2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Evet okumuştum o yüzden sanada yazdım ağlama daha 2gün var kan tahlili yaptıracaksın hem nerden biliyorsun belki bebişler seninle ve sen hönk hönk ağlıyorsun :KK43:((((
Gerçi bende transferin kaçıncı günüydü hatırlamıyorum ama eşimle tartıştıkdı sonrada 3saat ağladım sonrada bebişler beni bırakıp kesin gitmiştir diyede ağlamıştım ,anlıyorum seni insanın elinde değil ,bak yarın 11.gün değilmi sonra 1gün kalıyor kan tahlili için .lütfen yıpratma kendini benide üzme sadece beni değil okuyan herkes üzülüyor .......

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen nasilsin cnm iyimisin

Sen nasilsin cnm iyimisin

Valla ben bugün kalktım eşim olmaz demesine rağmen o işe gider gitmez bende gittim eczaneden tester aldım biraz evvel denedim tek çizgi oluştu :KK43: demek kısmet değilmiş ,şuanda salaklaştım oturuyorum hayır anlamadığım sağ kasık tarafımda acayip 3gündür kasılma var ağrı bi giriyor 5dak sonra geçiyor bu şekilde devam ediyor belirti diye adlandırdığımız herşey vardı anlamadım :KK43:((
Neyse çok merak ediyordum merakımı gidermiş oldum:))))böylelikle.....

Canimmmmmmmm yaa ne kadar aciklmalai yazmissin cokkk tekkur ederim ben 15 16 falan vardir sukur derken sen 336binnn dedinn cok mutlu oldum insss hareketli yuzde18 yikandiktan sonra.. beni rahattlattin cnm sagolasin esim olmk istemiyr allh yar ve yardimcimiz olsun..
canım bildiğim kadarıyla bu şekilde...
bizimde sayı bu aralıklarda.
ama A B C D şeklinde yazan kısımlardaki yüzdelerde önemli.bizim en son test kağıdı evde.bakar karşılılaştırırdık aslında.
en son geçen ay yaptırdık testi bu ay başlayacağımız için.eşimin doktoruda benim doktorumda gayat iyi dedi.tüp bebek için yeterli veriler dedi.
siz doktorunuzla görüşün bakalım ne dicek.bende merak ettim bak şimdi.???
rabbim hepimize yardım eder inşallah...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Valla ben bugün kalktım eşim olmaz demesine rağmen o işe gider gitmez bende gittim eczaneden tester aldım biraz evvel denedim tek çizgi oluştu :KK43: demek kısmet değilmiş ,şuanda salaklaştım oturuyorum hayır anlamadığım sağ kasık tarafımda acayip 3gündür kasılma var ağrı bi giriyor 5dak sonra geçiyor bu şekilde devam ediyor belirti diye adlandırdığımız herşey vardı anlamadım :KK43:((
Canım hemen ümitsizliğe kapılma inşaallah hamilesindir kesin sonuç kan testi

Bnde uyumusum vallhi otobus sarsmisss gunaydin inssss canm bnm vallhi adetime 10 gun flan var sanirim bu hafta sonu senn icinde bnm icinde onemli :)

Canım doktordan haber gelince yaz bize merak ediyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım çok üzüldüm Kandadamı negatif çıktı , sana Dr demedimi 12. Gün diye yarın yinemi yaptıracaksın ??offffff
Üzülme demiyorum çünkü insanın içi acıyor bende senin gibi idrar testi yaptım bugün yazdım hatta okumuşsundur belki tek çizgi oluştu şaka gibi meğersem ben kendimi hep pozitife hazırlamışım.kötü oldum sanırım şoktayım şuan.
Geçmiş olsun bize....:KK43:((((((

Idarardanmi baktinnn cnmm kandan gormeyene kadar umut vardir... uzulme yokkk bugun olmazssa birgunn olcakkk

Sonuc Negatiff...

Canım çok üzüldüm Kandadamı negatif çıktı , sana Dr demedimi 12. Gün diye yarın yinemi yaptıracaksın ??offffff
Üzülme demiyorum çünkü insanın içi acıyor bende senin gibi idrar testi yaptım bugün yazdım hatta okumuşsundur belki tek çizgi oluştu şaka gibi meğersem ben kendimi hep pozitife hazırlamışım.kötü oldum sanırım şoktayım şuan.
Geçmiş olsun bize....:KK43:((((((

Aahh canlarim benim soylicek kelime bulamadim inanin.. cok uzgunum.. icimde bi bosluk olustu negatif yazisini gorunce.. rabbim sabrini versin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bildiğim kadarıyla bu şekilde...
bizimde sayı bu aralıklarda.
ama A B C D şeklinde yazan kısımlardaki yüzdelerde önemli.bizim en son test kağıdı evde.bakar karşılılaştırırdık aslında.
en son geçen ay yaptırdık testi bu ay başlayacağımız için.eşimin doktoruda benim doktorumda gayat iyi dedi.tüp bebek için yeterli veriler dedi.
siz doktorunuzla görüşün bakalım ne dicek.bende merak ettim bak şimdi.???
rabbim hepimize yardım eder inşallah...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Aminnnnnnn canm simdi atcagiz mail 1 2saate. Cwp yazar doktor.. inss hber veriirim cnmm bnmm allh razi olsunn

Canım doktordan haber gelince yaz bize merak ediyorum...

Tammm bitanemmm tesekkur ederimmm ins mikroya gerek kalmaz esmin olumlu konusur ins hemen haber yazarim :)

Merhabalar, herkesin tedavisi hayirli olsun. Bugun transferimin 6. Gunu, 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edilmisti. sabah idrar testi yaptim pozitif cikti. Acaba catlatma ignesinin etkisinden olabilir mi?

Canım benim benimde bizimde bir problemimiz yok çok şükür, ama 2 yıl olur olurlarla geçti inan zaman su gibi akıp gidiyo dönüp arkana baktığında hep hayal kırıklıkları çok kötü deneyimler kuzum sen bilirsin ama zaten 1 yıldan sonra tedavi başlanmalı sen biraz hızlandırmak için aşılama yaptırtabilirsin

Sağol canım cevap için :)
Sizinde probleminiz yokmuş sen nasıl tüp bebeğe karar verdin ben kime söylesem saçmalama dediler tepki gördüm acaba yanlışmı düşünüyorum demeye başladım :KK43:
Aşılamayı doktormu öneriyor senmi talep ediyorsun akış nasıl oluyor bu konuda bilgin varmı?

Merhabalar, herkesin tedavisi hayirli olsun. Bugun transferimin 6. Gunu, 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edilmisti. sabah idrar testi yaptim pozitif cikti. Acaba catlatma ignesinin etkisinden olabilir mi?

Hic bir bilgim yok ama inss hayrlisi olur.. hakkinda..

Ins devam eder.. bnm bugun 3.gunum drum 11inde test yaptir dedi ama sizce biraz erken deil mi..

Erken değil sanırım benim de 4. günüm test günüm 12 ağs boşluktayıö şuan ilk denemem heyecanla bekliyorum :)

X