2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Umut oldunuz bizlere.. bu kardesligin bu dostlugun nasil hakkini oderiz. Iyi ki buralardasiniz kizlar. Iyi ki destekcimizsiniz. Ins bu guzel duygulari bizlerde yasariz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

değerlerin kaçtı canım

Ayy tesekkur ederim umarim ilk ve son tedavim olur... sonucu bildirecegim insallah

Insss cnm bnm bnmde ilkk olcak ins daha nezamn basliyacagim blli degil ama.. ins allh nezamn kismet ederse ozamn bsliycam ilk ve sonlarimiz olur.. guzel hberler aliriz..

Insss cnm bnm bnmde ilkk olcak ins daha nezamn basliyacagim blli degil ama.. ins allh nezamn kismet ederse ozamn bsliycam ilk ve sonlarimiz olur.. guzel hberler aliriz..

Yumurta toplamadab sakin ama sakun korkma ben burda okuyodum hafif bi kasik agrisi fekan diyodu millet bizu korkutmamak icin diyodur çok canim yanacak vs düşünüyordum anestezi den uyandım ilaclarinda etkisiyle noldu iptal mi oldu yapmadinizmi dedim güldü doktorum bitti bile dedi hic agri hissetmedim sakin germe kendini

Benimde ikiz olabilir:)

Bitosssss ikitanemi transfer ettilerr ya bnde istiyrum yaparlarmi kine uymadinmi kc gunfur limoniyiz yaaaa ozlefim seni gece kusum hnisinn

Yok bee cnmm ilk zamn hic birsey bilmiyrdum igneden bile korkuyrdummm. . Ama allh razi olsun arkadaslrimdan hpsini takip etmeye calistim onlarda... sagolsun hp anlttilar sumdi daha iyimm sagolasinn.. cnm yinede anltmissinn.. bir ogunlere gellim illki stresli olurum ama daha blli bile degil bu hfta sonu hyrlisyla bir gelsinde.. insaalh ozam yazcam tedaviye nezamn basliycagimi..

Caniiim her kadin anne olmayi hakeder. Bu ugurda neleri goze aliyoruz nelerle karsilasicagimizi bildigimiz halde anne olmayi coook istiyoruz. :)) Bide biz bebislerimize karsi 1/0 onde baslicaz. Cunku sabretmek nedir cok iyi ogrendik

çok teşekkür ediyorum. böyle şeyler duymak insana umut veriyo. bazen testlere, değerlere, hormonlara, doktorların tahminlerine o kadar kapılıyoruz ki; asıl bütün bileşenleri bir araya getirip bizim içimizde bir can yaratan allahın takdirini unutuyoruz. allahım bir an önce isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. siz de bebeğinize sağ sağlim kavuşur hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeye muvaffak olursunuz..

allahım yüzüne baksın inşallah. hayırlı ve sağlıklı evlatlarla doldursun kucağını...

çok haklısın. anneler çok ağlayan çocuklarına uff bıktım senden şeklinde bağırdıklarında bile içim cız ediyo. benim bu tür her cümlemde aklıma çektiklerim gelir heralde. kimbilir belki de dediğin gibi bazı şeyleri görmemiz için bunları yaşıyoruz...

değerlerin kaçtı canım

değerlerin kaçtı canım

İlk degerim 17di 2 gün sonra 23 dü dr umutsuzum dedi ve ben o gece öyle ağladım ki bir yandan ağlıyorum bir yandan da allaha ağladığım için bana kızmasın diye yalvarıyordum 2 gün arayla dr kan takibini mecbur kılmıştı sanırım dış olursa riskli diye takip ediyordu bende tutunamıyor diye kabullenmiş ruh gibi geziyordum ve ağladığım gece keşke olsa dediğim mucizem gerçek oldu değerlerim 23 ten sonra 2 gün arayla 41 - 141- 425 -1145- 2335 diye devam etti binlerce kez şükürler olsun rabbime ne kadar minnet duysam da az bu benim için çok değerli bir dokunuştu bebeğime yardım etti o da son anda tutundu annesine... O yüzden nacizane önerim hamileliğinizi ilk öğrendiğinizde 2. Testi 1 hafta sonra yapmanız ömrünüzden ömür götürmeyin zaten bazı dr lar da 1hafta sonra istiyormuş..

