2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar bende temmuzda inş bailıycam 3. tedavim olacak çok heycanlıyım umarım hepimiz için hayırlı olur

Mrb cnmm bz erpada yaptırmştk aşılamayı.tüpü ilk defa deniyoruz. Bzde ikisinide aradık bize en yakın smyrra geldi. Çok da ilgililer gittik geldk bz. Historoskopi geçen hafta yapıldı bişey çkmadı temiz dedi doktor. İnşallah Allah yüzümüzü güldürür cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar bende temmuzda inş bailıycam 3. tedavim olacak çok heycanlıyım umarım hepimiz için hayırlı olur

merhaba canımmm şimdiden hayırlı olsun 3 denemende hamile kaldınmı canım nasıl oldu.. bende 4. denememi yapıcam 2 negatif bir düşüğüm oldu benim 8 haftalık ikiz... şimdi bende temmuzun ilk haftası başliycam nasipse İNŞALLAH bu defa hepimizin yüzü güler Alla hım sağlıklı evlatlar nasip eylesin Rabbim yardım etsin bizlere.. bu arada ne kadar çok kalabalık olduk temmuz ve ağustosta denemek için maşallah bu kadar kişi tahmin etmiyodum inşallah bu bereketli mübarek ayda Rabbim hepimize nasip eder...

canım merhaba
bizim sorunumuz eşimin sperm sayısı az.hatta azosermdi hiç sperm yoktu.ocak ayında çıkış başladı.şubatta biz ilk denememizi yaptık.bende bi sorun yok buarada.
ilk denemede 6 yumurta toplandı.5 tanesi döllendi.2 tanesi transfer edildi.kalan 3 taneyi donduramadık çünkü donup geri çözdürcek kadar iyi durumda değil imha etmek gerekir dediler.tamam dedik bizde.şuan donmuşumuz yok yani.
mecburen yeniden tedaviye başlıcaz.

transfer edilenlerden biri 6 diğer 10 hücreliydi.1 tanesi tutundu.hamile kalabilmiştim fakat 9.haftanın içinde bebeğimin kalbi durdu.ne kanamam vardı ne düşük belirtim.rahimde çok güzel biyere tutunmuştu ama kürtaj olmak zorunda kaldım.

şimdi 2.deneme ağustosta.kan pıhtılaşması ve kromozon analizi testleri yapıldı.2.denemede pgt yapılacak.çünkü doktorum %60 ihtimalle kromozonal bozukluklardan olduğunu düşünüyor doktorum.
2.denemede tüm önlemleri alarak gidicez inşallah.pgt yapılacak.

2.denemede kaç embriyo konur bilmiyorum.pgt den sonra elimizde iyi bir sayı kalırsa yine 2 tane konur herhalde.
hayırlısı canım.sanada çok geçmiş olsun.çok zor günler yaşadım.anlıyorum seni.

senin sebep bulunabildimi düşük için???

genetik sonuçlarımızı aldık pgt uygulanacak embriyolara çok korkuyorum

canım yaa bizede yapılacak.hayırlısı bakalım.
benim eşimin kromozon analizinde bi sıkıntı yok.benimkide cuma gibi çıkar.
kan pıhtılaşması sonuçlarını aldım.toplam 5 testten düşüğe sebep olan iki test normal kalan 3 testten 2 sinde genetik mutant varmış.bakalım doktorum nasıl yorumlucak.

pgt iyi bişey ama benim ilk tedavide 6 yumurta toplanmıştı.şimdi biraz fazla olsa diyorum.çünkü pgt de embriyoların genetik sorunlu olanları elenecek.transfer için az sayı kalabilir.
biraz kilom var benim.hızla vermeye çalışıyorum.doktorum 1 yumurta bile fazla olsa kar bizim için belki şansımız o yumurtadadır dedi.muhakkak kilo ver dedi.ağustosa kadar uğraşcam canım.
inşallah bizim için hayırlı olur.ne deyim...:26::26::26:

