2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

bugün keçiboynuzuyla başlıyorum. hayırlısı bakalım...

Kesinlikle dogru secim cnm bnm esimede keci boynuzu kullniyr 3aydir.. birde folik asit veriyrum.b12 iyot ve folik var pekmezz yedirdim sonucu aldik hayrli olur insaalh bn bulamadim keci boynuzu hasat zamani degil dediler.. sen nerden buldun nerelerde sorduk yok yok yok..

hayırlı olsun. inşallah hepsi döllenmiştir:)

Hii siz uzulmeyiiin sizleri etkilemek istemem. Bni en iyi anlicak sizlersiniz. Icimi dokunce rahatladim zaten. Icimde tutunca daha kotu oluyodu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

keçiboynuzu geçen seneden kaldı:) bi ara kullandıydık sonra eşime yine "gereksiz " geldi bıraktıydık. ama az. bitince ben de alıcaktım bak şimdi bulamazsam diye düşünmeye başladım.

vardır bi bildikleri. benim cuma günü ilk kontrolüm belki bana da bi ayar çekerler:)

Belkide bu sekilde gecen 13 yumurtam gelismisti. Simdi ne olacak bilmiyorum foktorum 20 civari dedi ama kesin sayi opu da belli oluyo. Benimde yarin sabah kontrolum var opu tarihim yarin belli olur heralde bir haftadir kullaniyorum igneleri

yesilinci

hadi hayırlısı bakalım. 13 yumurta çok iyi bence. peki kaç tanesi döllenmişti?

Hii siz uzulmeyiiin sizleri etkilemek istemem. Bni en iyi anlicak sizlersiniz. Icimi dokunce rahatladim zaten. Icimde tutunca daha kotu oluyodu.

Tbikide olee canim bnmmm iyi yapiyrsunnn dertler konusultukca azalir.. rahatla cnmmm hehh iyi ol canimmmm masaallh...

keçiboynuzu geçen seneden kaldı:) bi ara kullandıydık sonra eşime yine "gereksiz " geldi bıraktıydık. ama az. bitince ben de alıcaktım bak şimdi bulamazsam diye düşünmeye başladım.

Himmm innmazsin blki heryere sordukk hic bir aktarda yokkkkk yokkk. Hasat zamani degil 1 2ay bekleyin.diyrlar.. bnde orjinal keci boynuzu pekmezi aldimmm ssnde alll onu kulln bulmazsann tammi ,. Sabh aksam 1ttli kasigi attr agzina iyi olcak insaalhh..

öyle yaparım olmazsa. ben de şimdiden bakar olayım aktarlara olur ya belki denk gelir.

Tbikide olee canim bnmmm iyi yapiyrsunnn dertler konusultukca azalir.. rahatla cnmmm hehh iyi ol canimmmm masaallh...

Cok tesekkur ederim canim benim. Cok rahatlattin beni. cifter cifter bebislerin olsun:))

bazen ben de senin gibi düşünüyorum. sanki anne olmak bana çok uzakmış gibi. hatta bazen allah affetsin ben anne olmaya layık değilmişim gibi geliyo. ama sonra eskiden çok uzakmış gibi gelip sonra elde ettiiğim şeyler geliyo aklıma. şükrediyorum. çok büyük şeyler elde etmedim ama insan çok istediği şeyi hayalinde büyütüyo galiba. o yüzden çok da kafa yormamak gerekiyo bence. "hesaplar üstünde bir hesap vardır."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…