transfer günümü sayarsam 6. gün bugün çok ağrım oldu benim yaa hani diyordu herkes adet olacakmış gibi ağrılar aynen öyle hiç olmamıştı bugün karnım ve belim ağrıdı hep

Insallah insallah insallahhhhhh hamilesindirrrr.... inan cani gonulden yaziyorum kuzucummmm:)

yesilinci

Ben cok korkuyorum yumurta toplamadsn yaaa ilk tedavimde okadar kotu gecmistiki, butun gun hastanede yatmak zorunda kalmistim. Simdi opuya bikac gun var ben dusundukce fenalasiyorum doktorumla konustum, kabuslar goruyoruyorum dedim. Hassasiyetin farkindayim bu sefer dsha iyi gececek korkma dedi. Ama korkuyorummmmmm... bak simdi burda yazarken bile kalbimin atisi hizlandi. Ayyyyy imdaaatttttt:))

yesilinci

Bitosssss ikitanemi transfer ettilerr ya bnde istiyrum yaparlarmi kine uymadinmi kc gunfur limoniyiz yaaaa ozlefim seni gece kusum hnisinn

Bir tane ettiler ama isteseydim kabul ederdi diye dusunuyorurum, ben istemedim çünkü Allahım bana ikiz verecekse tek yumurtada bölünür diye düşünüyorum, ama transferden önce erkek bebek sectikmi, yada bi kız bi erkek mi transfer etsek falan diye konuştuk hatta embriyolog sordu 2 embriyo için ne düşünürsün diye ben istemem dedim, dünkü testte çizgiyi tek gördüğümde pişman oldum 2 tane istemediğimi

bende bu ay tedaviye başlıyorum adet olmak için ilaç kullandım adet olmayı bekliyorum hepimiz için hayırlısı olsun

Canim benim de bir yumurta kaldigi icin bir tane transfer ettiler. Uzulme rabbim nasip edecekse bir yumurtaylada nasip eder ... bir yimurtaylada ikizin ucuzun olur canim .. moralini bozma hemencik..

merhabalar bugün 7. iğnemi vurulacağım ben. Sağda 3 solda 4 yumurta birbirne yakın gidiyor. İnşallah bir kaç tane daha eklenir onlara, buyük ihtimalle haftabaşında yumurtalarımı toplarlar ondan sonra sürekli bekleme kısmı ki içim sişiyor o yüzden hepinize sabırlar diliyorum. Çok zor beklemesi ama idrar testi ile ilgili şöyle bir tecrübem var.

birinci tedavi öncesi daha problemimizi bilmezken her adet gecikmesinde bir idrar testi alırdım. O kadar çok negatif gördüm, o kadar çok umut bağladım ki o idrar testlerine bir süre psikolojik o tek çizgiyi görmeden adet olamiyordum. ilk tüp bebek tedavimde sırf bu yüzden asla idrar testine yanaşmadım. Hastanenin bana söylediği günden iki gün önce kan testi verdim. Pozitifti. Çok sevindim. O testte çift çizgiyi göreceğim illaki deyip gidip test alıp yaptım ertesi gün. Bildiğiniz tek çizgi çıktı. Yani kan testinden önce yapsaydım olmadı sanıp kendimi üzecekmişim. Kafama takmıştım o ikinci çizgiyi görecektim, tam hatırlamıyorum ama sanırım 6. gebelik haftasında bir kere daha idrar testi yaptım işte o sefer silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm o da o kadar geç göründü ki.

Yani diyeceğim o ki, hele kan testi vaktinden önce idrar testi alıp zaten az olan sıkıntılarınıza bir yenisini eklemeyin. Çok sabırsızlanırsanız en çok test gününden 1-2 gün önce gidip kan testi yaptırın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…