2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

siz böyle pgt kromozom analizi bilmem bişey testleri dedikçe ben panik oluyorum ya doktor bizden bu genetik testleri falan isterse ne yaparım tedavim 1 ay daha sarkar bu da ağustos ayı demek cumhurbaşkanlığı seçimi var benim eşim polis izin alamaz 1 ay daha gitti.. of yaaa

cnm benim genetik testtimi ben istedim normalde dr. kadına pek bu testleri istemiyor bi kaç düşük olursa genetiğine bakmak istiyor
sıkma canını evet seçim var aaa bak sen şimdi eşin gelemez seninle o zaman kalır mı o zaman bi ay öncesine al cnm olursa...

Canım bende agustos da düşünüyorum benim seçimler hiç aklıma gelmemişti benim eşim de polis ama günü birlik gidip gelebiliriz biz siz nerde tedaviye baslayacaksiniz?

canım ben temmuzda samsunda hem kpss girecektim hem de tedavimi yürütecektim bu ay gitsem hamile kalsam sonra sınava gidemem sınava kadar orda kalsam evimden çok ayrı kalıyorum

Canım bende agustos da düşünüyorum benim seçimler hiç aklıma gelmemişti benim eşim de polis ama günü birlik gidip gelebiliriz biz siz nerde tedaviye baslayacaksiniz?

canım biz tedaviyi samsunda tıp fakültesinde yaptırcaz biz erzincanda oturuyoruz günübirlik gidilip gelinecek bi yol olmadığı için izin büyük problem zaten böyle seçim gibi durumlarda izinler kapanıyo hayatta vermezler

Sizin uygun değilmiş canim gidip gelmeye biz ankara da tedavi göreceğiz iki saat yol. Hayırlısı olsun hakkınızda

canım ben temmuzda samsunda hem kpss girecektim hem de tedavimi yürütecektim bu ay gitsem hamile kalsam sonra sınava gidemem sınava kadar orda kalsam evimden çok ayrı kalıyorum
ayy ne desem bilemedim haklısın birinden birine de geçilmez ki ;:26:
evde olmak en iyisi kısmet belki diğer aydır cnm valla bende marttan bu yana her ay başlıcam diyorum ama bak hazirana geldik zmaanı olmamış benim hala ..
cnm sen nasıl istersen o ay başla durum müsa,t olmasa da sen içinden geçeni yap derim ben..

amaan ne yapim temmuz olmazsa eylül olur ekim olur ne diim bende bilemedim kısmet..

amaan ne yapim temmuz olmazsa eylül olur ekim olur ne diim bende bilemedim kısmet..
aynen öyle arkadaşım kısmetten ötesi olmaz sen hep güzel düşünmeye çalış..
zaman geçtikçe sıkıntı stres yapıyoruz ister istemez de gene olan bize oluyor kafaya tak tak nereye kadar bu seferde tedavide sorun yaşarız hormonları bozarız sıkmayalım canımızı ..demesi kolay bende aynıyım da ne yapalım elimizden gelen başka bişey yok...:26::26::44:

aynen öyle şu sıkıntı stresi atabilsek belki de doğal yoldan hamile kalıcaz.. bi arkdaşıma doktor rahim kalınlığın çok fazla senin çocuğun olmaz olsada tedaviyle belki olur dedi 3 ay sonra kendibaşına hamile kaldı bi ardaşımın süt hormonu çok yüksekti düşmüyodu hamile kalman çok zor dediler 6 ay sonra hamile kaldı iki arkadaşım 3 sene bebek için bekledi olmadı tüp bebeğe gidecekleri ay hamile kaldılar bende bi mucize olsun istiyorum hepimiz için...

evet stressiz olsak ne güzel olur inşlh cnm doğal yolla olsa keşke..
canım inşlh senin doğal yoldan gelir benim için doğal yolla mucizeninde mucizesi
zaten eşimde sperm çıkması bile mucize
aslında mucizem olmaya başladı benim devamı evladım olsun...

neyse bakalım ben bu ayın sonunda adet olcam haziran ayından 2 gün gitti bile doktora gidince yol haritamız belli olur

neyse bakalım ben bu ayın sonunda adet olcam haziran ayından 2 gün gitti bile doktora gidince yol haritamız belli olur
inşlh gün doğmadan neler doğar bizede güzel günler doğsun
ben çıkıyorum cnm alalh rahatlık versin

herkese günaydın...
güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle

Merhaba arkadaşlar bugün başladık kan verdim ve şu ilaçları verdi Dr yumurta rezervim azmış Gonalf 150 iğne ve merionol iğne 150+75 iki doz bir su her akşam vurulucakmışım kendinizi vuruluyosunuz eşim vurucak ignelerimi 😥🙏hayırlı olur umarım sonucum ilk denememiz bu

İlknuRmz

merhaba canımmmm hayırlı olsun tedavin ben kendim yapıyorum eşim benden daha tırsak inşallah butün tedavi sürecin sorunsuz geçer ve pozitf diye yazarsın buraya inşallah

merhaba canımmmm hayırlı olsun tedavin ben kendim yapıyorum eşim benden daha tırsak inşallah butün tedavi sürecin sorunsuz geçer ve pozitf diye yazarsın buraya inşallah

Saol canim benim Insallah havvacim insallah tutar iyi geçer bun isteyenlerinkininde🙏ilk basta tirstida benimki iğne kucuk olunca tamam yaparim dedi 😄☺️simdi aradı doktor iyiymis kan değerimde sukur,Havva sen ne durumdasin fazla takip edemiyorum formu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

maşallah canım hep güzelll ilerler inşallah bitanem tedavin... ben temmuzun ilk haftası başliycam nasipse 4.denememe sen o zamana kadar hamiş haberini verirsin inşallah Allah yardımcımız olsun inşallah arı sütü bal polen karışımı kullam o zamana kadar biraz geç kadım ama yumurta kalitesini ve sperm kalitesini arttırıyomuş

ben kendim vuruyorum canim cok kolay korkacak bisey yok acimiyor fazla
bu arada kacinci denemen canim?yas kac ? ve uzun.protokolmu kisa protokolmu senin??

bende ignelere baslayali 5 gun oldu.uzun protokol benimki ..

havvacim senin yasin kacti unuttum? birde 3 denemenin hicbiri tutmamismiydi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…