2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Herkese merhaba, okadar uzun bır topıc kı bastan sona okuyamadım ancak ınsallah Allah hepımızın dualarını kabul eder ve bebeklerımıze kavuşuruz.Bende agust 1 de başlıyorum yurtdısındayım maalesef yarım fransızcamla doktorla cebelleserek gecen bır surecım var transfer gunünün 3. ile 5.gün arasında çok bır fark varmı bılenınız varmı bana 3.gün olacak dedı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese merhaba, okadar uzun bır topıc kı bastan sona okuyamadım ancak ınsallah Allah hepımızın dualarını kabul eder ve bebeklerımıze kavuşuruz.Bende agust 1 de başlıyorum yurtdısındayım maalesef yarım fransızcamla doktorla cebelleserek gecen bır surecım var transfer gunünün 3. ile 5.gün arasında çok bır fark varmı bılenınız varmı bana 3.gün olacak dedı

bende 2.denememe 7 ağustos gibi başlıcam.gün sayıyorum valla...
ilk tedavide bana 2 tane 3.gün embriyosu transfer edilmişti.biri 6 hücreli diğeri 10 hücreliydi.
ve ben hamile kalmıştım.bir tanesi tutunmuştu.ama 9.haftada bebeğimi kaybettim.:KK5::KK5::KK5:

6 yumurtamın 5i döllenmişti.5 embriyodan 2 tanesini 3.günde transfer ettiler.kalan 3 tane donabilecek yada donsa bile çözülebilecek kalitede değil dendi ve imha edildi.
doktorum embriyo sayısı az 5.günü bekleyip riske atmayalım.3.günde transfer edelim dedi.
5.gün embriyosunun tutunma olasılığı daha fazla deniyor.bende o zaman çok üzülmüştüm.trasfere çağırdıklarında ağlamıştım 5.gün olmadı diye.ama alakası yokmuş.sonuçta ben hamile kalabildim.yeterki rabbim ol desin.tutunmasına izin versin.
sakın bunlara takılma canım.
rabbim yardımcın olsun.hayırlısıyla güzel haberler al inşallah.

bende 2.denememe 7 ağustos gibi başlıcam.gün sayıyorum valla...
ilk tedavide bana 2 tane 3.gün embriyosu transfer edilmişti.biri 6 hücreli diğeri 10 hücreliydi.
ve ben hamile kalmıştım.bir tanesi tutunmuştu.ama 9.haftada bebeğimi kaybettim.:KK5::KK5::KK5:

6 yumurtamın 5i döllenmişti.5 embriyodan 2 tanesini 3.günde transfer ettiler.kalan 3 tane donabilecek yada donsa bile çözülebilecek kalitede değil dendi ve imha edildi.
doktorum embriyo sayısı az 5.günü bekleyip riske atmayalım.3.günde transfer edelim dedi.
5.gün embriyosunun tutunma olasılığı daha fazla deniyor.bende o zaman çok üzülmüştüm.trasfere çağırdıklarında ağlamıştım 5.gün olmadı diye.ama alakası yokmuş.sonuçta ben hamile kalabildim.yeterki rabbim ol desin.tutunmasına izin versin.
sakın bunlara takılma canım.
rabbim yardımcın olsun.hayırlısıyla güzel haberler al inşallah.

Cok tesekkur ederim yardimin icin bende gun sayiyorum ve bu surecte internette her dakika birsey gorup kafayi yemek uzereyim 5.gun embriyosunda dusuk orani az gibi okudum baska bir yerde 40 yas ve uzerinde 5.gun bekleniyor okudum birde özel degilse siz normal tupbebekmi mikroenjeksiyonmu yapacaksiniz biz cok kararsiz kaldik.Insallah eylul basi guzel haberlerimizi paylasir ve sonun da bebislerin dogum haberini veririz😊

Ohhhhhh çok şükür çatlatma iğnelerimide yaptım💉💉💉😃😃😃iyi ki burası var🙏🙏🙏🙏herşeyimi anında paylaşabiliyorum😃😃😃

Ohhhhhh çok şükür çatlatma iğnelerimide yaptım💉💉💉😃😃😃iyi ki burası var🙏🙏🙏🙏herşeyimi anında paylaşabiliyorum😃😃😃

