2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bugün yine kontrole gittim sagdakiler 12 lere çıkmış soldakiler biri 14 biri 13 diğerleri 12. bugün 6. günüm e2 testi verdim yine 2 bucukta cıkacak. ona gore bı dahakı kontrolume cagıracak

kendiliğinden gebe kalma şansın varmı canım peki:KK16::KK16::KK16::KK16:

3 yıllık evliyim canım 1 düşüğüm var üzerinden 2 yıl geçti hamile kalamadım bir daha klomen çatlatma iğnesi 2 aşılama denemesi derken olmadı incir kürü bal çörek otu tarçın kürü soğan kürü denemedik şey bırakmadım kısmet değilmiş sonra kendimizi tüp bebek merkezinde bulduk işte çok aşırı kilolu değilim adetlerimde düzensiz değil rahim filmi çektirdim sol tüpüm tıkalı çıktı artık hayırlısı bakalım

bugün yine kontrole gittim sagdakiler 12 lere çıkmış soldakiler biri 14 biri 13 diğerleri 12. bugün 6. günüm e2 testi verdim yine 2 bucukta cıkacak. ona gore bı dahakı kontrolume cagıracak

canim sen hangi ilde hangi hastanede tedavidesin?

istanbul zeynep kamil hastanesi

anladim canim. bende su an istanbul tup bebek merkezinde test sonucumu bekliyirum. aynu hastanedemiyiz yoksa diye bi sormak istedim. guzel hayirli sonuclarimiz olmadi duasiyla. :)

test yaptım ikinci çizgi çıktı :) ne yapacağımı bilmiyorum :) elim ayağım titriyor :) saat 9 olsun dra gideceğim kan vereceğim :) allahım inşallah :)

ne guzelll. RABBİM(CC) HAYİRLA nasib etsin, hayirli evlatlar nasib estsin insallah.

anladim canim. bende su an istanbul tup bebek merkezinde test sonucumu bekliyirum. aynu hastanedemiyiz yoksa diye bi sormak istedim. guzel hayirli sonuclarimiz olmadi duasiyla. :)

bende 5 yıl once ılk asılamamı orda yaptrmıstım. komsum var orda yaptırdı tuttu ıkızdı hatta dun dogurmus. darısı bızeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hangi merkezde tedaviye baskiyacaksiniz? Birde ortami calisanlari iyi gozlemle. Kesinlikle deneyimli bir merkeze git. Bana gore tedavi surecini ayni doktorun mu yoksa ekipteki baska doktorlarin takip yapip yaomayacagi cok onemli.[/QUOTE]

diyarbakırda başlıcaz mecburen izin sıkıntımız var ortam iyi gibi tedavi sürecinde aynı doktor olacakmış zaten tek doktor... hayırlısı inş

kaliteli kaliteli yumişlerin olsun canım :)

O zamaaaan hayırlı olsun diyelim tebrik ederim canım darısı başımıza:)

ne guzelll. RABBİM(CC) HAYİRLA nasib etsin, hayirli evlatlar nasib estsin insallah.

çok heyecanlandım okur okumaz bizi merakta bırakma güzel haberler bekliyoruz :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hayirli olsun, çok çok sevindim :) Allah kucaginiza almayi da nasip etsin!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı olsun:KK66:)Allah tamamını erdirsin:KK66:))

kızlar değerim 340 çıktı :) hamilesin dedi drum :) ctesi tekrarlayacağım :) Allahım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah :)

kızlar değerim 340 çıktı :) hamilesin dedi drum :) ctesi tekrarlayacağım :) Allahım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah :)

çok güzel Rabbim tamamına erdirsin çok sevindim hayırlısıyla kucağına al inşallah darısı başımıza :KK49:

inşallah bana da nasip olur bu haberi vermek, kendi kendime defalarca tekrarlamak istiyorum, bu ikinci denemem, haftaya salı gibi yumurtalar toplanacak, açıkçası merak ve heyecan içindeyim, tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum :KK43:

inşallah bana da nasip olur bu haberi vermek, kendi kendime defalarca tekrarlamak istiyorum, bu ikinci denemem, haftaya salı gibi yumurtalar toplanacak, açıkçası merak ve heyecan içindeyim, tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum :KK43:

inşallah güzel haberler verirsin bize ilk önce kaliteli yumoşların olsun sonra sana tutunup sağlıklı bebişlerin olsun. :KK34:

inşallah güzel haberler verirsin bize ilk önce kaliteli yumoşların olsun sonra sana tutunup sağlıklı bebişlerin olsun. :KK34:
inşallah hepimiz verelim, sen de sağlıkla bebeğine kavuşursun, allah hiç bir kadını annelik duygusundan mahrum bırakmasın. :emir_bebek:

Son düzenleme:
inşallah hepimiz verelim, sen de sağlıkla bebeğine kavuşursun, allah hiç bir kadını annelik duygusundan mahrum bırakmasın. :emir_bebek:

aminnnn... canım inşallah.... tanıdığım tanımadığım benimle aynı durumda olan bebeğini bekleyen bütün bayanlar için hep ama hep dua ediyorum. sen hangi ildesin? ben ankaradayım temmuz adetimde başlanacak tedavime

Son düzenleme:
aminnnn... canım inşallah.... tanıdığım tanımadığım benimle aynı durumda olan bebeğini bekleyen bütün bayanlar için hep ama hep dua ediyorum. sen hangi ildesin? ben ankaradayım temmuz adetimde başlanacak tedavime
amiiiiin, ben istanbuldayım, brüksel tüp bebeğe gidiyorum, geçen kasım ayında ilk denememi yaptım malesef herşey çok iyi olmasına rağmen bebişim tutunamadı bana düşündüm düşündüm çözemedim nedenini, ikincisine hazırlanıyorum bakalım ay sonu gibi sonuç belli olacak, karışık duygular içindeyim ama umudumu kaybetmiyorum.

canım bize neler yaptıgını yaz transferden sonra ne yedın ne ıctın nelere dıkkat ettın yattınmı

X