2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

İnşallah hayırlısı yola olur tek çift farketmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah seninde gönlüne gore versin inşallah kaç tane istersen o kadar transfer etsinler

Evet ben sali gunu test yapmayı dusunuyorum canim.. sen ne zaman yapacaksin?

Benimde salı ama c.tesi kan vereceğim ben 9. Gün oluyor varsa biseler çıkar heralde

Benimde salı ama c.tesi kan vereceğim ben 9. Gün oluyor varsa biseler çıkar heralde

Benimde normalde carsamba gunu ... ayy heyecanlandim simdi :) senin kac yumurta konuldu?

Insallah insallah insallahhhhhh hamilesindirrrr.... inan cani gonulden yaziyorum kuzucummmm:)

yesilinci

Allah razı olsun çok teşekkür ederim canımın içi. Yumurta toplama işini çok ciddiye alma hiç bişey yok abartmıyorum.herşeyi kafaya takma rahat ol bide güzel beslen cevizini vitaminini sebze yemeklerini ihmal etme ben biraz ihmal ettim bundan sonra dikkat edicem.

Canlar benim sağ kasığım ağrıyo dün geceden beri bişey batıyoo sanki neden acaba bilebilen var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canımmmm inşallah güzel haberlerle bize dön Allah yardımcın olsun her haberinle seninle ağlıycam burnum sızlıyor inşallah sevinç gözyaşları dökeriz

Saolasın onca aşamadan geçtim artık saatler kaldı sonucu almaya çok heyecanlıyım çok merak ediyorum allahım inşallah yüzümü güldürür dediğin gibi sevinç gözyaşları dökeriz öpüyorum çok

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ins guzel haberler getirirsin bize. Cok heycanlandim yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…