2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canim bigun daha 7 gun yarin 8 olacak .. test sonucu veni yaniltir diye yaptirmak istemiyorum. Ama yarin sabah gebelik testi yapcam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Merhaba :)) Bnmde aynı günlerim cesaret edemiyorum ama iki embriyom var bekliyorum öle iğneler kalçamı mahvetti,jele geçtim siz ne kullanıyosunuz

Canim bigun daha 7 gun yarin 8 olacak .. test sonucu veni yaniltir diye yaptirmak istemiyorum. Ama yarin sabah gebelik testi yapcam

Aminnnnnnnnn

Yok bu ilk smearim ttlim neden onemsedim cunku doktoruma dewamli agrim oldugunu solemistim.birde tupbebk oncesi baktralimki tutunmamasina sebep hic bir sorun isgal etmesin dedi.. biraz endiseli gibiydi doktr cunku bana belli etmmye valisti.. sonucu gorunce.. ohh dedi birseyin yokkk ondan

iyi olmana sevindim canim.. insallah bu adetinle baslarsin:)

Hayr yaaaa idrr yapmaaaa canmmm ilk oncw jormon kana geciyrr kndan sonra idrara geciyor oyuzdwn cikmaz... canmmm yapmaa pazartwsi knda yaparsinnn su idrr testinden nefrwt ediyrumm

Insaalhh cnmm bnmmm hepbirlikte iyide kotude olsa ustesinden gelirizzzz bnde hep dua ediyrumm

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

Cnm sonuçlarının ii çıkmasına sevindim inş devamı da böyle güzel olur içini ferah tut moralini yüksek tut

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayr yaaaa idrr yapmaaaa canmmm ilk oncw jormon kana geciyrr kndan sonra idrara geciyor oyuzdwn cikmaz... canmmm yapmaa pazartwsi knda yaparsinnn su idrr testinden nefrwt ediyrumm

Oylemi diyorsun ne bileyim.asya yapinca cikmisti. Belki cikar diyirum .. cikmazsa pazartesyi bekleyip kan testi yapicam

Merhaba :)) Bnmde aynı günlerim cesaret edemiyorum ama iki embriyom var bekliyorum öle iğneler kalçamı mahvetti,jele geçtim siz ne kullanıyosunuz

H.g cnmm aramiza.. tedavin hyrli olsun ikiz ikizz tutsun bebsinn hayrli habrler vee bizlere insaalh..

Canim benim igne dun bitti ama jle devam ediyorum .. senin kacinci gunun ?

Oylemi diyorsun ne bileyim.asya yapinca cikmisti. Belki cikar diyirum .. cikmazsa pazartesyi bekleyip kan testi yapicam

Bn uzulmeni istemiyrumm kiminn hormonlari farkli cnmm oyuzden ama kaldirabilirim.diyrsan yapp sonucta onmli oln.. kanndaki deger cnmm .. biliyrum meraklaniyrsun amaaa iste sabretmk lazim bnde.olsamm bnde merak eserdim ama kandaki daha onemli..

Canim hayirli olsun... Ben hep crinone jel kullandim10. hafta bitiyor hala da kullaniyorum.. Igne acitiyormus heralde jel daha rahat..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU

Merhaba ben aranıza yeni katıldım yazılanları hep okudum ama hiç yazmadım şimdiye kadar ben 15 Ağustosda tedaviye başlıyorum Maslak Acıbademde ama korkuyorum ilk tecrübem ne olacağını da bilmiyorum sürkeli kafamda sorular dönüp duruyor zormu gerçekten tedavi yada iğnelerin yapımı sırasında çok yan etkisi oluyormu yumurta toplama işlemi acı vericimi herşey o kadar zor geliyoki bana korkuyorum gerçekten bana biraz bilgi verirmisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU

Merhaba ben aranıza yeni katıldım yazılanları hep okudum ama hiç yazmadım şimdiye kadar ben 15 Ağustosda tedaviye başlıyorum Maslak Acıbademde ama korkuyorum ilk tecrübem ne olacağını da bilmiyorum sürkeli kafamda sorular dönüp duruyor zormu gerçekten tedavi yada iğnelerin yapımı sırasında çok yan etkisi oluyormu yumurta toplama işlemi acı vericimi herşey o kadar zor geliyoki bana korkuyorum gerçekten bana biraz bilgi verirmisiniz

H.g canimm aramiza bu konuyla ilgili sadece bilgiye sahibim.allh nasip kismet ederse bnmde ilk olcak agustosta. Anlatilana ve yasanilana bakilirsa bu is cesaret isi cnmm hersey guzel gider ins.. .tedavin hayrli olur cnmm

Son düzenleme:
X