Hadi hayırlısı artık yarın tatil iğne yok ... Salı günü toplanır ...

kızlar herkese merhaba
çarşamba günü test günüm inşllah hayırlı güzel sonuç alırım.5. güün emriyosu 2 kalite 2 tane transfer ettiler 20 tane yumurta toplandı bunlardan 14 tanesi döllendi sadece 2 tanesi 5. güne kadar geldiler ve bunlarıda transfer ettiler.aranızda 5. gün emriyosu olupta hamile kalamayan varmı hiç bir belirti yok sadece adet sancısı geliyor oda beni korkutuyor bu ikinci denememiz rabbim bu safer inşallah yüzümüzü güldürür.isteyen bu yolda emek veren tüm kardeşlerimin yüzünü güldürsün cennet kokusunu tüm isteyenlere tattırsın inşallah

Herkese mrb:KK66:))Allah hepimizin yardimcisi olsun ve minikleri kucagimiza almayi nasip etsin.Benim ilk tup bebek denemem ve ignelerimin 9. Gunundeyim.yumurta rezervim az ve ayni zamanda cikolata kistim var.sag tarafinda 4 yumurta oldu Fakat istenilen buyukluge henuz daha ulasilamadi:KK43:(Allah tan umit kesilmez deyip kendimi avutuyorum...

Bencede ümidini kesme cnm ben iğnelerin 16. Günündeyim bakalım yarın tamamen gelişip gelişmediğini öğrencem ve olursa toplancaklar ağır pkos luyum ve 3. Denememde anca gelişmeye başladı yumurtalar hemde cok yumurta olmasına ragmen Allah tan ümit kesilmez nasipte varsa dayak bile yersin hayırlısı olsun hepimizin hakkında😊😊❤

kızlar herkese merhaba
çarşamba günü test günüm inşllah hayırlı güzel sonuç alırım.5. güün emriyosu 2 kalite 2 tane transfer ettiler 20 tane yumurta toplandı bunlardan 14 tanesi döllendi sadece 2 tanesi 5. güne kadar geldiler ve bunlarıda transfer ettiler.aranızda 5. gün emriyosu olupta hamile kalamayan varmı hiç bir belirti yok sadece adet sancısı geliyor oda beni korkutuyor bu ikinci denememiz rabbim bu safer inşallah yüzümüzü güldürür.isteyen bu yolda emek veren tüm kardeşlerimin yüzünü güldürsün cennet kokusunu tüm isteyenlere tattırsın inşallah

Hayırlı olsun inşallah benim de test günüm çarşamba. 3. Gun embriyosu benimki. Kasiklarimda anlik batmalar oluyor. İnşallah çarşamba günü güzel haberlerimizzi paylasiriz. Su mübarek saatler hurmetine Rabbim dualarimizi kabul etsin.

Hayırlı olsun inşallah benim de test günüm çarşamba. 3. Gun embriyosu benimki. Kasiklarimda anlik batmalar oluyor. İnşallah çarşamba günü güzel haberlerimizzi paylasiriz. Su mübarek saatler hurmetine Rabbim dualarimizi kabul etsin.

amin inşallah. ben hiç birşey hissetmiyorum bu durum beni biraz korkutuyor.neyse hakkımızda hayırlı olan o olsun.

ben de dün yaptım, hadi hayırlısı olsun yarın opuya gideceğim ama içimde tuhaf hisler, korkular var, bir de karın ağrısı...allahım yardımcı olsun ikimize de..

Cok tesekkur ederim yardimin icin bende gun sayiyorum ve bu surecte internette her dakika birsey gorup kafayi yemek uzereyim 5.gun embriyosunda dusuk orani az gibi okudum baska bir yerde 40 yas ve uzerinde 5.gun bekleniyor okudum birde özel degilse siz normal tupbebekmi mikroenjeksiyonmu yapacaksiniz biz cok kararsiz kaldik.Insallah eylul basi guzel haberlerimizi paylasir ve sonun da bebislerin dogum haberini veririz😊

canım valla fazla okuyup kafanı hiç bulandırma.kafana takılanları burdan sor.bilen yaşayan arkadaşlar yardımcı olur muhakkak sana.
ben ilk denemede okumaktan bayılcaktım artık.
hele transferden sonra belirtiler neler diye okudum durdum.hiç belirti yaşamadan hamile kaldım.sadece gaz problemim vardı.bide midede yanma başlamıştı biraz.o da hemşirem ilaçlardan olabilir demişti.
test için kan vermeye gittiğim gün bile doktoruma benim hiç belirtim yok deyip duruyordum inan.öyle hamile kaldım.
herkesin bünyesi farklı.heyecan ve panik yapacaksın muhakkak yapma diyemem.2.tedavide bende hala heyecan var.ama aşırıya kaçma canım.sakin olmaya çalış.herşey olacağına varıyor.

