2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canim cok guzel yazmissin bebek istiyen annelerin duygulari iste insallah hepimizde en yakin zamanda anne oluruz ..allahim bizim yuzumuzude guldurucek insallah benimde 7. gunum ikinci denemem insallah bakalim hic lekem felanda yok yani belirti yok allah buyuk.

Kuzucum smear inda daha once sorun cikmismiydi? Neden onemsedin bukadar? Insallah kwn testlerinde iyi cikar tatlimm

yesilinci

Yok bu ilk smearim ttlim neden onemsedim cunku doktoruma dewamli agrim oldugunu solemistim.birde tupbebk oncesi baktralimki tutunmamasina sebep hic bir sorun isgal etmesin dedi.. biraz endiseli gibiydi doktr cunku bana belli etmmye valisti.. sonucu gorunce.. ohh dedi birseyin yokkk ondan

Allhimmmmm gozlerimmm dolduuuuu bitanemmmm yaaaaa yaktin icimii allhimmm ginlune gore versinnn canim bnmmmmm

Umudihar sevindim adina gercekten :) insallah bize hep mutlu haberlerle gelirsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sizi okudukça ben strese girdim :-( yarın transfer var zaten heyecan dorukta

Sony Xperia mobil cihazla kadınlar kulübü aracılığıyla gönderilmiştir

Heyecann yapma cnm bnm o anin tadini cikar.. yatmayi unutmaaa .. bebissslerini alll gell...

Su telmodeli nerden yazdigin gozukuyr ya onu nasil yapiursun bnm your app name car curt uaIyr duzeltemiyrum..uygulamadan..

Son düzenleme:
Umudihar sevindim adina gercekten :) insallah bize hep mutlu haberlerle gelirsin :)

Inssssss canimmmmmm bnmmmm allh razi olsunn hepbirlikte insaalh.. sen.nasilsinn

Inssssss canimmmmmm bnmmmm allh razi olsunn hepbirlikte insaalh.. sen.nasilsinn

Iyiyim bende ... arada adet olucakmisim gibi hissediyorum ama yapacak nir sey yok :) lekelenme yok gogus agrisi cok :) pazartesi sonuc alicam ... insallah bende guzel haber veririrm. .. sende uzulme verdigin kilolari geri almayacaksin ve mutlu haberle doneceksin ... icim oyle diyor...

Canımmmmm o bebişlerin evine girecek :))))) Sloganına bayıldım :))))Allah'ın izniyle üstesinden geleceksin inşallah ,çünkü sen çok güçlüsün ve azimlisin ,yarınki testlerinde güzel çıktımı adette oldumu start alacaksın ,güzel haberle başladım güne geriside güzel olsun diyorum tüm içten dileklerimle........

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güzel anne adayları hepinize günaydınlar hayırlı cumalar Allah hepinizin gönlüne göre versin gününüz güzel ve pozitif geçsin.........

Beni sorarsanız ben bugün gayet iyiyim orjinal Halime geri döndüm :)))))elektrik süpürgemi çıkartıp haldır haldır yerleri süpürüp vileda yapacağım ,birikmiş ütülerim var onlara bir el atacağım :)))))) pijama terlik modundan da çıkıp süslenme moduna geçiş yapıp dışarı çıkacağım
Plan'ım budur :)))))

Hepinizi öpüyorummmm

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insaalhh cnmm bnmmm hepbirlikte iyide kotude olsa ustesinden gelirizzzz bnde hep dua ediyrumm

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

ben de pazartesi yapacam kan testi hiç umudum yok ama inşallah müjdeli haberler olur pazartesi günü

Kızlar bugün 8. Günüm transferde dünden beri sol kasığıma baskı oluyo gaz sancısı gibi ama gaz yok :) bide ağrıyo her zmn ki adet belirtilerim de yok böyle olan var mı acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim bigun daha 7 gun yarin 8 olacak .. test sonucu veni yaniltir diye yaptirmak istemiyorum. Ama yarin sabah gebelik testi yapcam

Çok güzel aminnnnn

ben de pazartesi yapacam kan testi hiç umudum yok ama inşallah müjdeli haberler olur pazartesi günü

Canim neden umudun yok ki ... umitsuzluga kapilma .. rabbim umitvarolusunuz demis... bir gun hazreti musaya bir cift gitmis biz evlat istiyiruz demis bizim icin allhinla görüşür musin demis ? Hz musa tamam demis. Hz musa allahu tealayla gorustugun de rabbim bu ciftin kismet cocuk yok demis. Hz misa da uzulerek gelip bu cifte haber etmis. Gel git zaman sonra hz musa bu ciftin cocugunun oldugunu görmüş. Inanamamais nasil olur demis rabbim bana kismetlerinde cocuk yok dedi demis. Hemen hz musa rabbimle gorusmus. Ve rabbim demis ki BU CIFTIN KISMETLERINDE COCUK YOKTU. VE. YOK DEDIGIM HALDE ONLAR UMUTLARINI KAYBETMEDILER ÖYLE DUA ETTILER KI KANUL ETTIM DUALERINI DEMIS

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…