2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Cok tesekkur ederim canim benim. Cok rahatlattin beni. cifter cifter bebislerin olsun:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insaaaaallllahhh canimmmm aminnnn hepbirlikteee bn burdayim net pakwtim bitene kadar tabiki

Gerilmeler istem dışı zaten hayırlısı ,bizi rahat bırak diye bağrıyorlardır kesin :))))
Senin kaçıncı günün

transfer günümü sayarsam 6. gün bugün çok ağrım oldu benim yaa hani diyordu herkes adet olacakmış gibi ağrılar aynen öyle hiç olmamıştı bugün karnım ve belim ağrıdı hep

Ben iyiyim gün sayıyorum sekerim transfer öncesi iğneler bende çok hassastım transferden sonra olmuyo o kadar Pazartesi ben sonuç alıcam hep pozitif düşünüyorum ablamın yazlığında yeğenlerim annem babam vakit geçiriyorum karnım şiş çok yiyorum bide koldan iğnem var yapıyorum ilaçlar jeller hergün 3 çanta ilaç içiyorum inşallah sonuç pozitif olacak değecek. Çok öptüm kendine iyi bak ve keyfini kaçırma hiç birşey için.

transfer günümü sayarsam 6. gün bugün çok ağrım oldu benim yaa hani diyordu herkes adet olacakmış gibi ağrılar aynen öyle hiç olmamıştı bugün karnım ve belim ağrıdı hep

Ya iste bnde hep var bunlar transfer oldugum gun basladi. Benimde transferle 6.gun. ins bebislerimiz tutunuyodur bize.

Heeee bide eşin iğne vururken acıtmışmış ben kendim yapıyordum iğneleri eşim de sürece dahil olsun diye eşime yaptırayım bi iğne dedim iğneyi kırdı karnım kan içinde :) hala devam etmeye çalışıyor o günlerde bile ağlamadım bırakma kendini. Birde kendimi onun yerine koyuyorum elinden geleni yapmaya çalışıyor. Şu anda süzgeç gibiyim ama öğrendi o da çok şükür:)

Bilmemki ilk tedavimdede oyle yapmistik. Bi kartusta 300 yazsada 425 varmis bizde onu ikiye bolduk iste:))

yesilinci

Kız yeşilinci küçük iğne şişeleri var ya 425 varmış dediğin ikiye böldüğün halde ikinci yarısını da yaptıktan sonra dibinde kalıyormuş bende dikkat etmemiştim doktorum beni uyardı 2-3 şişede mi 3-4 şişedemi ne 1 doz daha çıkıyor atma doktorunla konuş kullan onları da benim Dr onu hesap ettiği halde 1 kutu açılmamış gonal f arttı. Benim ilk transferim tutarsa herhangi ihtiyacı olan birine hediye etmek istiyorum bi kutu da cetrotide arttı

Ya iste bnde hep var bunlar transfer oldugum gun basladi. Benimde transferle 6.gun. ins bebislerimiz tutunuyodur bize.

İnşallah tutunduğunun göstergesidir kızlar benim transfer sonrası 6. Ve 7. Gün öyle adet ağrılarım olmuştu korkuyordum olacağım diye şükür ki tutunmuş bebeğim inşallah sizin de ilk belirtiniz olarak bu ağrılar olmuştur

Canim bende sana bakiyirdum .. agrin var mi diye soracaktim. Bugun benim de azicik agrim oldu ama o da mantardan sanirim .. leke falan oldu mu ?

Benim ilki de blastti canım ama nasip değilmiş... sen olacağına inan ki olsun eminim sen pozitif olursan sonucun da.pozitif olur :)

Kizlar yarin sabah 11 gibi transferim var dua edin bana.... 4 tane embriyom olusmus 3ü birinci kalite 1 tanesi ikinci kalite. yarina kadar ikinci kalite digerlerine yetisirse 2si transfer edilip 2si dondurulacak gelisimi iyi olmazsa birinci kalite olan 3ü de transfer edilecek... bakalim heyecan dorukta. Ilk denemem sebepsiz infertilite.

Ya sanki kendim hamileymişim gibi sevindim Allah tamamına erdirsin maşallah suphanallah tebrikler harikasın bizlere dua et çok sevindim :)

Etmemmi canım benim hepinize tek tek ediyorum nekadar zorluklar cektiginizi biliyorum Rabbim tez zamanda gobislerinizi doldursun

Canim bende sana bakiyirdum .. agrin var mi diye soracaktim. Bugun benim de azicik agrim oldu ama o da mantardan sanirim .. leke falan oldu mu ?

