2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Merhaba arkadaslar, bugun kontrolum vardi. Pazartesi 12:00 yumurta toplamam olcak insallah. Dua edin nolur!!! :))

canımmmm benimde pazartesi opum var :))))) inşallah kaliteli yumurtalarımız çıkar canımmmmçok heycanlıyım:KK16::KK16::KK16::KK16: benimki 8.30 da

Son düzenleme:
ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ikizler geliyo desene maşallah değerin çok iyi canım benimmm ayyy inşallah bizde o günleri görürüz doktordan gelince

canım ikizler geliyo desene maşallah değerin çok iyi canım benimmm ayyy inşallah bizde o günleri görürüz doktordan gelince

kızlar degerlerın yukseklıgı ıkız olcagı garantısını vermıyor. benım ılk kan tahlılımde deger 350 ıdı. ıkı gun sonrakı deger 2810 ıdı. bız ıkız gelıyor dıye sevınmıstık. dr kese gormeden bellı olmaz dedı. gercekten de tek kese goruldu....sımdı ıyıkı tek tutmus dıyorum ıkız gebelıgıde zor bebeklere bakımda zor

:KK52::KK52::KK52: ne güzel haberler var bugün maşallah hayırlı olsun kafunder Allah tamamına erdirsin inşallah :KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

Ay ne güzel yaaa darisi bize :) Tebrikler canım tekrar tekrar :)))

Ne süper ya darısı bizlere

canlarım tesekkür ederim :) kucaklarımızda severiz bebişlerimizi inşallah :)
havva ve duacı kaliteli ve sıkı sıkı yapışacak embriyolarınız olsun inşalllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ya benim hiç belirtim yok ya... 4. Gün milletin orası burası ağrıyor benim sadece hergün olduğum iğne acılarım var

Bugün son iğnemi vurdum:KK66:)yarın çatlatma iğnesi ve Salı günü yumurta toplama olucak.Inşallah kaliteli çıkarlar🙏🙏🙏🙏

Ya benim hiç belirtim yok ya... 4. Gün milletin orası burası ağrıyor benim sadece hergün olduğum iğne acılarım var

Hayatım inan erken belirti için. Benim belirtilerim hastalığım geciktikten sonra başladı ki test günüm daha önceydi ve hamile olduğumu öğrenmiştim bile. Hastalık gecikmeden belirti çok nadir merak etme. İnşallah güsel haberler alırsın...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayatım inan erken belirti için. Benim belirtilerim hastalığım geciktikten sonra başladı ki test günüm daha önceydi ve hamile olduğumu öğrenmiştim bile. Hastalık gecikmeden belirti çok nadir merak etme. İnşallah güsel haberler alırsın...

İnşallah sağol canım ya ... Hamilesin sanırım .. Kaçıncı gün embriyosu idi tek. Mi

Olsun yine ne güzel meleğin seninle ..kaç haftalık hamilesin.. Ne kadar süre sonra test yaptın

Ewt cnm allahıma çok şükür. 7 haftalığım bugün.. 11.gün değerim 541 çıktı. 2 gün sonra da 1192... Bir kaç gün sonra da keseyi gördük.. Bu harika duyguyu isteyen herkes yaşasın inşallahhh...

Duaci ve havva toplamamiz ayni gun. Bnmde pazartesi. Yarim saat sonra catlatma ignemi yapicam. Olumlu sonuc aliriz inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ewt cnm allahıma çok şükür. 7 haftalığım bugün.. 11.gün değerim 541 çıktı. 2 gün sonra da 1192... Bir kaç gün sonra da keseyi gördük.. Bu harika duyguyu isteyen herkes yaşasın inşallahhh...

Ne mutlu sana Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ... Nerde tedavi gördün .. İlaç olarak ne kullandınkullanıyorsun..

Ne mutlu sana Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ... Nerde tedavi gördün .. İlaç olarak ne kullandınkullanıyorsun..

Amin canım..
Ankara hrs'de.. Puregon kullandım 200 mg.. Son günlerde dozumu düşürdü... 17 tane yumurta toplantı 11'i istenen boyuttaydı. 8'i döllendi. 2'si transfer edildi, 2 tane de çok iyi durumda donduralım dediler dondurduk. Yumurta toplamadan sonra crinone jel coraspin folidoce ve elevit kullanmaya başladım hala da devam ediyorum..

Amin canım..
Ankara hrs'de.. Puregon kullandım 200 mg.. Son günlerde dozumu düşürdü... 17 tane yumurta toplantı 11'i istenen boyuttaydı. 8'i döllendi. 2'si transfer edildi, 2 tane de çok iyi durumda donduralım dediler dondurduk. Yumurta toplamadan sonra crinone jel coraspin folidoce ve elevit kullanmaya başladım hala da devam ediyorum..

Benimde 21 tane toplandı 6 tane döllendi ama 2 tane transfer edildi salı günü 3. Gün embriyosu .. 1 tane 5. Gün e giden yumurtam oldu onu dondurduk.. İnşallh bunlr tutar diye dua ediyorum ...negatifi görmekten korkuyorum açıkcası ... Jel . Elevit.. Folibol.. Hergün iğne oluyorum progesteron.. Bi de göbekten iğnem var kan pıhtılaşması için miş

Benimde 21 tane toplandı 6 tane döllendi ama 2 tane transfer edildi salı günü 3. Gün embriyosu .. 1 tane 5. Gün e giden yumurtam oldu onu dondurduk.. İnşallh bunlr tutar diye dua ediyorum ...negatifi görmekten korkuyorum açıkcası ... Jel . Elevit.. Folibol.. Hergün iğne oluyorum progesteron.. Bi de göbekten iğnem var kan pıhtılaşması için miş

İnşallah emeklerin sana bir melek olarak döner ☺️

İnşallah emeklerin sana bir melek olarak döner ☺️

Aminnnnn inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş ... Kulun kula ettiği dua da geri çevirilmezmiş ... Dua et bana bizlere ...

X