2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benim doktorum cok israr etti transfer yapmayalim diye ama beni ikna edemedi. Ben kendimi cok iyi hissediyodum ohss olmam ben dedim bir ay daha beklemek istemedim ama doktorumu dinlemedigim icin cok pismanim... simdi nefes alma dese nefesimi tutarim:))

canım yaaa işte onda mantıklı düşemiyorsun ben oshh oldugumda dotorama ulaşamadık ilk gece ( malesef :KK50:)beni numune hastenesine kaldırdılar bana demesinler mi ölüm tehlikesi filan var diye ben hepten panik oldum.sonra psikolojim çok bozuldu 20 günde 15 kilo kilo verdim hiç bir şey yemiyodum ve sürekli cıkarıyodum ağlama krizleri dışardan gelen araba kornalarından bile rahatsız oluyodum ilaç kullandım 6 ay çok şükür elhamdürüllah şimdi iyiyim rabbim bir daha yaşatmasın canım
yesilinci

Âmin canım ben kocamı zor ikna ettim söylememesi için o da çok doğrucu Davut dedim söylemesek tutmayacakmı niye strese sokuyorsun beni dedim anca ikna ettim.
Senin daha zormuş aynı binada benim karnım şiş 4-5 aylık gibi bide iş yapmıyorum temizlik yapmıyorum ablamın evindeyim semtte eşimin akrabaları çok Bayram ziyaretine mecbur kalmayalım diye tatildeyiz dedik tutana kadar haberleri olmasın da tuttuktan sonra söylerim zırt pırt olmuyo mu niye tüp yapmıyosunuz yaşınız geçti deli ettiler beni her ay açıklama bekliyorlar benden oldu mu olacak mı olmuyo mu vah vah vahhh sinirler

söyleme canım en güzeli yapmışsın en yazından inşallah tutarda tutmazsada kimseye laf anlatmak zorunda kalmazsın (

Yok aramadilar valla, ilaçlar aynen devam, sol kasigimda bi kıpırdanma var diyorum inşallah bebeğimdir, evet sen benim enerjimsin ben yine yenidogandayim bu arada gelirsen haberim olsun:) belki bu sefer bulusuruz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa insss bitanem.bebgindir ya bnmdee ne oldu biliyrmusun.. ben temmuzun 17sinde adet oldum... biz bnm adetin 4gunu reglim bitti iliskiye girdik.ama korundukmu korunmadikmi ahtrlamiyrum.. sonra bn reglim bittikten 2gun aonra k.d gittim.. dedi bana engeksiyron var dedim.ttmm olmusumdur.. sonra bana uun cubuk gibi crinonemi ne verdi nidozal agri kesici verdi vajinal fitil verdi 7 gun kulln dedi kullndimmm ama hala bugun bak agustosun 3u bn 10gun sonra regli olcamm ama su gibi akintim var.. kizlar yaziyi okuyrsaniz nedir bu anlamdimm sol tarafimdada agiri var yumurtlama.deswn olduu biliyrum.. su gibi geliyr birde 2gundur gaz bombasi gibiyim yinemi enfeksiyon diycemm iliskiye girmedik.. enfeksiyondan sonra doktr ilaclari verdi korunun dedi.. anlamdimm

Babada dediler mecbur yapcamda iste düşündüklerimi de bi burada yazabiliyorum, süreç baya yıpratıcı ama maddi gücüm olduğu surece devam etmek isterim ben, sende boyle düşün inşallah bu son denemen pozitif olur, kaç embriyo transfer ettiler sorunumuz neydi.

2 embriyo transfer ettiler canım biri dondurulmuş önceki tedaviden diğeri taze şimdiki tedaviden ben de pko var eşimdede morfoloji bozukluğu var

Anaaammm sen bana gelll bn sana pasalar gibi bakarimm insan bir arar nasilsiniz der. Yahu sen gidince lafi cak nuri beye ocam hic aramadilar bni nasilsini demediler de :)) tel verdim kaydettt mesajla gordunmu mesaji..

Valla gelen kutum açılmıyor göremedim msjini nerden bakcam telden belki yanlış bqkiyorumdur, bide ben nuri beye kizamam, beni görünce gebe kal inşallah diyor o zaman bende yelkenler suya iniyo:)

Resimi göremiyorum canım total sperm saidi kaç immatur,germ hücre yuzde kac yazıyor spermatit spermatoza yazıyor mu görmediğim için bisey diyemeyeceğim

Canim senn iicin tekrar atiyr attigim.fotonun ustune tikla olurmu aciliyr.. :confused:

Eklentiler

• $1407096361426.jpg
    $1407096361426.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $1407096404219.jpg
    $1407096404219.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 27
Yaa insss bitanem.bebgindir ya bnmdee ne oldu biliyrmusun.. ben temmuzun 17sinde adet oldum... biz bnm adetin 4gunu reglim bitti iliskiye girdik.ama korundukmu korunmadikmi ahtrlamiyrum.. sonra bn reglim bittikten 2gun aonra k.d gittim.. dedi bana engeksiyron var dedim.ttmm olmusumdur.. sonra bana uun cubuk gibi crinonemi ne verdi nidozal agri kesici verdi vajinal fitil verdi 7 gun kulln dedi kullndimmm ama hala bugun bak agustosun 3u bn 10gun sonra regli olcamm ama su gibi akintim var.. kizlar yaziyi okuyrsaniz nedir bu anlamdimm sol tarafimdada agiri var yumurtlama.deswn olduu biliyrum.. su gibi geliyr birde 2gundur gaz bombasi gibiyim yinemi enfeksiyon diycemm iliskiye girmedik.. enfeksiyondan sonra doktr ilaclari verdi korunun dedi.. anlamdimm

Çünkü o ilaclar i kullanırken gebe kalinabiliyor, ben bi ara kadın doğumda çalıştım banada antibiyotik ve iconde 7 tane olan o fitilden verdi bizim Dr da bana korun dedi gebe kalırsınız dedim keşke kalsam benim 5 senedir yapamadığını bu ilacmi yapacak gülüyor:) ama sen kalırsam super olur tabi, bu arada benim internetim çok yavaş ya

Valla gelen kutum açılmıyor göremedim msjini nerden bakcam telden belki yanlış bqkiyorumdur, bide ben nuri beye kizamam, beni görünce gebe kal inşallah diyor o zaman bende yelkenler suya iniyo:)

Bitanemmm meaaj kutunu silll kompleeeee sildim.de tekrar atyim telimi.. 250tane bildirim mesaji vardir keain sende oyuzden gelmiyrdur.. bildirimler varya.. oraya bak.. hepsini sil.. orda var nuamram.silerken bak..internetten gir mesajlarina ama uygulamadan girme oraya bildirim bile gelmiyr..nuri beye kizma zaten deki bni hic aramadilar de :))

Çünkü o ilaclar i kullanırken gebe kalinabiliyor, ben bi ara kadın doğumda çalıştım banada antibiyotik ve iconde 7 tane olan o fitilden verdi bizim Dr da bana korun dedi gebe kalırsınız dedim keşke kalsam benim 5 senedir yapamadığını bu ilacmi yapacak gülüyor:) ama sen kalırsam super olur tabi, bu arada benim internetim çok yavaş ya

Kimmmmmmmmmmmmmmmmm bennnnnnnmiiiiii normalllll yolllaaa hmdeeee gebe kalcammmm ahahahah ahh bacimm sanmiyrumm mucizedir oo bizim gibileri bulmazzzz bnmde yavas olsun orda oldugunu biliyrum bn o fitilleri ilclari iliskiden 2gun sonra kullndim dokto yumurtana gidene kadar oluyr dedi onlarda kliyrr bnde enfeksiyon yaratiyr iste..

İleri hızlı hareketli var bence tese olmayacak esin

Yikandiktan sonra degismis farkettinmii bak onceki yikanmadan oncekii sonrakide ivf icin diye birde seda hanim incelemis gordunmu embriylogumuz..

Kimmmmmmmmmmmmmmmmm bennnnnnnmiiiiii normalllll yolllaaa hmdeeee gebe kalcammmm ahahahah ahh bacimm sanmiyrumm mucizedir oo bizim gibileri bulmazzzz bnmde yavas olsun orda oldugunu biliyrum bn o fitilleri ilclari iliskiden 2gun sonra kullndim dokto yumurtana gidene kadar oluyr dedi onlarda kliyrr bnde enfeksiyon yaratiyr iste..

Millet spiralle hamile kaliyo , buda bizim sanssizligimiz iste, sen tedaviye gitmeden önce prolaktin baktircan ya Dr soyle idrar falanda istesin enfeksiyon oldugunu dusunuyorsan. nuri beye onlarla git, birde hemogram rubella toxo ve hepatitlerinide yaptırt,

Bildirimlerde normal yazdıklarım var, neyse ben eve gidinc bakarım artik:)

Tamm iste canim.oraya geliyr mesaj sennin net paketin yokmu cnm uygulamadan degilden internetten gircwksin kadinlar kilubu diye.. ordan.mesajlarini sill.hepsini dolu sanirim oyuzden bildirimde gelmiyrdur sana.. bnm mesajda arasinda kaydi sanirim cnmmm diye baslikla attim ..

Hic umudum kalmadi bgn yeni 2 idrar testi daha yaptim ikiside negatif ve bi tanesi hassas olandandi yine;(10 gun olsa cikardi heralde cok mutsuzum ve umutsuzz

Millet spiralle hamile kaliyo , buda bizim sanssizligimiz iste, sen tedaviye gitmeden önce prolaktin baktircan ya Dr soyle idrar falanda istesin enfeksiyon oldugunu dusunuyorsan. nuri beye onlarla git, birde hemogram rubella toxo ve hepatitlerinide yaptırt,

Rubelle igg iggm falan cart curt bn doktora gitmeden once zeynep kamilden kagit aldiydim neler yapilcak diye hepsine baktrdim colnsukur tertemiz.. simdi buhafta 8inde smear testi olduydum onun.sonucunu alcam ins oda temizdir.. kan vercem cumarteai gunude.. sonucu alirim.netten..

X