2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

canim senin amh kac cikti?benimde fsh iyi ama amh biraz dusuk ama gebelik sansi hala var endiseye gerek.yok dedi benim amh 1 di tam...normali 2 - 6.48 aradi sanirim...
cnm bnm yasima gore cok dusuk cikmsti 0.95 gibi bisiydi sanirim bnm doktorumda yasimin genc olmasindan oturu sansimin oldugunu solemisti

cnm bnm yasima gore cok dusuk cikmsti 0.95 gibi bisiydi sanirim bnm doktorumda yasimin genc olmasindan oturu sansimin oldugunu solemisti

o kadarda kotu sayilmaz seninkide.ben fransiz forumlarinda 0.24 olani bile gordum hamile kalan...
esinin durumu nasil peki? sayi ,morfoloji,ileri hareketlilik??

Son düzenleme:
yok vermıcem beklıcem bıraz
bekle doğru bundan sonra tatlım neler yapmadın onlara bak yaptır derim bi daha ki sefere tam donanımlı başla tedaviye inşlh da son olur bebeğin kucağına doğduğu günlerde gelir

o kadarda kotu sayilmaz seninkide.ben fransiz forumlarinda 0.24 olani bile gordum hamile kalan...
esinin durumu nasil peki? sayi ,morfoloji,ileri hareketlilik??

Cnm esimde hicbir problem yok cok sukur testler de falan hersey normal cikti
Simdi dondurulmus yransferine kadar bos durmuorum ovulasyon testi kullaniorum:)

Zaten bnm tek kaybim bu oluo galiba bi turlu kafamdan atamiorum hep bi caba bi savas icindeyim:)

evet en buyuk hatamiz bu.... ilk tup bebege basladigimizda doktorum bana bu yuzden olmadigini bir turlu kafamdan atamadigimi soylemisti, psikolojik olarak cok etkileniyor hormonlar tabi....

evet en buyuk hatamiz bu.... ilk tup bebege basladigimizda doktorum bana bu yuzden olmadigini bir turlu kafamdan atamadigimi soylemisti, psikolojik olarak cok etkileniyor hormonlar tabi....

Ole tabi ama evde tek basimayim hicbir ugrasim yok ister istemez her an her dakika bunu dusunuyorum
Daha fiv olayi falan yoktu buraya geldigim ilk yil ozel bi kadin dogumcuya gitmistim tabii ozamanlar detayli arastirmlar falan yapilmamisti
Kadin da bana ole demisti stress yapiosun olmasi gereken seyi geciktiriosun die
Tabi esimde onu duydu durmadan solerdi kafana takiosun kafana takiosun ama ben herzaman bisilerin yolunda gitmedigini hissediodum
Biliomusun bazen hic anne olamiycam die dusunuyorum
Evim maternellin karsisi dusun artik pskolojimi

ahh canim seni cok iyi anliyorum bende çok çaresiz ve umutsuz hissettim kendimi zamaninda, yasadiklarimi anlatsam aglarsin...her test sonucu almaya gittigimde negatifi gordugumde eve nasil geldigimi bilmiyordum, hatta bacaklarim tutmuyordu uzuntuden bir parkta oturup deli gibi aglamistim bir gun , fransizlar bakiyordu hiç umrumda bile degildi o an yasadigim aci ve çaresizlik duygusunu ifade etmek o kadar zorki...dusunsene benden 4-5 sene sonra gelenler hepsi cocuk coluga karismisti bana sen yenimi geldin diyorlardi halbuki basimdan 7.8 tedavi gecmis haberleri yok... ama benim en buyuk sansim bu 5 sene içinde çalisiyor olmamdi...kafami çok dagitamasamda ara ara çalisirken unutuyordum tabi aksam gozumun onunden gecen sinema seridi tekrar gosterime giriyordu... her aksamim hayal her aksamim dua ve yalvarisla geciyordu...umudum tukenmek uzereyken oldu bebisim...heleki 6 asilamadan sonraki ilk tup bebek 2 kaliteli embryo konulmasina ragmen tutmayinca dunyam basima yikilmisti ,tamam demistim benim hiç çocugum olmayacak..ama iste herseyin vakti zamani varmis, sadece sabir canim...
bu arada benim esimde bana kiziyor sen kafana taktigin için olmuyor diyor hep, ama iste anlamiyorlarki insan ister istemez takiyor, erkekler bize nazaran daha rahat bu konuda...mesela esim olmazsa olmaz ne yapalim kismet degilmis demekki diyordu ben ise bunu kabul etmek istemiyordum nasil olmazsa olmaz? olmali ,neden olmasin? biz mucadelemizi edip Allahtan isteyelim verir elbet bizede diyordum...ahh canim ahh neler çektim anlatamam o gujnleri hairladikca tuylerim urperiyor...

selam kızlaaarrr nasılsınızzz... salı günü doktoruma gidicem kromozom sonucumuzu göstericem bakalım ne diyecek [/][/]

Son düzenleme:
insallah guzel sonuclarla gelirsin canim,icini ferah tut...
kacta gideceksin?

salı günü 3 de randevum canımmm çok korkuyorummm inşallah bir aksilik olmaz... doktordan duyacağım güzel şeylere ihtiyacım var hemde çok...sperm sayısıda az eşimin birde bu kromozom bozukluğunu öğrenince çok çaresiz hissettim kendimi pgt var Allahdan bakalım inşallah bir tebessüm etirecek söz duyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…