2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ne için o ilaç ?
rahim kalınlaşması için canım o ilaç, doktorun vermediyse rahim kalınlığın yeterli gelmiştir.. bende kullanıyorum
Toplattim geldim yumurtalarimi bugun 8.30 da.. 15 yumurtam toplandi... esimin sperm sayisi az korkuyorum ya... insallah hayirlisiyla Rabbim yardim eder... biraz agrim oldu daha oncekilerde olmamisti... yururken agriyo... ama sabahkine gore simdi daha iyiyim parol ictim.... :))))
maşallah canım,yumurta sayın ne güzelll. inşallah hepsi sağlıklı embriyolar olur,hayırlı transferler..

Benim cok sancim var yatıyorum sancim yok sanıyorum kalkinca sancim varmis meger. Hala kendime gelemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Toplattim geldim yumurtalarimi bugun 8.30 da.. 15 yumurtam toplandi... esimin sperm sayisi az korkuyorum ya... insallah hayirlisiyla Rabbim yardim eder... biraz agrim oldu daha oncekilerde olmamisti... yururken agriyo... ama sabahkine gore simdi daha iyiyim parol ictim.... :))))
caniiiimmm masallah yumurtalarinda toplanmis hepside dollenip birsuru bebis adayin olucak insallahhhhh :))
esinin spermi icin korkma zaten bir yumurtayi dolleyen bir sperm degilmi? :KK66:
sana klasik ivf mi? mikroenjeksiyonmu uygulanacak?

Ooo maşallah canım.sayıda iyiymiş.inşallh hepsi güzelce döllenir.pgt sınavından geçerler.korkma canım.rabbim yardımcın olsun.yarın güzel haberler alırsın inşallh...

caniiiimmm masallah yumurtalarinda toplanmis hepside dollenip birsuru bebis adayin olucak insallahhhhh :))
esinin spermi icin korkma zaten bir yumurtayi dolleyen bir sperm degilmi? :KK66:
sana klasik ivf mi? mikroenjeksiyonmu uygulanacak?

inşallah bitanem benimmmm... mikroenjeksiyon yapılacak ayrıca pgt yapılacak

Benim cok sancim var yatıyorum sancim yok sanıyorum kalkinca sancim varmis meger. Hala kendime gelemedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyyyyyyyyyyyneeeeennnnnnnnnnn yatınca geçiyo yürürken fena birde wc de çok sancı oluyo:KK50:

rahim kalınlaşması için canım o ilaç, doktorun vermediyse rahim kalınlığın yeterli gelmiştir.. bende kullanıyorum

maşallah canım,yumurta sayın ne güzelll. inşallah hepsi sağlıklı embriyolar olur,hayırlı transferler..

amiiiiiiiinnnn canım çok teşekkür ederim inşallahhhh:KK19::KK19::KK19::KK19:

Oyy maşallah:KK9::KK9::KK9:

Kızlar iyi geceler.
Bende heyecan dorukta. Test günüm yaklaştı yarin da gecsin sonucu ogreniyorum. Umarim bebeğim benimledir. Allah hepimizin dualarini kabul etsin de bebeklerimizi kucagimiza aldigimiz gunu gorelim inşallah...

canım valla fazla okuyup kafanı hiç bulandırma.kafana takılanları burdan sor.bilen yaşayan arkadaşlar yardımcı olur muhakkak sana.
ben ilk denemede okumaktan bayılcaktım artık.
hele transferden sonra belirtiler neler diye okudum durdum.hiç belirti yaşamadan hamile kaldım.sadece gaz problemim vardı.bide midede yanma başlamıştı biraz.o da hemşirem ilaçlardan olabilir demişti.
test için kan vermeye gittiğim gün bile doktoruma benim hiç belirtim yok deyip duruyordum inan.öyle hamile kaldım.
herkesin bünyesi farklı.heyecan ve panik yapacaksın muhakkak yapma diyemem.2.tedavide bende hala heyecan var.ama aşırıya kaçma canım.sakin olmaya çalış.herşey olacağına varıyor.

bizim normal tüp bebek yada mikroenjeksiyon diye bir sanşımız yok.mecburen mikroenjeksiyon olacak.çünkü sperm sayımız çok az.
bende bi sorun yok.normal yolla bebek sahibi olamamızın sebebi zaten sperm sayısının azlığı.

bugün öğlen benim kotrolüm var.
ben nisan ayında kürtaj olduğum için doktorum tedaviden 1 ay önce bi kontrole gel demişti.rahmin durumuna, yumurta sayısına bakıcak.hormon testlerini yaptırdım.inceleyecak bakalım.
heyecanlıyım tabi.ama kendi kendimi sakinleştiriyorum canım.çünkü stres sıkıntı tedavi için hiçte iyi değil.
senin ilk denemen sanırım.
canım hayırlısıyla sorunsuz başlar inşallah tedavimiz.ve sonu güzel olur inşallah.

Umarim testlerin guzel cikar ve baslarsin tedaviye.Sorunumuz ortakmis bizdede sorun sperm azligi.Esimin son 8 ayda 3 testte 10 milyon,3milyon ve 1,5 milyon cikti.Biz ilkini klasik tup bebek yapip eger olmazsaki (insallah olur) mikroenjeksiyon dusunuyoruz.Turkiyede bu degerlerde oldugunda hangisi tercih ediliyor bir fikri olan varmi? Cok zor karar verdik burdaki doktorda cok fazla etki yapmiyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Umarim testlerin guzel cikar ve baslarsin tedaviye.Sorunumuz ortakmis bizdede sorun sperm azligi.Esimin son 8 ayda 3 testte 10 milyon,3milyon ve 1,5 milyon cikti.Biz ilkini klasik tup bebek yapip eger olmazsaki (insallah olur) mikroenjeksiyon dusunuyoruz.Turkiyede bu degerlerde oldugunda hangisi tercih ediliyor bir fikri olan varmi? Cok zor karar verdik burdaki doktorda cok fazla etki yapmiyor

Bu arada bu birkac gunde nekadar cok yumurta toplama ve transfer olmus Allah hepimizin guzel sonuclar almasini nasip etsin insallah

Kızlar iyi geceler.
Bende heyecan dorukta. Test günüm yaklaştı yarin da gecsin sonucu ogreniyorum. Umarim bebeğim benimledir. Allah hepimizin dualarini kabul etsin de bebeklerimizi kucagimiza aldigimiz gunu gorelim inşallah...

ayyyy canımmmm inşallah bebişin seninledir ve inşallah dokuz ayda uslu uslu durur orda...Allahım yüzünü güldürsün inşallah canımmm mutlu haberlerini bekliyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bnimde esimin spermleri sıkıntılı ins.guzel hberler.alacagiz icini ferah tut canimm

Hastanedeyim az sonra operasyona giricem.Çok heyecanlıyım😁😁😁inşallah sağlıklı -güzel -kaliteli yumurtalarımı verip gelicem😃😃😃

Hastanedeyim az sonra operasyona giricem.Çok heyecanlıyım😁😁😁inşallah sağlıklı -güzel -kaliteli yumurtalarımı verip gelicem😃😃😃

canımmm hadi bismillah Allah yardımcın olsun çooook kaliteli yumurtalar çıksın inşallahhh... hadi yumurtlada gel:KK9::KK9::KK9::KK9:

ayyy kızlar ne kadar çok yumurta toplatanımız oldu darısı inşallah diğer kardeşlerimin başınaaa....gıt gıt gıdak yumurtam sıcak inanmazsan gelde baaaakkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X