2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ne temizligiiii canimmm nirdesiiinnnn bni merak etmedinmmiii uühü ühüü.. aglarim bakkk..

Ettim canimda okudum ben mesajını, herşeyin rast gitmiş sonuçlarında güzel olacak inşallah, 1 haftadır evde değildim eşim tekti ev çok fenaydi topladım temizledim, yemek yaptım, simdi yedim ve uzandim cok Yoruldum, gecede uyuyamamistim uyuyacagim simdi bu gecede uyuyamam yarınki sonuca kadar:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy sorma hic... polikistil over var bende kullandigim ilaclar yumurtakiklarimi fazla uyariyo ve karnim su topluyo...

Aa anladimmm.. Yok yok ole seyler dusunmeyin her sey gusel olacak sonucu gusel olacak.. Bebis olcakk.. Hep bole seyler dusununn.. Ilk opu da sikinti yasamissin ama bi sanssizlik olmus boyle bir sey de bir daha olmayacaktir hic merak etme. Cekecegin 1 saat bi adet sancisi ki bunu zaten her ay cekiyoruz normalde.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohss yumurtalıkların su toplamasıymış ve genelde çok yumurtası oluşanlarda oluyo bnde de 17 yumurta olmuştu bu yüzden önlem açısından iki üç iğne kullandım farklı zamnlarda karında su toplanıyormuş karnından 3 5 kilo su aldıranlar var bnde olmadı ama belirtileri nefes darlığı karın şişliği kabızlık yada ishal di galiba kilonu sık sık tartıp artış varmı bakman lazımmış fln okuyarak öğrendiklerim

resmen benden bahsediyosun kuzum. 5 litre su cekildi. ama sadece yumurtaliklar toplamiyo su. benim karin boslugumda birikmisti. rabbim kimseye yasatmasin resmen komaliktim:KK43:

Ohss yumurtalıkların su toplamasıymış ve genelde çok yumurtası oluşanlarda oluyo bnde de 17 yumurta olmuştu bu yüzden önlem açısından iki üç iğne kullandım farklı zamnlarda karında su toplanıyormuş karnından 3 5 kilo su aldıranlar var bnde olmadı ama belirtileri nefes darlığı karın şişliği kabızlık yada ishal di galiba kilonu sık sık tartıp artış varmı bakman lazımmış fln okuyarak öğrendiklerim

Oyleymis. Benim de 17 yumurtam vardi acaip sismistim. 4 aylik hamile gibi geziyodum ama doktorum transfer sonrasi azalacak ilaclar yapiyor bol su ic demisti. Parmaklarim bildigin sosistii. Gercekten de transfer sonrasinda azaldi ve gectiii... Boyle bir seyi bilmiyordum iyki de bilmiyomusumm ☺️

Gormustum. Biraz sabirsiz olunca boyle arada kaliyor insan. Ben hep bole olur diye korkumdan 11. Gun demisti doktorum o gune kadar ne idrar ne kanda baktirmadim.. Ama 7. gun icin 30 gayet iyi bir deger gibi geldi bana yani 9.gun 60, 11. gun 120 eder... Yani gununu bekleseydin ilk degerin 120 cikcakti demek oluyor buu ☺️☺️☺️ ki super bir deger.. Ne zaman verceksin kan bir daha??

Yarin vereceğim bidre 12 sinde vereceğim, yani esas günüm 12 si ama 5 gün embriyosu olduğu için ben 10 gün değerinin de beni yanıltma yacağını düşünüyorum:KK43: evet sabirsizim iste ne yaparım simdi yarin 10 a düşermiş diye korkuyorum: (

resmen benden bahsediyosun kuzum. 5 litre su cekildi. ama sadece yumurtaliklar toplamiyo su. benim karin boslugumda birikmisti. rabbim kimseye yasatmasin resmen komaliktim:KK43:

Geçmiş olsun cnm yani çok yumurta olunca yerinde oluşuyo fln dediler de iç organların arası bile su oluyomuş çok kötü nasıl atlattın peki

