2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

insallah canim benim..

Merhaba kızlar ben 26 yaşındayım ve yarın tüp bebek için görüşmeye gitcem ve tüp bebek tedavi hakkında bi net bilgim yok inşallah allahım hepimize hayırlı sağlıklı bi evlat annesi olmayı nasip eder ... Ilk denemede hamile kalan yok mu tüp bebekte

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim öncelikle hoşgeldin keşke hic bilgilenmesek ama wuslata giden yolda böyleyse öğreneceğiz benimde ilk denemem olacak bu ama bende bilmiyorum okumaktan midem bulandi artik herkeste başka birşey oluyor o yüzden sende takmamaya calis yasin da küçük zaten olur inşaallah ilk denemede olan çok fazla olmayan da war anliyacagin rabbimiz ne takdir ettiyse o ötesi yalan...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşbulduk canım aynen herkes farklı seyler söylüyorlar ve bu beni strese sokuyor inşallah herkesin gönlüce olur..

canım aramıza hoş geldin, ben ilk bebek denememde hamile kaldım.. tüp bebekle ilgili bilgiye gelince boşveeeer akışına bırak... doktorun hemşireler seni net bir şekilde bilgilendirecek aklına takılan bişey olursa bende yardımcı olurum... ilk tedavimde çok stres yapmıştım ikinci tedaviyi temmuzda düşünüyoruz ve sabırsızlıkla bekliyorum:18::18::18: bu sefer çok rahatım... ilk defa yaptıracak arkadaşlar rahat olmaya çalışın

Ilk denemende hamile kaldın sa neden ikinci deneme yapıyorsun canım

Ilk denemende hamile kaldın sa neden ikinci deneme yapıyorsun canım

ikiz oğluşlarımı 18 haftalık düşükle kaybettim bebişlerden birinin suyu geldi sanırım kesesi mikrop kaptı ve açıldı bunun için ikinci deneme yapılacak..

Çok üzüldüm canım çok gecmiş olsun inşallah bu denemen son olur hersey gönlünde olur .

Çok üzüldüm canım çok gecmiş olsun inşallah bu denemen son olur hersey gönlünde olur .

sağol canım geçti diyelim ama geçmiyor her yara gibi izi kalıyor umarım rabbim bu sefer bebeklerimiz sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı güzel günlerini görmeyi nasip eder...

Âmin canım inşallah allahım hepimize sağlıklı bi şekilde çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip eder canım bişey sorucam eğer özel değilse neden tüp bebek yaptırdığını ve yaşını öğrenebilirmiyim ?

canım benim yaş 31 bende polikistik over var adetlerim düzensiz 3-4 ayda bir adet oluyorum yumurtam çatlamıyor kist oluyo son iki senedir gittiğim doktorlar vakit kaybetmeyin tüp bebek yaptırın dedi eşimde sorun yok sorun bende bizde yaş iyice ilerlemeden olsun diye uğraşıyoruz işte böyle

Çok gecmiş olsun canım inşallah allahım bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder

ayyyy topikte açılmış daha bi heyecanlandım şimdi...:18::18::18:
ağustosta 2.denememi yapıcam ben.
rabbim bana ve sizlere yardım etsin.emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah...

ben de senin gibi 2.deneme yapıcam ama dondurulmuş mu olsun taze mi karasızım..3.rapor hakkı da yoldaymış çok şükür..senin ilkinde kaç embriyo kondu 2.de kac konucak canım..kısaca hikayen ne?benim ilki ocakta dusukle sonlandı...malesef..kısa surdu sevinc..

çok var canım ama unutma ki tüp bebek nazlı bebek iyi korumazsak düşükler olabiliyor kanamalar daha fazla yasanıyor doğal gebeliklerden onun için gebe kalınca ağır işler asla yok zaten zor yapıyoruz..

benim d etemmuz ya da agustos da olacak..2.denemem tüplerim kapalı ...ilknde 1embyio kondu blast düşükle sonlandı..şimdi dondurulmuş denicem galiba ama umarım 2konur..

Kızlar gazi de tüp bebek deneyen veya hakkında birseyler duyan var mı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım kromozom bozukluğu durumu var eşimde genetik test yaptırmıştık onda çıktı.. bebeklerin sakat olma riski olduğu için pgt uygulanacak bize... sen korkma sizde böyle bişey söz konusu diyildir kromozomla ilgili bir sorun yoksa eğer...

canim bize kromozom testi falan yapilmadi ama doktorun bunu soylediginede eminim.sanirim bu seferki tup bebekle olmazsa onu mikroda yapicaklar..hakkimizda hayirlisi artik..

Kizlar kimler temmuzda tedaviye baslayip temmuz sonu gibi sonuc alicak?

mrb cnm seninle durumlarımız benzeşiyo o yüzden yazmak istedim bizde 3yılı geçgindir istiyoruz 1 aşılama 1 tüp bebek yaptırdık sebepsi infertilite dendi sizinde öyle galiba bizde denizlideyiz doktorumuz 2. aşılamayı düşündü biz tüp bebek yaptıralım dedik kimselere söylemedik aşılama dedik bu arada denizlieki merkezde yaptırdık ama ben pek memnun kalmadım iiki sende orayı tercih etmemişsin bizde 2.denememizi izmirde deniycez irenbeyi tercih ettik karar aşamasında çok düşündüm sen smyrna artı tercih etmişsin inşallah ilk ve son denemen olur kavuşursun kavuşuruz bebişimize cumartesi histeroskopi yapılacak sana yapıldımı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…