2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Çatlatma iğnesi olmadan almazlar toplamaya .. Elinde var mı iğne ya da buna dair bişi dediler mi ? Ararlar belki

hastaneyeı aradım kan sonucum cıkmıs yarın gece 11 de catlatmayı yapıyorum . ptesı 8 de hastaneye gıdıyorum toplamam var

Helen!

iyi haberlerle gelmişsin!!!

harika!!!

Rabbim kocağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah... :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ay umut doldu içim :)

Teseklür ederim chileque aminnnnnn güzel duan için allah tüm isteyenlere bekletmeden nasip etsin ve umut çok önemli ben tahlil sürecimi burda paylaşmıştım umutsuz başlayıp sonradan toparladı bin şükürrr eminim ki sizlerin güzel haberlerini de en kısa sürede burda okuyacagız

merhaba arkadaşlar,
bende bu ay tüp bebek yaptıranlardanım..ptesi transferim yapıldı,bugün 5.günüm oluyor sanırım.
bu 4.denemem, inşallah bu kez pozitif olur artık.

en zor ve heyecanlı kısmı. haftaya ben de yaşayacağım bunları. :26:
inşallah kavuşursunuz bebeğinize, kaçıncı gün transferiydi ve kaç tane transfer edildi size acaba?

Kaçıncı kalite, kaç hücreli, kaçın gün embriyosu transfer edildi yazabilir misiniz?

Bi de kaç tane :)

Benim ki 5. Gün embriyosuydu 1 tanesi 1. Kalite diğeri 2. Katiteydi transfer sonrası 7. Gün çizgi gördüm 9. Günü çift çizgi koyulaşınca bhcg baktırdım ama sadece 17 çıktı dr gec tutunmuş olabilir dedi ama hiç umudum yoktu sonra 2 gün arayla baktırdım 27 - 41- 140-420 diye arttı dr pazartesi ultrasonda görmek istiyor hatta 2 kese bile olabilir artışın atak yapmış dedi çok heycanlıyım inşallah görebilirimmmm inşallah hepimiz görebilrizzzz

Benim ki 5. Gün embriyosuydu 1 tanesi 1. Kalite diğeri 2. Katiteydi transfer sonrası 7. Gün çizgi gördüm 9. Günü çift çizgi koyulaşınca bhcg baktırdım ama sadece 17 çıktı dr gec tutunmuş olabilir dedi ama hiç umudum yoktu sonra 2 gün arayla baktırdım 27 - 41- 140-420 diye arttı dr pazartesi ultrasonda görmek istiyor hatta 2 kese bile olabilir artışın atak yapmış dedi çok heycanlıyım inşallah görebilirimmmm inşallah hepimiz görebilrizzzz

Pardon ikinci degerim 23 dü hatta bu degerde umudum azalmıştı

kızalr bısey sorcam mesela ben ptesı yumurta toplatıcamya persembe transfer olursa 3. gun embrıyosumu oluyo 4. gunmu? yanı toplamamnın yapıldıgı gun 1. gun olarak sayılıyomu?

Hayırlı olsun canım .. Bebeğin inşallah sana sıkı sıkı tutunur .. Benim de salı günü transferim oldu 3. Günüm bugün( ertesi günden başlanıyormuş sayma )

seninkide hayırlı olsun canım. transferlerimiz arka arkaya olmuş,ne güzel.. inşallah güzel sonuçlarıda peş peşe alırız.
çok klasik olucak ama belirti hissediyomusun hiç :)
en zor ve heyecanlı kısmı. haftaya ben de yaşayacağım bunları. :26:
inşallah kavuşursunuz bebeğinize, kaçıncı gün transferiydi ve kaç tane transfer edildi size acaba?

teşekkür ederim,inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. bu mübarek ay hepimize şans getirsin.
benim 3.gün embriyosuydu, 2tane 1.kalite

helen,
tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin

seninkide hayırlı olsun canım. transferlerimiz arka arkaya olmuş,ne güzel.. inşallah güzel sonuçlarıda peş peşe alırız.
çok klasik olucak ama belirti hissediyomusun hiç :)

teşekkür ederim,inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. bu mübarek ay hepimize şans getirsin.
benim 3.gün embriyosuydu, 2tane 1.kalite

Evet sonuçlar beraber gelecek inşallah pozitif sonuçlar alırız ben korkuyorum ya negatifi görmekten ... Canım ben hiç belirti hissetmiyorum başkalarının beli karnı göğüsü ağrıyormuş bende hiç bişi yok ... Anormal mı daha erken mi bilmiyorum .. 3. Gün embriyosu benimde

kızalr bısey sorcam mesela ben ptesı yumurta toplatıcamya persembe transfer olursa 3. gun embrıyosumu oluyo 4. gunmu? yanı toplamamnın yapıldıgı gun 1. gun olarak sayılıyomu?