Son düzenleme:
cnm iyi düşün inşlh sonuda iyi olsun kafana taktıkça sen stres oluyorsun oluruna bırak nasısla deneme şansın var elbet mevlam sevindirecek beni de bu sefer güzel şeyler olacak senin adına
boşver yaşa ve öğren dr. herşeyi söylüyor zaten cnm sen pozitif ol yeter hayırlı olsun
benim d etemmuz ya da agustos da olacak..2.denemem tüplerim kapalı ...ilknde 1embyio kondu blast düşükle sonlandı..şimdi dondurulmuş denicem galiba ama umarım 2konur..
cnm dr.la konuş belli olmaz bazı dr.lar 2 veya 3 bile koyuyorlar onların elinde..
hayırlı olsun sonuna kadar sorunsuz geçsin tedavin
yaaaaaaaaaaaa kisecikler yokmuuuuuuuu sıkıldımmmm
evet buralar boş ama bu ayın ortasından sonra herkesler gelir görbak

ayy insallah canim yaa iyi dusunelim iyi olsun insallah.ama insan.iyide dusunse korku oluyor ister istemez..

canım eşiminde sperm sayısı az sağlıklı embriyo çıkmaz diye çok korkuyorum Allahım inşallah nasip ederde sağlıklı bebeklerimiz olur

canım eşiminde sperm sayısı az sağlıklı embriyo çıkmaz diye çok korkuyorum Allahım inşallah nasip ederde sağlıklı bebeklerimiz olur
cnm inan bana zamanı gelmişse bi tane bile tutuyor inan ki..
benim eşim azosperm di şimdi 1 2 tane çıkmaya başladı geçen sene bu zamanlar şimdi bin taneyi gördük önemli olan kalitesi olsun inşlh bu sefer bebeğin doğuma kadar seninle olacak

ayy insallah canim yaa iyi dusunelim iyi olsun insallah.ama insan.iyide dusunse korku oluyor ister istemez..
haklısın ben bile şimdiden kurmaya başladım kafamda o günler gelmeden stres olmayalım desekte olmuyor bari birbirimize moral olsun...burasıı

canımmm sendemi ilk defa pgt yaptıracaksınnnn

seher arkadaşımızın kanaması var lütfen herkes dua okuyabilirmiiii çok rica ediyorummm dualarımızla inşallah bişey olmaz miniğimize

canımmm sendemi ilk defa pgt yaptıracaksınnnn
yok cnm benim pgt olmaz galiba ama bilmiyorumda çünki dr. morfolojisi düzelsin tüp bebek yaaprız dedi
hamdolsun eşimde genetik problemimiz yok bende genetik test yaptırdım bende kan pıhtılaşması çıktı transferden sonra iğne ve hap kullanıcam şimdilik bu kadar biliyorum ama tedavi sırasında neler yaşarım bilmem inşlh hepimiz sorunsuz yaşayalım o günleri...
seher arkadaşımızın kanaması var lütfen herkes dua okuyabilirmiiii çok rica ediyorummm dualarımızla inşallah bişey olmaz miniğimize
evet cnm diğer topikten biliyorum arkadaşımızı dua ediyorum zaten bu sefer o acıyı yaşamasın ....:26:

aminnnn inşallah bu defa bebeğini inşallah kucağına alır bunu bütün kalbimle diliyorum Rabbimdennnn

haklisin canim ..benim ilk denememde 2 cok iyi kalitede emryodan biri bile tutunamamisti..ikincide tek kalan dondurulmus embryom tutundu mesela..Allah ol dedikten sonra olmayacak sey yok...
haklısın ben bile şimdiden kurmaya başladım kafamda o günler gelmeden stres olmayalım desekte olmuyor bari birbirimize moral olsun..burasıı
haklisin canim ..sen ne zaman basliycaksin ignelere kisa protokoldu dimi seninki? birde kacinci denemen senin?

aminnnn inşallah bu defa bebeğini inşallah kucağına alır bunu bütün kalbimle diliyorum Rabbimdennnn
Aminnn cumlemiz...
Tabiiki zamani gelmisse ne olursa olsun oluyor
Benim kisa protokol olucak adetimin 2.ci gunu baslicam..
Valla zamani belli degil esim haftaya sperm testti vericek morfolojisi duzeldigi an baslarim..evet ilk deneme olacak daha once hazirlandim ama olmadi ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…