2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

havvacim senin yasin kacti unuttum? birde 3 denemenin hicbiri tutmamismiydi?

canım 24 yaşındayım 2 si negatif oldu 3. tuttu ocak ayında ikiz bebeklerimi düşürdüm 8 haftalık... o kadar yoruldumki maddi manevi hiç kimseden destek görmedik ya teselli bile etmediler... kredi çektik enson tedaviyi öyle yapmıştık...kimseden bişey beklemiyorum zaten manevi destek istedim görmedim...

Son düzenleme:
bazen kendi anne baban bile anlamıyo seni... ve çevredeki insanların gözünde çok basit bi durum yaşıomuşuz gibi onlara göre bu durum abartıymış... alın size diycem bi gün deli ediyolar insanı

merhaba hayırlı olsun tedavin sonu güzel olsun sen gerisini düşünmemeye çalış..

canim sabret bir arkadasimda senin gibiydi birsuru kredi cekti nu.is icin ama bu.sene muradina erdi simdi bebisi kucaginda...sabrin sonu selamettir canim...
bazen kendi anne baban bile anlamıyo seni... ve çevredeki insanların gözünde çok basit bi durum yaşıomuşuz gibi onlara göre bu durum abartıymış... alın size diycem bi gün deli ediyolar insanı
aynen canim kendi ailen bile anlayamiyor haklisin.bunu ancak birebir yasayan anlar...

Canım benim içini ferah tut Rabb'inin izniyle olucak bebişlerimiz,🙏👶🙏 bende hiç kimseye söylemedim bi tek kayınvalidem biliyor bide annem biliyorum alıcagım tepkiyi herkez farklı anlıyo tüp bebeği yada anlamıyorlar insanı malesef 😔

İlknuRmz

canim sabret bir arkadasimda senin gibiydi birsuru kredi cekti nu.is icin ama bu.sene muradina erdi simdi bebisi kucaginda...sabrin sonu selamettir canim...

aynen canim kendi ailen bile anlayamiyor haklisin.bunu ancak birebir yasayan anlar...

İnsallah canim benimm hepimiz kavusuruz insallah bu defa bebeklerimize saglicakla insallah evet bitek burda dertlesebiliyoruz gercekten bunu yasayan sizler beni anliyosunuz birbirimize burda daha cok moral veriyoruz yardimci oluyoruz yasasin kk :)))))) umudumuz var insallah hepimiz bebeklerimizi birgun kollarimiza aliriz...

İnsallah canim benimmmm insallahhh ... bebeklerimiz olsunda saglikli... kimse bizim neler cektigimizi anlamasalarda olur anneligi tadariz insallah hepimiz hic negatif olmasin dusuk olmasin insallah... Allahin izniyle canimmm yol arkadaslarimmmm

hayırlı olsun canım, iğneleri kendiniz vuruyosunuz demenden ilk deneyimin olduğun belli umarım tedavin güzel sonuçlanır

Canim benimki uzun protokol..kisa protokollar sanirim 2 hafta uzunlar 3 hafta suruyor turkiyede.ama ben.yurtdisindayim benimki 40 gun surucek burda sistem.boyle..yasimda 31 ...3. tup bebek denemem benim oncesindede 6 asilamam var..yani 9. tedavim olacak bu...benim durumumda bu canim...

Gunaydin herkeze canlar😊insallah cnm tez zamanda soranlara 🙏hamileyimmm 🙏demeyi nasip eder Rabbim cnm bisey söylemediler kısa olucak veya uzun olucak die

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun cnm ben daha başlamadm iğnelere ama aşılama yaparken kendin vurcmuştum ben. Hissetmiyosn bile ztn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba bahar annisleri:)
Bahar diorum cunku yazin hamis kalicas ve bahara dogurucas insallah
Zaman yaklasior benim 1 bucuk ay gibi bisiyim kaldi tabi hemen gel transfer edelim demiycekler bir dizi tstler ve ilaclara tabii tutulucas ama sonucunda o bebis gobuse giricek insallah