3. Gün embriyosu oluyor canım ... Sayarken de transfer sonrasından sonra saymaya başlıyorsun

hastaneyeı aradım kan sonucum cıkmıs yarın gece 11 de catlatmayı yapıyorum . ptesı 8 de hastaneye gıdıyorum toplamam var

canım hadi hayırlısı :) kaliteli kaliteli embriyoların olsun inşallah :)
canım toplama günü sayılmıyor :) perşembe 3. gün oluyor tatlım :)

3. Gün embriyosu oluyor canım ... Sayarken de transfer sonrasından sonra saymaya başlıyorsun

canım hadi hayırlısı :) kaliteli kaliteli embriyoların olsun inşallah :)
canım toplama günü sayılmıyor :) perşembe 3. gün oluyor tatlım :)

anladım kızlar :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bayramda yatışta olucam yani. bayramın 2. günü 12. günüm oluyo a çifte bayram yapıcam yada hüsran inşallah çifte bayram yaşarız hepımız :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: eğer hamile kalırsam tutarsa dogumum nisan ortasına geliyo. ben 2.5 ay once 20 nisanda 24 yasındakı tek erkek kardesımı trafık kazasında kaybettım. eger tutarsa kardesımı kaybettıgım ay olan nısan ayında allhım bana yenı bır can vermıs olacak. :KK14:

Kaçıncı kalite, kaç hücreli, kaçın gün embriyosu transfer edildi yazabilir misiniz?

Bi de kaç tane :)

canım kalitesi iyi dediler 5. gün embriyosu 1 tane transfer ettiler :)

merhaba arkadaşlar,
bende bu ay tüp bebek yaptıranlardanım..ptesi transferim yapıldı,bugün 5.günüm oluyor sanırım.
bu 4.denemem, inşallah bu kez pozitif olur artık.

canım inşallah sıkı sıkı tutunmuştur bebişin :) 9 ay seni bırakmaz inşallah :)

Kızlarr iyi haberlerle geldim kan testimi tekrar ettim 140 tan 425 e çıkmış sanırım tutunmuş inanın ilk gün o kadar ağlamıştım ki çünkü degerim 2 gün sonra 17 den 23 e yükselmişti sonra 41 e sonra 140 a ve şimdide 425 olmuş çıkmaz diyip kendinizi harap etmeyin benim gibi.. Çok bakıyordum bu siteye degeri düşük yükselip sonra normale dönen var mı diye belki birileri okuyunca umut olur diye paylaşmak istedim..

canım maşaaaaaaaaaaaaallllllllllllllaaaahhhhhhhh :):nazar::nazar::nazar::nazar: hayırlı olsun :) darısı kese ve pıt pıtlara :)

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oleeeeeeeeeeyyyyyyyyyy maşallah canım ne güzel haber aldım yaaaa helen ve sendennn RABBİMMM kollarına alacağın günüde nasip etsin sağlıklı sıhatli bir 9 ay geçir inşallah bitanemmmm çok mutlu oldum:KK19::KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::KK19::KK19::KK19::KK19::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar::nazar::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım çok sağolllllllll :) darısı sanaaaaaaaaaaa :)

süper nix.. dilerim en iyisi en kaliteli bissürü yumurtan olur .)

Benim transferim dün gerçekleşti 2 tane 2. kalite 6 hücreli embriyom transfer edildi..

