2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canım bize neler yaptıgını yaz transferden sonra ne yedın ne ıctın nelere dıkkat ettın yattınmı

canım bol proteinli beslendim her sabah yumurta yedim akşam yemeğinde etli yemekler :) arkadaşlardan ananas ve kabak çekirdeği yiyenler vardı bende yedim ama zevkine :) ilk 3 gün evde dinlendim evin içinde dolandım ama çok zorlamadım kendimi :) sonraki günler 1-2 saatliğine dışarı çıktım kafamı dağıtmak için :) ev gezmelerine gittim uzun süreli değil :) valla çok yatmadım yemeği eşimle yaptık ama çamaşır ve bulaşık makinesine dokunmadım sadece yemek :) çok önemsemedim ama korudum yinede kendimi :) allaha emenat zaten yavrularımız o ol deyince oluyor olmayınca olmuyor :) bu benim 5. denemem zamanı geldi oldu inşallah :) allahım kucağıma almayı büyütmeyi de nasip eder inşallah :)

Kızlarr iyi haberlerle geldim kan testimi tekrar ettim 140 tan 425 e çıkmış sanırım tutunmuş inanın ilk gün o kadar ağlamıştım ki çünkü degerim 2 gün sonra 17 den 23 e yükselmişti sonra 41 e sonra 140 a ve şimdide 425 olmuş çıkmaz diyip kendinizi harap etmeyin benim gibi.. Çok bakıyordum bu siteye degeri düşük yükselip sonra normale dönen var mı diye belki birileri okuyunca umut olur diye paylaşmak istedim..

inşallah bu defa bebeğine kavuşursun canım benim...bizde 3 yıllık evliyiz eşimin sperm sayısı az direk tüp bebek dediler bu 3. denemem bitanede donmuş denemem oldu ocak ayında 8 haftalık düşük yaptım malesef... canım inşallah bu defa hamile kalıp bebeklerimizi kucaklarız hepimiz Rabbimden umut kesilmez

Son düzenleme:

ollleeeeeeeeyyyyyyyy yuppiiiiiii çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk sevindim ama ben sana ne dedim ayyyyyy maşallahhhh güçlü yeğenimizzzz minik mucize annene hoşgeldin şimdi o göbüşte güzel güzel büyüüü annen baban seni bekliyo... canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah dikkat et kendine tamammı:46::122::122::122::122::122::122::122:

kaliteli kaliteli yumişlerin olsun canım :)

kızlar değerim 340 çıktı :) hamilesin dedi drum :) ctesi tekrarlayacağım :) Allahım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah :)

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oleeeeeeeeeeyyyyyyyyyy maşallah canım ne güzel haber aldım yaaaa helen ve sendennn RABBİMMM kollarına alacağın günüde nasip etsin sağlıklı sıhatli bir 9 ay geçir inşallah bitanemmmm çok mutlu oldum

Evet havva sen demiştinnn çok sağol ve de çok tatlısın yaa baska biri için sevinebilen herkesi çok seviyorum allahım ne muradın varsa versin aminnn aminnn aminnnnnnn

Gözün aydın canım gözümüz aydın maşallah Rabbim doğumunda da bu sevinci yaşamayı nasip etsin topiğimizin ilk bebişi mi oldu şimdi maşallah

süper nix.. dilerim en iyisi en kaliteli bissürü yumurtan olur .)

Benim transferim dün gerçekleşti 2 tane 2. kalite 6 hücreli embriyom transfer edildi..

Klasik yine sinir oldum hastaneme. bana hangi kalitede kaç hücreli embriyo transfer edileceğini transfer sandalyesine oturduğumda söylediler! Doktorum zahmet edip önceden bilgi vermedi! embriyologlardan da bilgi alamadım. Belki ben onları dondurtup bir kez daha ilaçla yumurta geliştirme evresini tekrarlayalım, belki 1. kalite elde edebiliriz. olmadı 2. kalitelerle yola devam edelim diyecektim!!!!!

sinir oluyorum inan bana!

transferden önce mutlaka hangi kalitede kaç embriyon var öğren nix.. bilerek gir transfere. Bende sandalyedeyken ve aletler vs takılmışken embriyolog geldi bağıra bağıra "bebekleriniz geldi 2 tane 2. kalite 6 hücreli" dediğinde, beynimden vurulmmuşa döndüm ve mutlu olmam gerekirken aşırı moralsiz ve ağlaya ağlaya terkettim amelyathaneyi!

önce bil, bilerek gir oraya ve benim yaşadıklarımı yaşama tamam mı?

yüreğim seninle...

Helen!

iyi haberlerle gelmişsin!!!

harika!!!

Rabbim kocağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah...

Ay umut doldu içim :)

Kafunder... Hayırlı uğurlu olsun, Rabbim tamamına erdirsin inş...

Bugün 2 güzel haber aldım umut oldunuz bana ve nicemize...

:) ayy... süper bişe bu....

darısı tüm isteyenlerin başına inş...

Kaçıncı kalite, kaç hücreli, kaçın gün embriyosu transfer edildi yazabilir misiniz?

Bi de kaç tane :)

Evet havva sen demiştinnn çok sağol ve de çok tatlısın yaa baska biri için sevinebilen herkesi çok seviyorum allahım ne muradın varsa versin aminnn aminnn aminnnnnnn

amiiiiiiin bitanemmm... inşallah hayırlısıyla kucağınada al sorunsuz bir hamilelik geçir inşallahhhhhh... bizlerede duanı eksik etme bitanemm

Slm chileque... Benimde salı günü oldu transferim.. 3. Gün embriyoları .. 1 tane 8 hücreli 2.kalite.. 1 tane 7 hücreli 2.kalite transfer edildi ... Dr um bana girmeden söyledi, ama yapacak başka bişeyim yoktu en iyi yumurtalarım onlarmış ... 1 tane de blsto gitmiş onu dondurduk... İnşallah tutunurlar bize sıkı sıkı.. Umutsuz olmak istemiyorum ama hiç bişi de hissetmiyorum .. Daha belirti aramak için çok mu erken ki

bugün yine kontroldeydım 16-17 lere cıkmıs yumurtalar ptesı toplama olabılır 3ten sonra bellı olacak

merhaba arkadaşlar,
bende bu ay tüp bebek yaptıranlardanım..ptesi transferim yapıldı,bugün 5.günüm oluyor sanırım.
bu 4.denemem, inşallah bu kez pozitif olur artık.

merhaba arkadaşlar,
bende bu ay tüp bebek yaptıranlardanım..ptesi transferim yapıldı,bugün 5.günüm oluyor sanırım.
bu 4.denemem, inşallah bu kez pozitif olur artık.

Hayırlı olsun canım .. Bebeğin inşallah sana sıkı sıkı tutunur .. Benim de salı günü transferim oldu 3. Günüm bugün( ertesi günden başlanıyormuş sayma )

merhaba arkadaşlar...
bişey sorcaktım sizlere...
ağustos reglisiyle 2.tedavim başlıcak.

1 ay önce bi kontrole gel demişti doktorum.
bugün reglinin 3.günü test sonuçlarım şu şekilde:
fsh:6,40
lh:6,16
e2:31,03

pazartesi kontrolüm ama meraklandım ben.sizce nasıl değerler???lh yüksek mi sizce?
bir önceki tedavi şubattaydı o zaman fsh 8,.. yada 9,.. 'lu bir değerdi şimdi 6,40

inşallah lh'ta iyidir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…