Candan ote sohpetimize burdan da devam edebiliris aslinda nede olsa tedavimizin gidisati bu topigin ismine uyuyor:)
Sen baskilayici igneyi iki yuksek dozda mi vurulcan yoksa dusuk dozda mi?
Ben ilk basta syranel adinda bir burun spreyi ile basladim ama e2 degerim duscegi yerde yukselince gonapepetyl isimli 3,75 lik iki siringa igneyi birbirine karistirip bi kerede oldum
Ve sonrasinda tam tamina 3hafta ne eksik ne fazla bekledim ve e2 degerim dusmustu nihayet ve sonra gelistirici ignelere basladim (puregon 900) 225 iu sonrasinda 150 ye dustu ve 18 yumurta toplandi

Sende yumurta toplama islemini lokal anezteziyle mi aldin yok sa tam mi uyudun
Ben yarim aneztesi aldim sadece rahimden igne vurdular
Ha acidi ama cok diil:)

canim ben zaten bir kere yumurta toplama islemine girdim ondada sordular genel istedim oyle oldu..bu gunde anestezistle randevum vardi yeni geldim kadin yine genel yapicaz dedi bende zaten oyle istiyordum isabet oldu yani :))
benden 8 yumurta toplanmisti 7 sinin durumu iyiymis ama sadece 3 u dollendi..iki kaliteli transfer edildi ama tutmadi..sonra tek.kalan dondurulmus embryom transfer edildi ve tuttu oglum simdi 4.5 yasinda..yani aradan 5.5 sene gecti nerdeyse.yeniden.start verdik biz :) yalniz daha oncesindede 6 asilamam ve birde asilamalardanolan dusugum var...
senden baya yumurta toplanmis masallah 18 gayet iyi bir rakam..peki kaci dollendibu yumurtalarin kaci donduruldu?

Son düzenleme:
Kizlar bunu bir arkadas baska bir topikte paylasmis cok ilgimi cekti

birdada paylasmak istedim..eminim bircogunuz benim gibi daha oncesinde bilmiyordu bunu....

Oyyy masallah bi oglus varmis ya sende allah bagislasin cnm insallah simdiki transferinde bebegin sonuna kadar seninle olur
Aslinda bana yumurta rezrvin az dediler fsh iyiydi ama amh cok dusuk cikti buna ragmén 18 yumurta toplandi bunlardan 14 u tam dollenme gerceklestirdi ama 7si 5.gune kadar dayandi doktorum blast olmasini istedigi icin bekletti tabi dayanamayanlar oldu 5.gun blast olan bir embrio transfer edildi ve 6.gun 2 tane donduruldu yani 7blastin 3 tanesi cok kaliteli oldu
Tabi sonuc pozitifdi ama deger cok dusuktu sonra yukseldi ama bebis tutunmayi beceremedi:)
Saglik olsun tabiiki herseyden once
Simdi dusuk oldugu icin adetler cok duzensiz gelio doktorum temmuz 21 de ilk gorusme randevusu verdi tabi oncesinde birtakim testler yapilcak bnm 3.dusugum dier ikisi normal yoldan oldu
Bakalim 2 tane 6.gune kadar dayanabilmis guclu bebislerim insallah 9ay boyuncada bnmle yasarlar die bekliorum

merhaba cnm evettttttt bizler bahar anneleriyizzzzzzzzzzzzzzzzzz
o günlere artık yavaş yavaş yaklaşıyoruz kısmetse......

merhaba cnm evettttttt bizler bahar anneleriyizzzzzzzzzzzzzzzzzz
o günlere artık yavaş yavaş yaklaşıyoruz kısmetse......

Evet cnmmmmm zaman yaklastikca ayni o smile gibi oluorum bende :)
Insallah bahar annisleri topicinde de once gobusumuzu sonra bebislerimizi konuscak gunlerimiz gelicek

Son düzenleme:

canim senin amh kac cikti?benimde fsh iyi ama amh biraz dusuk ama gebelik sansi hala var endiseye gerek.yok dedi benim amh 1 di tam...normali 2 - 6.48 aradi sanirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…