2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bugün 2. testimi yaptırdım 11.gün 34 tü bugün yani 13.gün 52.25 oldu yorum yaparsanız sevinirim nasıl sizce

Valla kusura bakma ben senin sonucunu okudum ama cvp yazmadim mi? Erken okudum valla şimdide nasıl yormussan değil cvp yazmak icin kolumu kaldırmak gozumu acacak durumda değilim , ben kani sabah 8 gibi veririrm kardeşimin hastanede olması 9, kanın çalışılması 23 dk, 10 gibi cvp yazmış olurum dua etse artsın değerim :) tabi bu benim hesabim herkes aradı bugün kardeşine numaramizi ver sonucu biz soyleyecwgiz diye bende tamam dedim umarım onlar sonuç için tartışırken arada beni unutmazlar:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugun idrar testi yaptim ikinci cizgi silik transferimin 7. Gunu bu beni yaniltiyor olabilirmi tecrubeli olan arkafaslarim acil cvp bekliyorum heycanliyimda

Canım inşallah doğrudur, benimde kanda 7. Gün değerin 30 çıktı hamilemiyim bilmiyorum ama idrarda çıkmamıştı, zaten idrar tek çizgi çıkınca üzüldüm hastaneye gidince de dayanamadım verdim kani, ama yaniltmiyordur idrar bakanların cogun da çift çizgi varsa kandada gebe oluyorlar

Bugun idrar testi yaptim ikinci cizgi silik transferimin 7. Gunu bu beni yaniltiyor olabilirmi tecrubeli olan arkafaslarim acil cvp bekliyorum heycanliyimda

bence yanıltmıyodur canım benim de 8.gün sabah çıkmıştı hemde öyle böyle hayalet değil varla yok arasıydı akşam gene yaptım bu defa daha bi koyulaşmıştı 9.gün ise baya belli oluyodu yani demem o ki o çizgi eğer hamileysen bi şekilde çıkıyo bişey yoksa ışığada tutsan mikroskopla bile baksan gözükmüyo... hadi sevinelim artııııık :119::119::119: HAMİLESİİİİN

canlarim insallah simdi bende biyerde baktim erken idrar testi pozitif cikarsa ikiz gebeliklerde belli oluyomus bilmiyorum ne kadar dogru

insallah cnm benim ya ee seninki kacgunluk

hala hamilemiyim bilmiyorum diosun kalbini ferah tut sen hamilein 5ten yukkarsni gormedinmi beyne olumlu sinyaller gonder lutfen :)

😃oldum vala hiç reglimin geldiğine bu kadar sevinmemiştim haha, gelme desem çoktan gelmişti yarın sabah 10.30 randevu aldım allahın izniyle başlıyoruz ,hee yaa kuzum bi aralar benimde yüksekti dostinex kullandım stres kaynaklı dedi doktorm,düştü çok şükür prolaktin yüksekliği kaliteli yumoş oluşmasını engelliyor o yüzden normal düzeyde olması lazım ama hem dostinex kullanıp hemde tedavini devam ettirebilirsin dr daha ii bilir ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hala hamilemiyim bilmiyorum diosun kalbini ferah tut sen hamilein 5ten yukkarsni gormedinmi beyne olumlu sinyaller gonder lutfen :)

Ben varya dogurana kadar inanamam ki iyi sinyaller göndermek istiyorum ama 500 de çıksa inanamam ne kadar uzaktı bana hamile kalmak şuan ne kadar yakinim umarım kaçırmak

Kizlarrr suan elim ayagim ttriyrrr agliyrummmm mutlulktannn tepindimmm kucuk kiz gibii yemin ederim sonrada allha sukrettimmmm ... hepinizi cok sewiyrun dualariniz kabul oldu.. birbirimizden dualarimizi esirgemeyelim..

Tsh:3.50den 2.00 ye dusmus
Prolaktinim: 26dan 18e dusmus..

Nuri beyi aradim doktorumu.. gelebilirsiniz dedi.. artik onumde engel kalmadi.. simdi adetimi bekliycemm

Hadi hayırlısı cannmmmm çok sevindim inşaallah hep böyle olumlu gider sürecin :):)

gunduzleri merkezde geceleri acildeydim... benimki siddetliyi biraz. once yumurtaliklarim topladi sonra karin boslugum. hatta akcigeri su toplsyanlar bile varmis ama benim cok sukur olmadi.
rabbim hepimizi korusun insallah...

Amann kötü olmuş yaw dikkat et bidaaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

476.ci sayfaya bak canm ne gorcen :))

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…