Klasik yine sinir oldum hastaneme. bana hangi kalitede kaç hücreli embriyo transfer edileceğini transfer sandalyesine oturduğumda söylediler! Doktorum zahmet edip önceden bilgi vermedi! embriyologlardan da bilgi alamadım. Belki ben onları dondurtup bir kez daha ilaçla yumurta geliştirme evresini tekrarlayalım, belki 1. kalite elde edebiliriz. olmadı 2. kalitelerle yola devam edelim diyecektim!!!!!

sinir oluyorum inan bana!

transferden önce mutlaka hangi kalitede kaç embriyon var öğren nix.. bilerek gir transfere. Bende sandalyedeyken ve aletler vs takılmışken embriyolog geldi bağıra bağıra "bebekleriniz geldi 2 tane 2. kalite 6 hücreli" dediğinde, beynimden vurulmmuşa döndüm ve mutlu olmam gerekirken aşırı moralsiz ve ağlaya ağlaya terkettim amelyathaneyi!

önce bil, bilerek gir oraya ve benim yaşadıklarımı yaşama tamam mı?

yüreğim seninle...

canım benim 2. denememde 3. gün embriyosu idi 2 tane :) ikisi de tuttu :) (1inin kalbi attı kendimi yorduğum için erken doğum yaptım kaybettim ) sonra 5. gün embriyosu 2 tane transfer oldu kaliteli balast dedileer olmadı :)
onun için kalitesine gününe çok takılma :) Allahım inşallah ol der de senin bebişler de can bulur ne olur bebişlere güven sen daha en baştan olmadı diyorsun :) ne olur böyle yapma canım :)
2014 topiğinden bir arkadaşımız adını unuttum 7. denemede 2. gün embriyosu tek embriyo ile hamile kaldı :) Allahım yardımcın olsun :)

Kafunder... Hayırlı uğurlu olsun, Rabbim tamamına erdirsin inş...

Bugün 2 güzel haber aldım umut oldunuz bana ve nicemize...

:) ayy... süper bişe bu....

darısı tüm isteyenlerin başına inş...

canım hayırlısı ile allahım nasip etsin :)

anladım kızlar :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bayramda yatışta olucam yani. bayramın 2. günü 12. günüm oluyo a çifte bayram yapıcam yada hüsran inşallah çifte bayram yaşarız hepımız :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: eğer hamile kalırsam tutarsa dogumum nisan ortasına geliyo. ben 2.5 ay once 20 nisanda 24 yasındakı tek erkek kardesımı trafık kazasında kaybettım. eger tutarsa kardesımı kaybettıgım ay olan nısan ayında allhım bana yenı bır can vermıs olacak. :KK14:

Canım başınız sağolsun ... Allah ailene sana sabırlar versin. Inşallah o güzel can sana ve yuvana mutluluk getirir

Slm chileque... Benimde salı günü oldu transferim.. 3. Gün embriyoları .. 1 tane 8 hücreli 2.kalite.. 1 tane 7 hücreli 2.kalite transfer edildi ... Dr um bana girmeden söyledi, ama yapacak başka bişeyim yoktu en iyi yumurtalarım onlarmış ... 1 tane de blsto gitmiş onu dondurduk... İnşallah tutunurlar bize sıkı sıkı.. Umutsuz olmak istemiyorum ama hiç bişi de hissetmiyorum .. Daha belirti aramak için çok mu erken ki

merhaba htc... dilerim sıkı sıkı tutunur bebişlerin sana...
Belirtiler için çok ama çok erken...

Neyse ki yarın işbaşı yapıyorum ben... kafam dağılacak :)

başın sağolsun, bizim durumumuz çok benziyor, bende geçen sene kaybettim abimi, o yüzden umutla bekledim, aynı anda olacak senle transferimiz sanırım umarım yüce Rabbim bize kaybettiğimiz canımızı tekrar bağışlar. :KK43:

merhaba htc... dilerim sıkı sıkı tutunur bebişlerin sana...
Belirtiler için çok ama çok erken...

Neyse ki yarın işbaşı yapıyorum ben... kafam dağılacak :)
çili kaç gün dünlendim ben transferden sonra 1 hafta izin kullanıcam sonrada bayram tatılı var yanı sonucu ogrenene kadr hıc calısmıcam
başın sağolsun, bizim durumumuz çok benziyor, bende geçen sene kaybettim abimi, o yüzden umutla bekledim, aynı anda olacak senle transferimiz sanırım umarım yüce Rabbim bize kaybettiğimiz canımızı tekrar bağışlar. :KK43:
aminnnn kardeşlerimiz cennetten bi emnanet yollar ınsallah bıze :emir_bebek::emir_bebek::KK14::KK14:

X