Oyleymis. Benim de 17 yumurtam vardi acaip sismistim. 4 aylik hamile gibi geziyodum ama doktorum transfer sonrasi azalacak ilaclar yapiyor bol su ic demisti. Parmaklarim bildigin sosistii. Gercekten de transfer sonrasinda azaldi ve gectiii... Boyle bir seyi bilmiyordum iyki de bilmiyomusumm ☺️

ben transferin ertesi gunu oldum 1 hafta surdu eger bebis tutsaydi 3 hafta daha surer dedi doktor. simdide biraz sisim sanki ama bukadari da normalheralde

Yarin vereceğim bidre 12 sinde vereceğim, yani esas günüm 12 si ama 5 gün embriyosu olduğu için ben 10 gün değerinin de beni yanıltma yacağını düşünüyorum:KK43: evet sabirsizim iste ne yaparım simdi yarin 10 a düşermiş diye korkuyorum: (

Yok yok dusmez merak etme. Deger yuksek. 10. gun degeri 17 olup yukselen bile var.. 7. gunde 30 gayet gusell.. Hadi yarin gusel haberlerini bekliyoruzzz...

Aa anladimmm.. Yok yok ole seyler dusunmeyin her sey gusel olacak sonucu gusel olacak.. Bebis olcakk.. Hep bole seyler dusununn.. Ilk opu da sikinti yasamissin ama bi sanssizlik olmus boyle bir sey de bir daha olmayacaktir hic merak etme. Cekecegin 1 saat bi adet sancisi ki bunu zaten her ay cekiyoruz normalde.

guzel olcak guzel bu sefer:))

Geçmiş olsun cnm yani çok yumurta olunca yerinde oluşuyo fln dediler de iç organların arası bile su oluyomuş çok kötü nasıl atlattın peki

gunduzleri merkezde geceleri acildeydim... benimki siddetliyi biraz. once yumurtaliklarim topladi sonra karin boslugum. hatta akcigeri su toplsyanlar bile varmis ama benim cok sukur olmadi.
rabbim hepimizi korusun insallah...

Aynen bende 10 gun beni yaniltmayacagini dusunuyorum. Benim de 6. Gun embroyosuydu.

Ewet yaaa bnmkide ole heyecan yapiyrr tatlimmmm amn yapma.adet olursun.1kac gun.sonra.stresten gecikme.yapabilir cnmmm dualarimiz kabul olir insaalh tatlim bn 25 yasindayim.. 1.5 senlik ewliyimm.. ewlndigumin 6.ayi esimin.azo oldugunu sonra hastaneye gittikkk doktor dei kilo vermn lazim tabi buarada.. bnde hasimato hastasiyim yedigim yaradi.. oldim 100 kiloooooo doktr ole soleyince ertesi gunn hemn diyete nasladimm yuruyuse basladimm 4ay boyunca yurrken agladigimi biliyrum.kndime.slogan yaptim sonrada O BEBK BU EWE GIRECEK .. diye.. aglaya aglaya 26 kilomu verdimmmm tam desik basliycazz doktora gittik doktor dedi esinin.spermi az mikro olabilir bir spermiogram verain hastnemizde dedi onuda yaptrdik cok sukur.. doktor ameliyata gerek yok.dedii sonra bn hormn testleri yaptim prolaktin stresten oldumuu 26 doktr dedi kndinden.inmesini bekle.. ilac veremm suan normal dedi.. peki dedim birde ustune enfeksiyon olmusmuyummm birsuru fitil. Bilmm neee bittii simdi adete 4 gun var.. yarinda prolaktin ve tsh me baktrcam.. eger normalsemmm hemn adet olur olmaz.. basliycam ama kotyse.. eylule sarkcak.. birde bnm k.dogumcum smaer teati yaptrdi.. onun sonucunu merak ediyrumm.. yani anliyacagin hersey cumartesi belli olcak.. iste bnm hikayemm

