2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bennnnnn kullanıyorum canım aynen benimde öyle oldu.. Morardı şiş olan yerlerim var yatarken otururken zorluk çekiyorum inşallah sonuçlarımız iyi olur

Amin canim insallah guzel haberler aliriz bu kadar kotu olacagini dusunmemistim doktorum agri yapabilir demisti ama senin kacinci gunun canim

[MENTION][/MENTION]
0.20 tam günümü beklemistim ama sonuc husran ((

Canım şuanda ne kadar üzülme destekte imkansız ... Bu hüsranda geçeçek yeni planlar yeni umutlar hep olacak ...Allah bi an önce sana sabır ve toplama gücü versin ...

Kaçıncı gün embriyosuydu tek miydi ?

Yeni planlar için cesaretim yok suan. Duam Allah bi mucize gondersin bize yoksa cesaretimi toplasam bile pozitif olamam diye korkuyorum.

2. Gün embriyosu ve tekti. Devlette yaptırdım ben.

Yeni planlar için cesaretim yok suan. Duam Allah bi mucize gondersin bize yoksa cesaretimi toplasam bile pozitif olamam diye korkuyorum.

Seni su an o kadar iyi anlıyorum ki cnm benim, ben de 1 defa yasadım o üzüntüyü acıyı, tarifsiz bir duygu... Hastaneden arayıp da olmadı dediklerinde sok oldum ve cvp veremedim, sonrası zaten ağlama krizi... Ama İnan gecicek bu da sadece biraz zaman ve sabır. Allahım yar ve yardımcın olsun cnm...

Uzulme demicem insanin icine oturuyo cunku ama hayirlisi boyleymis demek daha iyi olur tekrar dene bi sure snra insallh bu defa olur dua edip istemekten baska care yok bnmde yarin test gunum bnde umudum yok bnde negatifi gorurum die dusunuyorm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

0.20 tam günümü beklemistim ama sonuc husran ((

cnm bnm bu duyguyu yaşamayan bilemez, tüplerimin kapalı olduğunu bile bile test yapardım ben hani belki bi ihtimal küçük bi mucize olur gelir beni bulur diye ama hep koca bir sıfırla ve tek çizgiyle silkelenip dönüyordum hayata ama her işte bir hayır var derler, ne diyeyimki cnm o güzel haberi verseydin ben almışım gibi sevinecektim. şuan umutlu olmam gerekirken hissedemiyorum, allahım belki üçüncü denemende verecek sana meleğini, belki meleklerin olacak, umudumuzu kaybetmememiz lazım, biz de anne olacağız bi gün.. yüce Rabbim yüzümüzü güldürecek, hasretimizi dindirecek, belki de ömrümüz boyunca en çok istediğimiz hayalimizi gerçekleştirecek, yılma bence arayı da uzatma, evet iğneler, tedavi zorlu bir süreç ama bi iki ay sonra yine başla, kaçıncı denemede kavuşanlar var, belkide zamanı vardır.. Allah hepimize sabır versin..

yarın alıcam gelicem inşallahhhhhhhhh çok heyecanlıyım

HAVVA12 CANIM SEN ESTROFEMI GUNDE KAC KERE KULLANIYOSUN BANA 2 KERE DEDI. KULLANAN VARMI GUNDE KAC TANE ICIYOSUNUZ

Estrofem sabah akşam yani günde 2 kere. ancak transferden sonra kullanıyor olman lazım.. ben öyle başladım.

Olmadı maalesef....

Evremm hiç üzülme tamam mı? Bak ben kendi elimle sıfırladım umutlarımı çatlatma iğnesi vurmam gerekirken, gittim çatlatmama iğnesi vurdum internette baktığımda da iğnenin içeriğinin köpeklerde gebelik sonlandırmak için kullanıldığını gördüm

yılma tamam mı?

gün doğmadan neler doğar..

Arkadaslar progestan ignesi kullanan var mi? Benim igne yerlerim cok agriyor ve artik sismeye ve sertlesmeye basladi hemsire yapacak yer bulamiyor

Hastanede kan verin ve CRP ve Hemogram baktırın. O iğneler yüzünden ben 6 gün hastanede yattım. Doktorunuzla da konuşun mümkünse jel olanını versin.

geçmiş olsun.

Evremm.. sakın caymak yok!

benim kuzenim 9. denemesini yapacak ve sendeki yılgınlık onda yok! sakın cayma tamam mı?

hayırlısı böyle demek ki... çünkü doktora gitttiğim gün -kendi doktoruma gitmemiştim- doktorla bi ters düştük anlatamam... bilgisine bişey diyemem ama hastaya yaklaşımı çok ukala itici... onun yanından bi çıktık doğru benim doktorun yanına gittik... biraz daha pahalı olacak ama benim psikolojim de çok önemli... bu arada bende seni özlemişim... ama ortamda ilk sohbete başladığımız arkadaşlar pek yok onlardan haberin varmı ne yaptılar senin durumlar nasıl? anlat bakalım :))

aynen öyle canım doktorla arandaki diyalogda çok önemli.. çünkü bu hassas bir tedavi güler yüz çok önemli.... önceki arkadaşlar ara ara giriyo...bende transfer günümü bekliyorum bitanemmm ,cuma yada cumartesi olabilir... Allahın izniyle inşallah hepimiz anne oluruz inşallah bu defa dualarını eksik etme aşkımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…