişti. 3. De merkezi değiştirdik. Yeni doktoruma çok güveniyorum, inşallah sonuç alırız. Ama yeni doktorum, transfer sonrası 20 dk Dan fazla yatak istirahatının hiç bir faydası olmadığını, hatta sürekli yatıyor olmanın kan dolaşımını yavaşlattığını bunun da embriyonun gelişimini olumsuz etkilediğini söyledi. Gün içinde yavaş olarak yürüyüş yapabileceğimi söyledi. Çok hızlı hareket etmememi, vücut ısımı yükseltecek aktivitelerden ve ağır işlerden kaçınmamı söyledi. Onun dışında stres yapma, ye iç gez keyif alacağın şeyleri yap dedi.

Selam, benim de 3. Denemem. Geçen seferlerde ben de çoğunlukla yattım. Birinde kimyasal gebelik olmuştu diğerinde ise hiç tutmamıştı. Bu kez 3. Gün embriyosu 2 adet transfer edildi. Ve bu kez hiç yatmadım. Yavaş hareket ediyorum tabi, transferin ertesi gün işe bile gittim. Bir sonraki gün rapor aldım o da daha huzurlu zaman geçirebilmek için. Ilk iki transferimin yapıldığı merkez yürümemi falan yasaklamıştı. Ameliyathaneden sedye ile çıkartıp 2 saat yatırdıktan sonra taburcu etmişti. 3. De merkezi değiştirdik. Yeni doktoruma çok güveniyorum, inşallah sonuç alırız. Ama yeni doktorum, transfer sonrası 20 dk Dan fazla yatak istirahatının hiç bir faydası olmadığını, hatta sürekli yatıyor olmanın kan dolaşımını yavaşlattığını bunun da embriyonun gelişimini olumsuz etkilediğini söyledi. Gün içinde yavaş olarak yürüyüş yapabileceğimi söyledi. Çok hızlı hareket etmememi, vücut ısımı yükseltecek aktivitelerden ve ağır işlerden kaçınmamı söyledi. Onun dışında stres yapma, ye iç gez keyif alacağın şeyleri yap dedi.

Hayırlı olsun tedavin canım. Benim de ilkinde kimyasal gebelik olmuştu. Zaten stresli bir dönem. Yatarak daha da stresli hale getiriyoruz. Benim 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi.

canım hepiciği sağlıklı çıkar ve sonrada da sana sıkı sıkı tutnurlar inşallah :)
canım pgt hakkında pek bilgim yok onun için soruyorum yarın yapınca hemen sonuç çıkıyor mu? bizi merakta bırakma :)

canım sıkı sıkı tutunsun bebişlerin :) güzel haberlerini alalım inşallah :)

canım hayırlı olsun tedavin :) inşallah sonu bebişli olur :)

evet o gün içerisinde sonuç çıkıyormuş canım...sağlı olup olmadığı ortaya çıkıyormuş dualarını eksik etme canım en çokihtiyacımız olan şey dua:18::18::18::18::18::18::18::18:

yarın transfer işlemim var, 15 yumurtadan 7 olgun ve 4ü döllenmiş en iyi kalitede olan transfer edilecek. 3. gün transferi olacak aslında ben 5. gün blastokist transferi istiyordum burdan okuduğuma göre tutunma şansı daha yüksekmiş ama embriyolog ile görüştüm zaten sizinkilerin kalitesi iyi kaliteleri belli olmayanlar için 5. güne kadar bekleniliyor ve hangisi daha iyi o şekilde görülüp karar veriliyor dedi. hayırlısı olsun tutunacağı varsa bu şekilde de tutunur öyle değil mi, 3. gün transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

canım yarın sıkı sıkı tutunsun bebişlerin inşallah :)

evet o gün içerisinde sonuç çıkıyormuş canım...sağlı olup olmadığı ortaya çıkıyormuş dualarını eksik etme canım en çokihtiyacımız olan şey dua:18::18::18::18::18::18::18::18:

canım hayırlısı ile bebişlerin sağlıklı çıksın ve sana sıkı sıkı tutunsun :)
canım tüp bebek için altın bozdurmaya gittiğimizde (tanıdık) ne için bozdurduğumuzu sordu sağlık için dedik o başka şey anladı büyük ihtimalle hasta olduğumu sandı neyse bize yaşadığı birseyi anlattı onu anlatmayacağım 313 tane ayetel kürsi okumuş hep dua etmiş çok şükür iyi oldu dedi bende yaptım birkaç kere sen de oku tatlım :) inşallah iyi olacak :):KK16:

canım tüp bebek için altın bozdurmaya gittiğimizde (tanıdık) ne için bozdurduğumuzu sordu sağlık için dedik o başka şey anladı büyük ihtimalle hasta olduğumu sandı neyse bize yaşadığı birseyi anlattı onu anlatmayacağım 313 tane ayetel kürsi okumuş hep dua etmiş çok şükür iyi oldu dedi bende yaptım birkaç kere sen de oku tatlım :) inşallah iyi olacak :):KK16:

tamam bitanem çok sağol hemen okumaya başlıyım ozaman...bugün bir abdest alıyımda jel sıkıyoruzya malum...

13 yumurta toplanmis 9 yumurta olgunmus 5 i dollenmis. 1 adet kompact embriyo (3.gun 8 hucreden bi sonraki 5 gun embriyosundan bi onceki evreymis) 1 adet kompact embriyomu aldim geldim yatıyorum. Ilk Catalca öylece 20-30 dk yattim. Sonra tuvalete gttm birazda yatakta yattim. Simdi evdeyim hakkimizda hayırlısı. Bundan sonrasi allahin takdiri.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

13 yumurta toplanmis 9 yumurta olgunmus 5 i dollenmis. 1 adet kompact embriyo (3.gun 8 hucreden bi sonraki 5 gun embriyosundan bi onceki evreymis) 1 adet kompact embriyomu aldim geldim yatıyorum. Ilk Catalca öylece 20-30 dk yattim. Sonra tuvalete gttm birazda yatakta yattim. Simdi evdeyim hakkimizda hayırlısı. Bundan sonrasi allahin takdiri.

hayırlı olsun arkadaşım. artık bundan sonrası sabır ve tevekkül...allah yüzünü güldürsün, bebişin seni hiç bırakmasın inşallah...

çoooook teşekkür ederim güzel dileğin için, inşallah dualarımız kabul olur, sen de sağlıkla kucağına alırsın bebeğini, büyütürsün, şimdi benim için birinci evre 12. gün, bakalım hayırlı haberler alırsam sonrası allahın takdiri..

Hadi hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsun inşallah ... Artık belirti aramaya başlaarsın :))

Hayırlı olsun tedavin canım. Benim de ilkinde kimyasal gebelik olmuştu. Zaten stresli bir dönem. Yatarak daha da stresli hale getiriyoruz. Benim 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi.

Hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah :)

maşallah canıııııımmmm darısı bana inşallah... kabak çekirdeği ananas ye...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hayırlı olsun canım sıkı sıkı tutunsun inşallah bebeğin sana..

X