2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Yikandiktan sonra degismis farkettinmii bak onceki yikanmadan oncekii sonrakide ivf icin diye birde seda hanim incelemis gordunmu embriylogumuz..

Gördüm gordum,:) yıkamadan önce hızlı hareketli hic yok, yıkamadan sonra 18 çıkmış inşallah teseye gerek kalmaz ya:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hic umudum kalmadi bgn yeni 2 idrar testi daha yaptim ikiside negatif ve bi tanesi hassas olandandi yine;(10 gun olsa cikardi heralde cok mutsuzum ve umutsuzz

Caaanooooooooo bakkkkkk bn 2gun yoktum hemen umutsuzluk kaplamis hepicciiinizi dur bismillahhh ne idrrarii yahuuu cnim bnmm daga yeni kana yukselmiatr hormonunn idrara hemn gecmez.. erkn dollnmelerde kadinlarda nazilarimda erknden bwlli okur oda hormonlardan kaynaklanir.. kactane yapmissin cok merak ediyraan bitanesiii gitt kndan baktir.. idrr yaptrma kana gecmeye yeni daha dun 1bugun 2 stre mutsuz luk yokkk

Kızlarrrrrr umarım olumlu haberler verirsiniz hep okuyorum takip ediyorum sizleri benim bugün 10. Günüm bende sabırsızım artık allahım inşallah bizleri sevindirecek :))))))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde 10 gunum kuzu ama hic umudum kalmadi yaptigin testler negatif negatif negatifti idrarla;(

Gördüm gordum,:) yıkamadan önce hızlı hareketli hic yok, yıkamadan sonra 18 çıkmış inşallah teseye gerek kalmaz ya:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yuzde 18 diyr ama anlmadimm cantanem ne diyr bak ywtiyrr diyr obizden daha bilgili bu konuda..

Caaanooooooooo bakkkkkk bn 2gun yoktum hemen umutsuzluk kaplamis hepicciiinizi dur bismillahhh ne idrrarii yahuuu cnim bnmm daga yeni kana yukselmiatr hormonunn idrara hemn gecmez.. erkn dollnmelerde kadinlarda nazilarimda erknden bwlli okur oda hormonlardan kaynaklanir.. kactane yapmissin cok merak ediyraan bitanesiii gitt kndan baktir.. idrr yaptrma kana gecmeye yeni daha dun 1bugun 2 stre mutsuz luk yokkk

10 gunu. Kuzu bgm dun 2 tane yaptim birinde ince bi cizgi cikmisti biri negatifti.bgn yemiden yaptim 2 tane ikiside negatoff yarin 11.gum kanda baktircam cikmistir heralde artik ama ne bilim kanda 8.gun hcg yukselmeye basliyoya o yizden 10 gun olsa cikardi diye dusundum;((

Bizim yıkandıktan sonra 7 tane birinde 3 tane falan çıkmıştı yetti senin 18 dene neyine yetmiyor kız şükret 1 tane çıksın die bekleyenler var

Yaaaa sennn varyaaa cansin ya cokk mutluuu oldumm yuzdelerle yaziyr ordaa bnde anlayamadimmm 18 tanemi yuzdemi birde altinda ivf kotu faln yazinca korktum..allhimmm ya umut oldun bana allhimmm sna hayrli ewlat nasip etsinnnn inss allh raziii olsunnnnn

Hic umudum kalmadi bgn yeni 2 idrar testi daha yaptim ikiside negatif ve bi tanesi hassas olandandi yine;(10 gun olsa cikardi heralde cok mutsuzum ve umutsuzz

canım benim lütfen hemen üzülme kimilerinin idrarda zor çıkıyomuş kanda belli olur lütfen kendini harap etme...

10 gunu. Kuzu bgm dun 2 tane yaptim birinde ince bi cizgi cikmisti biri negatifti.bgn yemiden yaptim 2 tane ikiside negatoff yarin 11.gum kanda baktircam cikmistir heralde artik ama ne bilim kanda 8.gun hcg yukselmeye basliyoya o yizden 10 gun olsa cikardi diye dusundum;((

Ya bn su idrar testinden nefret ediyrummm bu yuzdennnnn ama gebe kaldigimi bilirsem birgunn sirf o aptal idrar testini alip. Isiyip o cift cizgiyi gorcemmmmm hahah

X