2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

İnşallah dediğin gibi olur, bizim seninle belirtilerimiz birbirinin ayni o zaman, buda senin yazdığım gibi olacak inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim kahverengi akinti bendede oldu 7.gun mu ne sonra pembemsi kan gibi geldi peceteye yerlesme lekesydi belliydi yani ayni adet olcam gibi oldm korktum sonra gecti korkma ondan yogun kan gormedgn surece korkma 6.haftmda falan yine geldi kahvrngi akinti hatta 13 haftamda kanamam oldu azck korkma bunlardn kan gorunce kork yogun.

Canim benim igne dun bitti ama jle devam ediyorum .. senin kacinci gunun ?

iğneye niye devam etmiyorsun canım o seni düşükten koruyor ya hamileysen bir kutu daha alıp devam etmen gerekmezmi benimde pazar günü bitiyor iğnem eşim bidaha yazdıracak hamileysen belli bir aya kadar devam eder o iğne dedi eşim

Son düzenleme:

Ne temizligiiii canimmm nirdesiiinnnn bni merak etmedinmmiii uühü ühüü.. aglarim bakkk..

evet Bülent Hocayla başlıyorum gerçi çok araştırma yapmadım biraz hızlı gelişti herşey umarım iyi olur sonuç

okurke gozmden yaş geldi insallah rabbim tez vakitte sizede isteyen herkese versin gobislerinz bebekle dolsun insllah hamilenn duasi kabul olurms derler Rabbim sesimi duysa dilek kapim aciktr insallah tum kalbmle istiorum hepinze nasip etsn Allahm bu duygyu saglikla kucagmza aldgmz gunleride gorurz insallah.cok i anliorum sizi.

hayirli olsun canim. hastaneye geldigimde bulent hocayla gorusmustum. ben suan baska bi merkezde tedavi oluyorum ama acibadem bu isi iyi biliyo kalbin rahat olsun

nasılsınız canlar ben bugün artık dinlenme modundan çıktım iş yerime geldim transfer günü dahil olmak üzere 4 günüm oldu aslında zaman hızlı geçiyorda beklemek zor benim karım çok şişti sizde var mıydı böyle bir durum görseniz 3 aylık gibi normal mi acaba

kuzum ohss mi oldun yoksa?

Doktorum ilaclari yenilemene gerek yok dedi. Igne sonuc alana kadar yeter sana dedi... igne vurmak zor geliyordu ama bende keske bitmesetdi diyorum ..

[MENTION][/MENTION]
kuzum ohss mi oldun yoksa?

karın şişince ohss mu olunuyor bilmiyordum bi bakayım internetten olmadı merkezi arayım aşırı şiş gerçekten karnım onun dışında az bir kasık ağrım var başka birşey yok

Son düzenleme:

Tesekkur ederim canım, inşallah artar gordunmu bilmiyorum 7. Gün 30 du yarin tekrar yaptıracağım düşecek diye çok korkuyorum inşallah artar

Amin canim inşallah tutarda 2. Te gerek kalmaz

Canım inşallah güzel çıkar sonuçların da bu ay başlarsınız,

insallah normal bi sisliktir kuzum yaa. olma ohss

Gormustum. Biraz sabirsiz olunca boyle arada kaliyor insan. Ben hep bole olur diye korkumdan 11. Gun demisti doktorum o gune kadar ne idrar ne kanda baktirmadim.. Ama 7. gun icin 30 gayet iyi bir deger gibi geldi bana yani 9.gun 60, 11. gun 120 eder... Yani gununu bekleseydin ilk degerin 120 cikcakti demek oluyor buu ☺️☺️☺️ ki super bir deger.. Ne zaman verceksin kan bir daha??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohhs nedir canim yaa?? ☺️

Ohss yumurtalıkların su toplamasıymış ve genelde çok yumurtası oluşanlarda oluyo bnde de 17 yumurta olmuştu bu yüzden önlem açısından iki üç iğne kullandım farklı zamnlarda karında su toplanıyormuş karnından 3 5 kilo su aldıranlar var bnde olmadı ama belirtileri nefes darlığı karın şişliği kabızlık yada ishal di galiba kilonu sık sık tartıp artış varmı bakman lazımmış fln okuyarak öğrendiklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…