lekelenmem olmadı canım sen de oldumu

Sizinle şunu paylaşmalıyım ki hazin ayında tüp bebek yaptırırken tedavimden önce ve de sonucu öğrenene kadar benzer şeyleri düşünüyordum annelik hatta hamile kalmak bile bana ulaşamayacağım gibi hissettiğim o kadar uzak duygulardı ki.. Sözde totem yapmak için aldığım o küçücük bebek tulumu ağlama mendilim olmuştu resmen... Umutsuzluğun milyonlarcası içimde beni kemirirkenn farkettim ki hala beni güçlü tutmaya yeten içimde ki o tek bir tane umudun varlığıydı.. Ya olmuşsa .. Yine de her sabah olmayacağını düşünerek gözlerimi ağlamaklı açıp hatta peşin peşin bu hisle nasıl başedeceğimi bile kendi kendimle konuşmaya başlamıştım.. Hat safhada duygusal ve dokunsalar ağlayacak ruh halimle kendimle kavgalıydım resmen.. Bunları size anlatıyorum çünkü ki bir tek siz değilsiniz yalnız değilsiniz ve bu hisler bu travmatik ruh halleri bizlere kötüyü çağırmıyor her zaman. Tüm bu endişe yerini öyle güzel bir sevince bırakıyor ki an kadar kısa işte... siz ne olduğunu inanın anlayamıyorsunuz bile. Hiç olmayacağını düşünürken bebeğiniz içinizde bir yerlerde çoktan size ,çoktan hayata bağlanıyor bile.. Ben 8. Haftamdayım sonuc günü bile endişemi karamsarlığımı bırakamamıştım sevince... Çünkü ilk artışım oldukça sevimsizdi ( ki bunuda henüz dün başka bir doktor şöyle yorumlamıştı değerleri ilk zamanlarda asla 2 kat artmış mı artmamış mı diye değerlendirmeyiz eğer artmamışsa bile normal olabilir buna sağlıksız diyemeyiz. Keske 1 ay önce bu Dr ile karşılaşmış olsaydım ) neyse ben kalp atışını duyana kadar endişelerim sanki azmış gibi bir de doktor kehanetleriyle kahrolmuştum yok artış az mı kimyasal mı dış mı offffffffff off.....ilk ayımı sevinemeden hiç kimseye o çok istediğim hamileyim haberini vermeden geçirmiştim. Ben sonucumu sonuc tarihimden yaklaşık 1 ay sonra almıştım bebeğimin kalbi atıyordu ve doktorum sonunda bana bir oh çekebirsin demişti. Evet aylarca taşıdığım o tek bir umut içimdeki milyonlarca umutsuzluğu yenmişti.. Dilerim ki sizler ilk sonuç gününüzde bu karamsarlığınızın delice bir sevince nasıl dönüştüğünü yaşayacaksınız.

Sizinle şunu paylaşmalıyım ki hazin ayında tüp bebek yaptırırken tedavimden önce ve de sonucu öğrenene kadar benzer şeyleri düşünüyordum annelik hatta hamile kalmak bile bana ulaşamayacağım gibi hissettiğim o kadar uzak duygulardı ki.. Sözde totem yapmak için aldığım o küçücük bebek tulumu ağlama mendilim olmuştu resmen... Umutsuzluğun milyonlarcası içimde beni kemirirkenn farkettim ki hala beni güçlü tutmaya yeten içimde ki o tek bir tane umudun varlığıydı.. Ya olmuşsa .. Yine de her sabah olmayacağını düşünerek gözlerimi ağlamaklı açıp hatta peşin peşin .bu hisle nasıl başedeceğimi bile kendi kendimle konuşmaya başlamıştım.. Hat safhada duygusal ve dokunsalar ağlayacak .ruh halimle kendimle kavgalıydım resmen.. Bunları size anlatıyorum çünkü ki bir tek siz değilsiniz yalnız değilsiniz .ve bu hisler bu travmatik ruh halleri bizlere kötüyü çağırmıyor her zaman. Tüm bu endişe yerini öyle güzel bir sevince bırakıyor ki an kadar kısa işte... siz ne olduğunu inanın anlayamıyorsunuz bile. Hiç olmayacağını düşünürken bebeğiniz içinizde bir yerlerde çoktan size ,çoktan hayata bağlanıyor bile.. Ben 8. Haftamdayım sonuc günü bile endişemi karamsarlığımı bırakamamıştım sevince... Çünkü ilk artışım oldukça sevimsizdi ( ki bunuda henüz dün başka bir doktor şöyle yorumlamıştı değerleri ilk zamanlarda asla 2 kat artmış mı artmamış mı diye değerlendirmeyiz eğer artmamışsa bile normal olabilir buna sağlıksız diyemeyiz. Keske 1 ay önce bu Dr ile karşılaşmış olsaydım ) neyse ben .kalp atışını duyana kadar endişelerim sanki azmış gibi bir de doktor kehanetleriyle kahrolmuştum yok artış az mı kimyasal mı dış mı offffffffff off.....ilk ayımı sevinemeden hiç kimseye o çok istediğim hamileyim haberini vermeden geçirmiştim. Ben sonucumu sonuc tarihimden yaklaşık 1 ay sonra almıştım bebeğimin kalbi atıyordu ve doktorum sonunda bana bir oh çekebirsin demişti. Evet aylarca taşıdığım o tek bir umut içimdeki milyonlarca umutsuzluğu yenmişti.. Dilerim ki sizler ilk sonuç gününüzde bu karamsarlığınızın delice bir sevince nasıl dönüştüğünü yaşayacaksınız..

Tedavin hayrli olsun cnmm yumoslatini alda gell en buyuk asmayi atlatmissin insaalh hayrlisi olur simdide bebklerin sna hemn tutunsunnn guzel haberlerini bekliyruzz..

Masaaalhh cnmmm bnmm tesekkur ederimm bn kndi adima girip bizlere umuttlarr serptinnn allh razi olsunn hepimiZ az buz birseyler yasiyruz.. verende allh alnda allh allhin kapisina zincirleer dayadik dualarimizla bu zincir hic kopmasin allhim bizleri kapisindan bos gondermesin insaalh.. cok sewindim.senn adinida.. mutlu guzel bir gebelik yasaman umuduyla... canim bnm.. kndine iyi bak.. bu saaten aonra agliyacagin her damla yas.. mutluluk yaslari olsun.. amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…