2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canlarım tesekkür ederim :) kucaklarımızda severiz bebişlerimizi inşallah :)
havva ve duacı kaliteli ve sıkı sıkı yapışacak embriyolarınız olsun inşalllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh

amiiiinnn bitanemmm inşallah bizde senin gibi hamiş oluruz

Arkdslar mrb.4. Gündür gonal f kullaniyorum dr 4 gun daha kullan gel sonra e2 p4 tstine bkip yumurta toplama gununu soyleyecegiz ama muhtemelen haftaya haftasonu toplariz dedi belki bu ay blki ebriyoyu dondurup diger ay koyariz senin durumuna rahminin durumuna embriyolara bagli dedi bu konuyu yaklasik 8 9 aydir takip ediyorum hic bole bise duymadim hep opu dan sonra transfer 3 4 gun snra yaziodu neden ki yani araya bayram giriyo diye mi boyle aklima bissuru sey gelio sonucta taze embrio ile dondurulmus emrio tutma yuzdesi ayni degil die biliyorum?bi fikri olan var mii

canım tabiki garanti diyil ama güzel bir değer.. benimde değerim 12. gün 563.48 di ve ikizdi ama 8 haftalıkken kaybettim.. Allahdan herşeyin hayırlısı tek olsun sağlıklı olsun... görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler.. canım peki sen bebeğini dünyaya getirdinmi canım 2. yimi deniyosun şuan

canım bazen ohss oluyolarya iptal oluyo transfer olası ihtimalleri anlatmıştır... merak etme doktorların hepsi olası ihtimalleri anlatıyo buna kafanı takma transferin olur hayırlısıyla herşey güzel ilerler inşallah...benim doktorumda ilk denemede anlatmıştı bilgilendirmek amacıyla..

Duaci ve havva toplamamiz ayni gun. Bnmde pazartesi. Yarim saat sonra catlatma ignemi yapicam. Olumlu sonuc aliriz inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyyyyy canımmm çok sevindim ne güzel ya üçümüzde aynı gün inşallah kaliteli embriyolarımız olurrrr RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN... yumurtaları bi toplatıp kurtulalım ya şu alt taraftaki rahatsızlıktan :))))) ben çatlama iğnemi 21:00 da yaptım yarın boş günüm iğne kullanmıycam hiç :) yarın tatil

Bugün son iğnemi vurdum)yarın çatlatma iğnesi ve Salı günü yumurta toplama olucak.Inşallah kaliteli çıkarlar🙏🙏🙏🙏

canımmmm seninkide bizden bir gün sonra toplanacak ayyy inşallah ard arda veririz güzel haberleri...

Ohss ne kuuzucum

transferin hayırlı olsun canım.. ağrılar bebekler yüzündende olabilirmiş,işlemden de kaynaklanabiliyormuş. ben 5.günümdeyim,nasıl geçicek 1 hafta.öğrensek artık sonuçları değilmi :)

benim çok aşırı kasık ağrım var ama benim transferim çok zor oldu ondan olabilir,evet çatlıycam sonucu merak ediyorum :)

canımmmm seninkide bizden bir gün sonra toplanacak ayyy inşallah ard arda veririz güzel haberleri...

Senin güzel haberlerini daha önce duyarız ))Benim daha yolum uzun....Çikolata kistimden dolayı hemen transfer yapılamıyacak.anca 2-3aylık geçici menapozdan sonra)

benim çok aşırı kasık ağrım var ama benim transferim çok zor oldu ondan olabilir,evet çatlıycam sonucu merak ediyorum :)
ben bu defa transferi anestezili oldum,işlem rahat geçmiş benim içinde çok rahat oldu böylesi.. dün ağrılarımı adet ağrısına benzettim moralim çok bozuldu

benim progesteron iğnem,2günde bir. azmı acaba diye aklıma takıldı,jelede hiç güvenemiyorum.uygulaması zor,yanlış kullanıyosam diye evham yaptım
Ayni gün transferimiz olmuş inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olur
aminn canım,hepimiz pozitifi görelim inşallah.
senin kaçıncı gün embriyosuydu?? diğer topiklerdede pozitifleri çoğunlukla 5.gün embriyosu diye okudum,benim 3.gündü.canım sıkıldı dün..

Hamile olduğumu öğrendiğim andan beri hep dua ediyorum bu yolda olanlar için. Allahım kabul etsin ve hepinizi bebeklerinize kavuştursun inşallahh. Güzel haberlerini bekliyorum cnm...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuzular gunaydin bisi daha sormaliyim bu gonal f cetrotide menegon arkdslarim bu igneleri her gun ayni saatlerde mi yapiyorsunuz.benim hic ayni saatte olmuyp cunku skinti olur mu acaba merkezide aradim ulaşamadım;(

sağol canım,bu dönemde duaya gerçekten çok ihtiyacımız var.. Allah senin ve tüm hamilelerinde bebeklerine sağlık versin
Kuzular gunaydin bisi daha sormaliyim bu gonal f cetrotide menegon arkdslarim bu igneleri her gun ayni saatlerde mi yapiyorsunuz.benim hic ayni saatte olmuyp cunku skinti olur mu acaba merkezide aradim ulaşamadım;(

bana aynı saatte yapılması söylenmişti, her akşam 8de..(hatta telefonu ayarlamıştım unutmıyım diye)
yarım saate kadar farkın sorun olacağını sanmam, çokmu farklı oluyo saatlerin?

Son düzenleme:

Amin cnmm....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle aynı saatte yapman lazım akşam 7 gibi olmasını daha uygun görüyorlar ... Saatlerini kaçırma sakın ...

Kesinlikle aynı saatte yapman lazım akşam 7 gibi olmasını daha uygun görüyorlar ... Saatlerini kaçırma sakın ...

hatice nasılsın,sene test günümüz aynı sanırım bişeler hissediyormusun benim çok kasık ağrım varr geçti diyorum tekrar başlıyor

ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee

Cnmmm harika yaa cok sevindim valla, ayy ne guzel inş bi de yasarız bu mutluluğu yaa, dua et tatlım bizlere de :))

hatice nasılsın,sene test günümüz aynı sanırım bişeler hissediyormusun benim çok kasık ağrım varr geçti diyorum tekrar başlıyor

Ben iyim .. bugün az var kasık ağrım ama çok değil ilaçlardan bile olabilir... Başka hiç bişi hissetmiyorum ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…