2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Evet sonuçlar beraber gelecek inşallah pozitif sonuçlar alırız ben korkuyorum ya negatifi görmekten ... Canım ben hiç belirti hissetmiyorum başkalarının beli karnı göğüsü ağrıyormuş bende hiç bişi yok ... Anormal mı daha erken mi bilmiyorum .. 3. Gün embriyosu benimde

benim belim ve göğüslerde değişiklik yok.. sabah uyanınca çok iyiyim ,kendime kahvaltı hazırlamak için biraz ayakta kalınca hafiften karnımın alt kısmında ağrılar başlıyo. yatıp dinlenince geçiyo. ben iyiye yordum bu durumu tabii :))
test günün ayın 20simi canım??

benim belim ve göğüslerde değişiklik yok.. sabah uyanınca çok iyiyim ,kendime kahvaltı hazırlamak için biraz ayakta kalınca hafiften karnımın alt kısmında ağrılar başlıyo. yatıp dinlenince geçiyo. ben iyiye yordum bu durumu tabii :))

Evet canım 20 si ...

Benim ki 5. Gün embriyosuydu 1 tanesi 1. Kalite diğeri 2. Katiteydi transfer sonrası 7. Gün çizgi gördüm 9. Günü çift çizgi koyulaşınca bhcg baktırdım ama sadece 17 çıktı dr gec tutunmuş olabilir dedi ama hiç umudum yoktu sonra 2 gün arayla baktırdım 27 - 41- 140-420 diye arttı dr pazartesi ultrasonda görmek istiyor hatta 2 kese bile olabilir artışın atak yapmış dedi çok heycanlıyım inşallah görebilirimmmm inşallah hepimiz görebilrizzzz

canıııııııım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.... valla ne yalan söyliyim kaç gündür seni takip ediyorum yorum yazmak istemedim ilk başta açıkcası korkmuştum senin gibi ama inan şuan içime su serptin inşallah seni hiç bırakmasın bebişin yada bebişlerin katlanarak artsın değerin...

anladım kızlar :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bayramda yatışta olucam yani. bayramın 2. günü 12. günüm oluyo a çifte bayram yapıcam yada hüsran inşallah çifte bayram yaşarız hepımız :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: eğer hamile kalırsam tutarsa dogumum nisan ortasına geliyo. ben 2.5 ay once 20 nisanda 24 yasındakı tek erkek kardesımı trafık kazasında kaybettım. eger tutarsa kardesımı kaybettıgım ay olan nısan ayında allhım bana yenı bır can vermıs olacak. :KK14:

başın sağolsun, bizim durumumuz çok benziyor, bende geçen sene kaybettim abimi, o yüzden umutla bekledim, aynı anda olacak senle transferimiz sanırım umarım yüce Rabbim bize kaybettiğimiz canımızı tekrar bağışlar. :KK43:

canlarım başınız sağolsun :KK50: allahım inşallah sizlere bu tedavinizde mucizelerinizi göndersin :)

amiiiiiiin bitanemmm... inşallah hayırlısıyla kucağınada al sorunsuz bir hamilelik geçir inşallahhhhhh...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: bizlerede duanı eksik etme bitanemm

Sagol havvacım çok dua edeceğim sana ve tüm isteyen arkadaşlarımızaaa ve eminim rabbim hepinizin kollarını güzel bebeklerle dolduracak..

Sagol havvacım çok dua edeceğim sana ve tüm isteyen arkadaşlarımızaaa ve eminim rabbim hepinizin kollarını güzel bebeklerle dolduracak..

canımmm benimmm... keseyide gördükten sonra haber et belkide ikiside tutunmuştur ayyyy çifte mutluluk olur harikaaaa:21::21::21::21::21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: inşallahhhhhhh

ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim ki 5. Gün embriyosuydu 1 tanesi 1. Kalite diğeri 2. Katiteydi transfer sonrası 7. Gün çizgi gördüm 9. Günü çift çizgi koyulaşınca bhcg baktırdım ama sadece 17 çıktı dr gec tutunmuş olabilir dedi ama hiç umudum yoktu sonra 2 gün arayla baktırdım 27 - 41- 140-420 diye arttı dr pazartesi ultrasonda görmek istiyor hatta 2 kese bile olabilir artışın atak yapmış dedi çok heycanlıyım inşallah görebilirimmmm inşallah hepimiz görebilrizzzz

aaaa aaaaa ikiz mi geliyo yoksa öyle olursa 2 kez seviniriz darısı başımıza :KK34:

Canım transfer olduktan sonra bi önerin var mı kendini sıcak tut veya bulunduğun ortam çok sıcak olmasın falan gibi malum havalar sıcak ona göre önlem alırız

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar, bugun kontrolum vardi. Pazartesi 12:00 yumurta toplamam olcak insallah. Dua edin nolur!!! :))

bendede aynısı oluyorr

ikinci test sonucum 880 çıkmış katlanmış çok şükür :) dra gideceğiz biraz sonra :)
öptümmmmmmm hepinizi :)
darısı hepinizeeeeeeeeeeeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Merhaba arkadaslar, bugun kontrolum vardi. Pazartesi 12:00 yumurta toplamam olcak insallah. Dua edin nolur!!! :))

Kaliteli sağlıklı hayırlı bir işlem olur inşallah

X