2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

test günüm 13 ü canım 9 gün sonra belli olacak benim maceram devam edecekmi yoksa bitecekmi umarım devam eder hepimizin

Ins devam eder.. bnm bugun 3.gunum drum 11inde test yaptir dedi ama sizce biraz erken deil mi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi olmama sevindim, kız telden atsana sen ben soylim mail adresini:)

genelimiz transferde 3. günde sanırım :KK3: canım yuvarlanarak kendine yer bulup oraya tutunuyorya bu yuvarlanma ne kadar süre oluyor onu bilmiyorum ama 3. gün embriyolarında yuvarlanma 2 gün sonra başlıyormuş 4-5-6. gün embriyoları da aynı gün veya ertesi gün yuvarlanmaya başlıyormuş internette okudum

Yuvarlama dedigimiz sey canlar.. normal gebeliklerde oluyr follop tuplerinden cikan yumurta spermle bulusuyr.. ve dollenerek yani yuvarlanarak tam 5gun suren bir uolculuga cikiyr bu aradada icinde bolunuyr misal biz tup bebekte nasil disarda dollendirip bekliyruz ya,. Blasta donmesi demk rahime tutnma zamani demk bazi kadinlarda 5.gununu tamamladiginda.. dollnen yumirta rahime iner yerini bulur.. ustundeki saydami acip rahimee girer.. rahim emiyrr bebgi yer aciyr iste oan kan falan geldiginde deriz ya tutunma kanamasi diye.. iste oan.. yerini bulduktan sonrada gelisiyr.. tup bebekte o yuzden rahimi rahat gormeleri icin acma yapiyrlarki yumirtanin tutunacagi yeri gorebiliyrlar.. istee bole hic hamile kalmafim ama cok.merakliyimdir herseyi arastirrim ne guzel dimi yolculugu ..biz hala gelcek diye bekliyruz o yollar bitmediiii bitmediii

Ins devam eder.. bnm bugun 3.gunum drum 11inde test yaptir dedi ama sizce biraz erken deil mi..

Ne güzel Dr. Un varmis , ben gizli yaptıracağım 10. Gün:)

Canım benim gelmene o kadar sevindim ki bilemezsiniz:) yarin mutlaka at sonucunda yaz bana olurmu, neden korusun sen yine? Benim de Günlerim pek iyi değil beklemek çok yorucuymus gerçekten sonu iyi olsa 1 ayda beklenir de sonucun negatif olma ihtimali veriyor beni:KK43:

Tesekkurrr ederimmmm bitanemmmmmm allh tazi olsunnn bak bn gittim yine negatiflik var.. yapma bole oluruna birakkk cnm bnm bak bn sayyiyrum 4 gun oldu 2ssat sonra 5 gun hahaha surda kaldi 5gun oda su gibi gecer giderr... bnde cuma gunu kontrulumu olurum.cmrteide sonucum.cikar artik net okurum agustosmu eylulmu diye sende gider test yaptrrisin umudun sennledir ama merak etme.. olmazsada dewammm yolaa dewam allhhh guc kuvvet versinn dunyada neler oluyr bebkler oluyr... cocuklar accc bn rahatlamk ivin bumlati dusunuyrum.pozitif dusunpozitif olsunn ins... cnmmm bnmmm beyni bosalt ilaclara dewmmi aradilarmi hic seni. Hastaneden..

Benimde 12 si, suanki psikolojim 10. Gün yap diyor ama o gün ne olur bilmiyorum, bi şeytanda yapma adet olmayı bekle diyor bilemiyorum valla:KK43: inşallah hepimizinki devam eder

bence bekle acele etme zor tabi beklemekama en iyisi canım bana doktor kanaman olsa bile dediğimiz gün testi yap bize faksla dedi ben kendime son şansı verdim bu sefer olacaksa olur olmayacaksa Allahın takdiri deyip kaldığım yerden devam edicem hayata