bizim normal tüp bebek yada mikroenjeksiyon diye bir sanşımız yok.mecburen mikroenjeksiyon olacak.çünkü sperm sayımız çok az.
bende bi sorun yok.normal yolla bebek sahibi olamamızın sebebi zaten sperm sayısının azlığı.

bugün öğlen benim kotrolüm var.
ben nisan ayında kürtaj olduğum için doktorum tedaviden 1 ay önce bi kontrole gel demişti.rahmin durumuna, yumurta sayısına bakıcak.hormon testlerini yaptırdım.inceleyecak bakalım.
heyecanlıyım tabi.ama kendi kendimi sakinleştiriyorum canım.çünkü stres sıkıntı tedavi için hiçte iyi değil.
senin ilk denemen sanırım.
canım hayırlısıyla sorunsuz başlar inşallah tedavimiz.ve sonu güzel olur inşallah.

Slm arkadaslar. Ben ankaradaki doctoru degisitirip bursa art tup bebek the osman hocayla tedavi ye basladim. Bugun dorduncu gunum. Merional kullaniyorum. Bu dorduncu tedavimiz. Merional kullanirken yan etkisini hissetiniz mi? Bende ages basmati ve mi démodé karnimda siskinlik var. Kendimi pek iyi hissettmiyorum.

Yumurta toplama işleminden sonra ağrı olur mu???normalde adettlerim çok sancılı olur ve ilaç kullanırım.ilaç kullanmak istemiyorum.Offfff bi stres sardı şimdiden.bu mübarek ayda Allah'ım herkesin yardımcısı olsun.

Yok canim stres yapma cok agrili olmuyor icini ferah tut

Yumurta toplama işleminden sonra ağrı olur mu???normalde adettlerim çok sancılı olur ve ilaç kullanırım.ilaç kullanmak istemiyorum.Offfff bi stres sardı şimdiden.bu mübarek ayda Allah'ım herkesin yardımcısı olsun.

Çok ağrı olmuyor canım regl ağrısı gibi oda 1-2 saat sürüyor. Sanırım yumurtan çoksa biraz daha ağrı olabiliyor benim 2. Denemem 1.denemede 10 dakika kadar ağrım oldu 2. Denemede doktor yumurta daha cok olduğu için işlemden önce damardan antibiyotik verdi işlemden sonra da 4 gün kullandım biraz daha fazla ağrı hissetmiştim o kadar, hayırlı olsun canım tedavin bu arada

merhaba kızlar, ben de Ankaraya yarın gidecem.tüp bebek için.perşembe günü dr randevum var.aşırı stresliyim.gebelik testi için kan verdim.sonucumu alıp yarın yola çıkacam.negatif olduğuna eminim ama yine de ne olur ne olmaz.

Merhaba arkadaslar, hastaneden eve donuyoruz su an. 9 yumurtam toplanmis yarin bilgi icin ariycaklar. Heycanliyiz :))

Transferimin 6. Günü... Bugün kasık batmalarım başladı birden ani kramp gibi bişi giriyor ... Gaz var bende çok ondan sanırım bunlar

Çok ağrı olmuyor canım regl ağrısı gibi oda 1-2 saat sürüyor. Sanırım yumurtan çoksa biraz daha ağrı olabiliyor benim 2. Denemem 1.denemede 10 dakika kadar ağrım oldu 2. Denemede doktor yumurta daha cok olduğu için işlemden önce damardan antibiyotik verdi işlemden sonra da 4 gün kullandım biraz daha fazla ağrı hissetmiştim o kadar, hayırlı olsun canım tedavin bu arada

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilere :KK66:))size de hayırlı olsun.Benim yumurta sayım az sadece 4 tane:KK66:))çikolata kistimin olduğu yerde de 1 tane:KK66:))

X