2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

benim belim ve göğüslerde değişiklik yok.. sabah uyanınca çok iyiyim ,kendime kahvaltı hazırlamak için biraz ayakta kalınca hafiften karnımın alt kısmında ağrılar başlıyo. yatıp dinlenince geçiyo. ben iyiye yordum bu durumu tabii :))
test günün ayın 20simi canım??

Evet canım 20 si ...

canıııııııım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.... valla ne yalan söyliyim kaç gündür seni takip ediyorum yorum yazmak istemedim ilk başta açıkcası korkmuştum senin gibi ama inan şuan içime su serptin inşallah seni hiç bırakmasın bebişin yada bebişlerin katlanarak artsın değerin...

canlarım başınız sağolsun allahım inşallah sizlere bu tedavinizde mucizelerinizi göndersin :)

amiiiiiiin bitanemmm... inşallah hayırlısıyla kucağınada al sorunsuz bir hamilelik geçir inşallahhhhhh... bizlerede duanı eksik etme bitanemm

Sagol havvacım çok dua edeceğim sana ve tüm isteyen arkadaşlarımızaaa ve eminim rabbim hepinizin kollarını güzel bebeklerle dolduracak..

Sagol havvacım çok dua edeceğim sana ve tüm isteyen arkadaşlarımızaaa ve eminim rabbim hepinizin kollarını güzel bebeklerle dolduracak..

canımmm benimmm... keseyide gördükten sonra haber et belkide ikiside tutunmuştur ayyyy çifte mutluluk olur harikaaaa inşallahhhhhhh

ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee

aaaa aaaaa ikiz mi geliyo yoksa öyle olursa 2 kez seviniriz darısı başımıza

Canım transfer olduktan sonra bi önerin var mı kendini sıcak tut veya bulunduğun ortam çok sıcak olmasın falan gibi malum havalar sıcak ona göre önlem alırız

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar, bugun kontrolum vardi. Pazartesi 12:00 yumurta toplamam olcak insallah. Dua edin nolur!!! :))

bendede aynısı oluyorr

ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee

Merhaba arkadaslar, bugun kontrolum vardi. Pazartesi 12:00 yumurta toplamam olcak insallah. Dua edin nolur!!! :))

Kaliteli sağlıklı hayırlı bir işlem olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…