2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Sonuc Negatiff...

Canım takip ediyordum seni, sonucu duyunca çok üzüldüm. Kısmet değilmiş bu sefer, inşallah bir daha ki sefere olur. Benimde 6. günüm. 4-5 gün sonra bende öğreneceğim. Belki senin şaun hissettiklerini hissedeceğim. Ama elimizden birşey gelmiyor işte. Eninde sonunda hepimiz inşallah bebişlerimizi kucağımıza alacağız.

Merhabalar, herkesin tedavisi hayirli olsun. Bugun transferimin 6. Gunu, 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edilmisti. sabah idrar testi yaptim pozitif cikti. Acaba catlatma ignesinin etkisinden olabilir mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

6. gün biraz erken ama sen bence dr unla konus ve bi kan testi yaptır cnm

Idarardanmi baktinnn cnmm kandan gormeyene kadar umut vardir... uzulme yokkk bugun olmazssa birgunn olcakkk

Yok idrar testi yaptım kan testine daha 2gün var Dr.umun demesine göre 12.gün yaptırmam gerekiyor,
Bende sabırsızlanınca idrar testini yaptım işte sonuca daha çabuk ulaştım :KK43:((((
2gün sonrada farklı olmayacaktır zaten olsa idrardada çıkardı

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkdslar transferimin 4. Günü duşa girmeye korktum zaten herşeye korkar oldum :KK43: ama havada çok sicak girmeliyim bunaldim benim durumda olan arkdslr siz ne yaptiniz tavsiye alabilirmiyim

Günaydınnn hadi işin rast gitsin, herşey yolunda gitsin inşallahhhh bende doktorumu aradım ilaçla ilgili bişey sorayım diye unutma dedi 12 . Günden önce test yapmak yok dedi buradaki arkadaşlara sesleniyorum bende çok sabırsızım ama 12. Günden önceki testler sağlıklı değilmiş ve stres üzüntü negatif etkilermiş sabır sabırrr ya sabırrrr şarkısı bizlere gelsin :)

Ayyyy o test gunu yokmu o test gunu.... hem yaptirmak icin sabirsizlanirsin hemde yaptirmaya cesaretin olmaz ne fena duygu o:))

yesilinci

Yok idrar testi yaptım kan testine daha 2gün var Dr.umun demesine göre 12.gün yaptırmam gerekiyor,
Bende sabırsızlanınca idrar testini yaptım işte sonuca daha çabuk ulaştım :KK43:((((
2gün sonrada farklı olmayacaktır zaten olsa idrardada çıkardı

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dur cnmm sen umitsizlige kapilma bitanem kan yestini gorene kadar umudumuz var.. demkktr.. ozamn belli olcak bn bu gebelik testlerinden nefret ediyrum.. guvenmiyrumda..

Arkdslar transferimin 4. Günü duşa girmeye korktum zaten herşeye korkar oldum :KK43: ama havada çok sicak girmeliyim bunaldim benim durumda olan arkdslr siz ne yaptiniz tavsiye alabilirmiyim

Canim ustunden bir su tut.. saclarinida one dogru yatir sampuanla yika cikk

Merhabalar, herkesin tedavisi hayirli olsun. Bugun transferimin 6. Gunu, 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edilmisti. sabah idrar testi yaptim pozitif cikti. Acaba catlatma ignesinin etkisinden olabilir mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

senin ikiside tutunmus olabilir o yuzden hemen cikmis olabilir canim.hayrlisi olsn senn icin.catlama ignesnn etkisi bu kadr surmezki canm.ama istersen git kanda baktr bi.

selam kızlar bana yardımcı olur musunuz cumartesi yumuşarı toplatmıştım ya 10 yumuştan 6 sı döllenmiş bugün yeniden bilgi vermek için aradılar
1 8 hücreli
1 6 hücreli
diğer 3-4 tanesi 4 hücreli gibi birşeyler söyledi yarın gelin ama belki hepsi 8 hücreli olursa perşembe transfer olur dedi şimdi bu 8 hücre iyi mi kötü mü neden peşembeye kayabilir ben hiçbirşey anlamadım lütfen bilen arkadaşlar açıklama yapabilirmi

selam kızlar bana yardımcı olur musunuz cumartesi yumuşarı toplatmıştım ya 10 yumuştan 6 sı döllenmiş bugün yeniden bilgi vermek için aradılar
1 8 hücreli
1 6 hücreli
diğer 3-4 tanesi 4 hücreli gibi birşeyler söyledi yarın gelin ama belki hepsi 8 hücreli olursa perşembe transfer olur dedi şimdi bu 8 hücre iyi mi kötü mü neden peşembeye kayabilir ben hiçbirşey anlamadım lütfen bilen arkadaşlar açıklama yapabilirmi

Cnm bilgim yok ama inssss hakkinda hayrlisi olur bitanemm

Cnm bilgim yok ama inssss hakkinda hayrlisi olur bitanemm

teşekkür ederim canım yarın trasfer olmayabilir ama perşembeyede sarkabilir dediler korktum acaba ters giden birşey mi var diye :KK43: inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur sen ne yaptın başladın mı tedaviye

Son düzenleme:
X