Canımmmm vala çok haklısın ama hala olmadım ağrımda çok, stresden gecikti iyice:KK43: kıyamammmm sana ben inşallah Allahın izniyle '' o bebek evlerimize giricek inşallahh'':KK1: vala helal olsun 26 kilo çok güzel olmuş, prolaktin önemli bi sorun deil düşer stres falan kaynaklı yükselebiliyo, zaten dostinexle hemen düşüyo :21: belki aynı zamanda başlayacaz seni bekliyo benimki:KK1: bende 26 eşim 28 yaşındayz sebebsiz infertilite bizimkisi (buda yeni moda oldu) bakalım neler olacak, 3 negatif aşılamam var,hsg,laporoskopi ve histeroskopide cabası :)

iyiyim kuzum yarin yine kontrolum var. ptesi yada sali opu. karnim sis sanki biraz ohss oluxam diye korkuyorum. yaa cokmu vesvese yapiyorum yoksa

Yapma.olee kotuyu cagirma cnmm o ozmnda kaldii simdi ole olmuycakk guzel olcak.. kndi kndini darltmaa canimm

Ettim canimda okudum ben mesajını, herşeyin rast gitmiş sonuçlarında güzel olacak inşallah, 1 haftadır evde değildim eşim tekti ev çok fenaydi topladım temizledim, yemek yaptım, simdi yedim ve uzandim cok Yoruldum, gecede uyuyamamistim uyuyacagim simdi bu gecede uyuyamam yarınki sonuca kadar:KK43:

Etttmissinnnn ama 15.30da girmissinn uhubuhhuhu agliycammmm. Sonuclarimda guzel olur ins dua et olurmuu kndini cok yormasaydinn yarin kan verceksin degilmi.. sabh eknden gelsin kardesin alsin kani.. 2saate yaz bize.. uyursun cnmm guzell olcakkkmmm bnde uyumusum..

Canımmmm vala çok haklısın ama hala olmadım ağrımda çok, stresden gecikti iyice:KK43: kıyamammmm sana ben inşallah Allahın izniyle '' o bebek evlerimize giricek inşallahh'':KK1: vala helal olsun 26 kilo çok güzel olmuş, prolaktin önemli bi sorun deil düşer stres falan kaynaklı yükselebiliyo, zaten dostinexle hemen düşüyo :21: belki aynı zamanda başlayacaz seni bekliyo benimki:KK1: bende 26 eşim 28 yaşındayz sebebsiz infertilite bizimkisi (buda yeni moda oldu) bakalım neler olacak, 3 negatif aşılamam var,hsg,laporoskopi ve histeroskopide cabası :)

Ne oldu oldunmu regli.. canimm paptya cayi ic ttlim ..
Baska zamn olsa gelmesini istemezsin gelir gelmeaini istersin gelmezz hahah ya biz kadinlar.. heaa versim okaaaaa kiloyu ama ahh ahh birdaha ogunlere gelmiyim aglaya aglaya.. prolaktin yulsek olursa dusuge sebebiyt verebilirmis ama gebe kldiktan sonrada dusuge sebb veriimi yuksek olmasi.. normal olur degilmi.. bilgin varmi cnmm blkide ama bn bu ay baslayamiycam sanirim ole hissdiyrum birazcik karisikk.. hislerimm.. 3tane asilamn var inss tup bebk olcak cnmm ilk olcak senn de bnmde.. ama sende zor seyler atltmissin insaalh olurrr tatlim

gunduzleri merkezde geceleri acildeydim... benimki siddetliyi biraz. once yumurtaliklarim topladi sonra karin boslugum. hatta akcigeri su toplsyanlar bile varmis ama benim cok sukur olmadi.
rabbim hepimizi korusun insallah...

Amann kötü olmuş yaw dikkat et bidaaa

Bugun idrar testi yaptim ikinci cizgi silik transferimin 7. Gunu bu beni yaniltiyor olabilirmi tecrubeli olan arkafaslarim acil cvp bekliyorum heycanliyimda

X