2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

KIZLAR TRANSFERINIZ OLMADAN EŞINIZ SPERM VERMYE GITMEDEN 4 5 GUN ONCESINDEN HER AKSAM ONA IYI BAKIN BOL BOL CEVIZ FINDIK YEDIRIN MUZ DILIMLEYIN TABAGA UZERINE BAL TARCIN DOKUN YEDIRIN ACAYIP SPERMI GUCLENDIRIOMUS BIDE TABI İNCIR INCIRI SIZDE YIYIN YUMURTA KALITESNI ARTTIRIOMUS BEN 1 HAFTA BAKTIM EŞIME KENDIMDE YEDIM ONA HAZIRLADKLARIMDAN MASALLAH BUTUN YUMURTALARI DOLLEMISTI EŞIMIN SPERMLERI.ben bu bilgiyi burda sitede okumustum.insalkahh sizede faydasi olur.

Kizlar yardimiza ihtiyacimmm var ne olurrr cewp atinn :KK43:((( esim biliyrsunuz spermiogram testi yaptrcakti ona gire tese amliyeti olcakmi varmi yokmu diye.. simdi bn sonucu size gondeeicem anliyrsaniz yorrumlayin lutfen suan cok mutsuzumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım yıkama sonrası meninin bir miliminde 0,04 milyon sperm görülmüş.(40.000 adet)
eşinin verdiği testte meni miktarı 8,4 ml miş.en üstte yazıyor bak.

8,4*40.000=336.000 adet yaparki bence çok iyi.

şubatta ilk denememizde bizim sayımız toplamda 100.000 di.bu hafta 2.denemeye başlıcaz şuan sayımız 300.000
ve eşim hiç tese falan olmadı şükürler olsun.

sayı gayet iyi.tedavide sayı kadar ileri hareketli yüzdesi ve morfolojıde önemli canım.doktorunuzla iyice görüşün derim ben.
şansınız bol olsun...

Benim internet bağlantı gitti bağlanmaya çalıştım çalıştım öyle beklerken uyumusum:KK43: kusura bakma, bende kime ne anlatıyorum dimi:) smear de temiz çıkar herhalde bu ay başlarsınız sen:KK66:

Bnde uyumusum vallhi otobus sarsmisss gunaydin inssss canm bnm vallhi adetime 10 gun flan var sanirim bu hafta sonu senn icinde bnm icinde onemli :)

Bnde uyumusum vallhi otobus sarsmisss gunaydin inssss canm bnm vallhi adetime 10 gun flan var sanirim bu hafta sonu senn icinde bnm icinde onemli :)

Aynen inşallah ben hamile olduğumu ogrenirim sende tedaviye başlarsınız, gerçi benim test günüm salı:KK43: ama c.tesi idrarda bakabilirim

Tamam iste hızlı spermin var yıkandıktan sonra teseye gerek yok diyorum bende, sen atta maili bugün kurtar bizi meraktan

Atiyr tatlim ogelnde isyerinden musait oldugunda.. ins yazarim tatlimda sanirim mikro olmuycak bak arkadaslrdan allh razi olsun yazdilar..

canım yıkama sonrası meninin bir miliminde 0,04 milyon sperm görülmüş.(40.000 adet)
eşinin verdiği testte meni miktarı 8,4 ml miş.en üstte yazıyor bak.

8,4*40.000=336.000 adet yaparki bence çok iyi.

şubatta ilk denememizde bizim sayımız toplamda 100.000 di.bu hafta 2.denemeye başlıcaz şuan sayımız 300.000
ve eşim hiç tese falan olmadı şükürler olsun.

sayı gayet iyi.tedavide sayı kadar ileri hareketli yüzdesi ve morfolojıde önemli canım.doktorunuzla iyice görüşün derim ben.
şansınız bol olsun...

