2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Merhaba arkadaslar, hastaneden eve donuyoruz su an. 9 yumurtam toplanmis yarin bilgi icin ariycaklar. Heycanliyiz :))

Hayırlı olsun canım inşallah kaliteli embriyolarin olsun :)

Transferimin 6. Günü... Bugün kasık batmalarım başladı birden ani kramp gibi bişi giriyor ... Gaz var bende çok ondan sanırım bunlar

Benim de kasiklarimda batmalar oluyor aynen söylediğin gibi. Esim de tutunuyor bak diyor:) inşallah öyledir diyorum

Benim de kasiklarimda batmalar oluyor aynen söylediğin gibi. Esim de tutunuyor bak diyor:) inşallah öyledir diyorum

Evvremm cok saol, amiin hepimizin insallah.

Transferimin 6. Günü... Bugün kasık batmalarım başladı birden ani kramp gibi bişi giriyor ... Gaz var bende çok ondan sanırım bunlar

canım korkma.gaz iyiye işaret.
ilk denememde tek belirtim aşırı gaz ve midede yanmaydı.
ve sonuç pozitifti hamile kalabilmiştim.

Klasik tüp bebekte yumurta ile spermi tüp içerisine bırakıp kendi kendilerine döllenmelerini bekliyorlar. Mikroenjeksiyon daha garanti. direkt döllüyorlar çünkü. Ben tüp bebeğe başlamadan önce ilk sorduğum soru mikroenjeksiyon yapıyor musunuz olmuştu.

Zira tüp içerisinde kendiliğinden döllenmemesi riskini yaşamak istemedim.

Ama tabi hangisi daha sağlıklı bilmiyorum.

merhaba canım senle bir önceki aşılamadan görüşmüştük ben başarısız 2 aşılamadan sonra 1 ay ara verip tüp bebeğe başladım bugün transferimin 4. günü benim 5.gün blast embriyo transfer edildi mikroenjeksiyonla 6 yumurtamda döllendi 2 si kendini eledi 4 ü döllendi tek embriyo transfer edildi 3 tanesinide dondurduk inş tutar dua et sen naptın basladınmı tüp bebeğe

Bnde opudan simdi geldim kac yumurtam toplandi bilmiyorum. Malum devlet hastanesi. Yarin 11 de aricam kactane toplanmis ve dollenmis ogrenicem. Estrofem ve progestan ilac verdi. Buyuk ihtimal persembe transfer olur. Hakkimizda hayırlısı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba canım senle bir önceki aşılamadan görüşmüştük ben başarısız 2 aşılamadan sonra 1 ay ara verip tüp bebeğe başladım bugün transferimin 4. günü benim 5.gün blast embriyo transfer edildi mikroenjeksiyonla 6 yumurtamda döllendi 2 si kendini eledi 4 ü döllendi tek embriyo transfer edildi 3 tanesinide dondurduk inş tutar dua et sen naptın basladınmı tüp bebeğe

Merhaba,

Çok sevindim senin adına. Ben de perşembe günü 2 tane 2. kalite 6 hücreli 3. gün embriyosu transfer edildi. Normalde dün 1 tane Gonapeptly iğne yapmam gerekiyordu ama ben yanlış iğne (orgalutran) yaptım :KK43: Doktor tedirgin olmasın ama progestan jel'i günde 2 defaya çıkarsın demiş hemşireye. Ben de öyle yaptım ama korkularım diz boyu.. batırdım yani :KK43:

Dilerim sıkı sıkı tutunur bebişin...

Bnde opudan simdi geldim kac yumurtam toplandi bilmiyorum. Malum devlet hastanesi. Yarin 11 de aricam kactane toplanmis ve dollenmis ogrenicem. Estrofem ve progestan ilac verdi. Buyuk ihtimal persembe transfer olur. Hakkimizda hayırlısı

Nix estofem'i transferden sonra için demişlerdi bana.

Dilerim güzel mi güzel bebişlerin olur...

ben batırdım :KK43: haliyle umutsuzum...

dualarım sizlerle..

İnşallah canım ya ilk kez bugün başladı böyle bişi hayırlı sonuçlar alırız inşallah ..

canım korkma.gaz iyiye işaret.
ilk denememde tek belirtim aşırı gaz ve midede yanmaydı.
ve sonuç pozitifti hamile kalabilmiştim.

Yaaa bu iyimiş sevindim valla :) ...bi de çok ateş basıyor elim ayağım yanıyor .. Kabız olmayım diyorum ama gaz var şimdide ilaçlar mı yapıyor bu kadar anlamadım

Arkadaslar benim bugun transverimin 4. Gunu sizlerde estrofem kullandiniz mi?
Ayaga kalktiginizda mide bulantisi oluyor mi?
Sizlerden hic bayginlik geciren oldu mu?

Merhaba,

Çok sevindim senin adına. Ben de perşembe günü 2 tane 2. kalite 6 hücreli 3. gün embriyosu transfer edildi. Normalde dün 1 tane Gonapeptly iğne yapmam gerekiyordu ama ben yanlış iğne (orgalutran) yaptım :KK43: Doktor tedirgin olmasın ama progestan jel'i günde 2 defaya çıkarsın demiş hemşireye. Ben de öyle yaptım ama korkularım diz boyu.. batırdım yani :KK43:

Dilerim sıkı sıkı tutunur bebişin...

bişi olmaz inş seninde tutar benimde bende crinone jel kullanıom gunde 2 tane bide estrofem inş bu sefer olur emeklerimiz boşa gitmez

Bnde opudan simdi geldim kac yumurtam toplandi bilmiyorum. Malum devlet hastanesi. Yarin 11 de aricam kactane toplanmis ve dollenmis ogrenicem. Estrofem ve progestan ilac verdi. Buyuk ihtimal persembe transfer olur. Hakkimizda hayırlisi

canim hayirli olsun bende bugun opu oldum bebisleri biraktik hastanede geldik. "ben nasil dunyaya geldim "dediklerinde biz sizi hastaneden aldik dedigimuzde yalan soylememus olcaz bizler :KK70: RABBİM(CC) NASİB ETSİN HAYİRLA...

Toplattim geldim yumurtalarimi bugun 8.30 da.. 15 yumurtam toplandi... esimin sperm sayisi az korkuyorum ya... insallah hayirlisiyla Rabbim yardim eder... biraz agrim oldu daha oncekilerde olmamisti... yururken agriyo... ama sabahkine gore simdi daha iyiyim parol ictim.... :))))

X