Canimmmmmmmm yaa ne kadar aciklmalai yazmissin cokkk tekkur ederim ben 15 16 falan vardir sukur derken sen 336binnn dedinn cok mutlu oldum insss hareketli yuzde18 yikandiktan sonra.. beni rahattlattin cnm sagolasin esim olmk istemiyr allh yar ve yardimcimiz olsun..

Aynen inşallah ben hamile olduğumu ogrenirim sende tedaviye başlarsınız, gerçi benim test günüm salı:KK43: ama c.tesi idrarda bakabilirim

Nedensali cnm test gunun senn 5.gun embiysu degilmi idrarmiiiii sakinnnnnn bakmaaaaaa uzulursun.. idrar testi olmuyr.. kandan bak.. zaten belli olur diye dusunuyrum balim

Nedensali cnm test gunun senn 5.gun embiysu degilmi idrarmiiiii sakinnnnnn bakmaaaaaa uzulursun.. idrar testi olmuyr.. kandan bak.. zaten belli olur diye dusunuyrum balim

5. Gün ama test günün 12 ağustos dediler, transfer gününü 0 sayıyorlar bugün daha 4. Günüm, rapor aldım bu hafta için, simdi pismanim evde vakit hic geçmez bana valla

Atiyr tatlim ogelnde isyerinden musait oldugunda.. ins yazarim tatlimda sanirim mikro olmuycak bak arkadaslrdan allh razi olsun yazdilar..

Bencede olmayacak yıkamadan sonrakiler yeter mikro enjeksiyon için diye düşünüyorum bende

5. Gün ama test günün 12 ağustos dediler, transfer gününü 0 sayıyorlar bugün daha 4. Günüm, rapor aldım bu hafta için, simdi pismanim evde vakit hic geçmez bana valla

Himmmm ama.sen.sakinidrar yapma.cikmaz.morelin boUlcak knda bak yinede vardir.. gosterii kndini bir sekilde yukselme.olir.. ama az daha sabret cnm 12sine surda ne kaldi olsun dinlen ewde..

günaydın;

Dün çatlatma iğnemi oldum yarın yumurtalarım toplanacak. Ama biraz ağrım var ve biraz akıntım var. Korkuyorum normal mi :18: bana da yardımcı olur musunuz

Gunaayyyydiiiiñnnnnnn:)) kolay gelsin canimmmm... bende simdi evden cikicam kontrolum var bugun. Bakalim yumoslarim kac mm olmussss

yesilinci

Günaydınnn hadi işin rast gitsin, herşey yolunda gitsin inşallahhhh bende doktorumu aradım ilaçla ilgili bişey sorayım diye unutma dedi 12 . Günden önce test yapmak yok dedi buradaki arkadaşlara sesleniyorum bende çok sabırsızım ama 12. Günden önceki testler sağlıklı değilmiş ve stres üzüntü negatif etkilermiş sabır sabırrr ya sabırrrr şarkısı bizlere gelsin :)

Himmmm ama.sen.sakinidrar yapma.cikmaz.morelin boUlcak knda bak yinede vardir.. gosterii kndini bir sekilde yukselme.olir.. ama az daha sabret cnm 12sine surda ne kaldi olsun dinlen ewde..

Bana yiyene bak senide göreceğimiz inşallah yakin zamanda:)

günaydın;

Dün çatlatma iğnemi oldum yarın yumurtalarım toplanacak. Ama biraz ağrım var ve biraz akıntım var. Korkuyorum normal mi :18: bana da yardımcı olur musunuz

Cnmmm stres ypmaaaaa akintin normlldir tumurtalarin buyumustr agrida yumurtalrindan dolyidir.. korkma anestizi altinda olcksinnn uyucaksin uyndircaklar.. bittiii

günaydın;

Normal canım sıkma canini, benim hep kasiklarim ve karnın agiriyodu, bi tüp bebek deneyen arkadaşım var oda daha dur ne ağrıların olacak diyodu , kasiklarim her ağırlığında o geldi aklıma valla

X