Inss canim.bizim suan dondurma falan yokk bnm esimde azo sonucumuzu gordunmu geride paylasmistim.. yikandiktan sonra varmi.. sen anljyrsundur bwlki.. doktorum mikro olcakmi olmuycakmi diye test istedi.. varmi yokmu diye gecmis yazilara bak istersen yorumlarsin ..
Sizde mi azoluydunuz nasıl sperm çıkışı oldu peki benim eşim 9 aydır iğne tedavisi görüyor bende bebeğin tutunması için macun yiyorum yaklaşık bir ay olacak inşaallah bu sefer olacak

Ne güzel Dr. Un varmis , ben gizli yaptıracağım 10. Gün:)

Hahhahhaa:)) bende 8.gun mu denesem napsam:)) cikmaz die korkuyorum canim ya yoksa benim de isime gelir yani

Yuvarlama dedigimiz sey canlar.. normal gebeliklerde oluyr follop tuplerinden cikan yumurta spermle bulusuyr.. ve dollenerek yani yuvarlanarak tam 5gun suren bir uolculuga cikiyr bu aradada icinde bolunuyr misal biz tup bebekte nasil disarda dollendirip bekliyruz ya,. Blasta donmesi demk rahime tutnma zamani demk bazi kadinlarda 5.gununu tamamladiginda.. dollnen yumirta rahime iner yerini bulur.. ustundeki saydami acip rahimee girer.. rahim emiyrr bebgi yer aciyr iste oan kan falan geldiginde deriz ya tutunma kanamasi diye.. iste oan.. yerini bulduktan sonrada gelisiyr.. tup bebekte o yuzden rahimi rahat gormeleri icin acma yapiyrlarki yumirtanin tutunacagi yeri gorebiliyrlar.. istee bole hic hamile kalmafim ama cok.merakliyimdir herseyi arastirrim ne guzel dimi yolculugu ..biz hala gelcek diye bekliyruz o yollar bitmediiii bitmediii

Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum, bana çok destek oldun geceleri arkadaşım oldun, allah senden razi olsun çok dua ediyorum inşaallah sperm bulunmuştur ve mikro tese olmadan tüp bebek deneyebilirsiniz, bunu kendim için istesem ancak bu kadar içten isterdim inan bana

Sizde mi azoluydunuz nasıl sperm çıkışı oldu peki benim eşim 9 aydır iğne tedavisi görüyor bende bebeğin tutunması için macun yiyorum yaklaşık bir ay olacak inşaallah bu sefer olacak

Ewet cnm biZimde malesef anne karninda olan bir durum 3yasindayken farketmisler igne yapmislar duzelmis ama.ergenlikte farktmmislrr.. ole oldu.. cnm yazonin gecmisinde fotograf yukledim sen anlarin blki bakarmisin sonuca

O zaman benimki tutundu tutundu tutunmadiysa boşuna bekle 12 gün simdi

Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum, bana çok destek oldun geceleri arkadaşım oldun, allah senden razi olsun çok dua ediyorum inşaallah sperm bulunmuştur ve mikro tese olmadan tüp bebek deneyebilirsiniz, bunu kendim için istesem ancak bu kadar içten isterdim inan bana

Ahhhhh bnmm canimmmm yaaa yurekten oldugunu okadar cok hissttimkiiiii.inan bana gozlerimdoluo dolup gidiyr.. ayni semtten gectikk hepp sana haber versim allhim dualarimizi kabul etsinn sakin uzulmeee sakinn bn sana msjla tel numaramida attim sikilirsan ara konus yaninda olcam ins....

Tesekkurrr ederimmmm bitanemmmmmm allh tazi olsunnn bak bn gittim yine negatiflik var.. yapma bole oluruna birakkk cnm bnm bak bn sayyiyrum 4 gun oldu 2ssat sonra 5 gun hahaha surda kaldi 5gun oda su gibi gecer giderr... bnde cuma gunu kontrulumu olurum.cmrteide sonucum.cikar artik net okurum agustosmu eylulmu diye sende gider test yaptrrisin umudun sennledir ama merak etme.. olmazsada dewammm yolaa dewam allhhh guc kuvvet versinn dunyada neler oluyr bebkler oluyr... cocuklar accc bn rahatlamk ivin bumlati dusunuyrum.pozitif dusunpozitif olsunn ins... cnmmm bnmmm beyni bosalt ilaclara dewmmi aradilarmi hic seni. Hastaneden..

Yok aramadilar valla, ilaçlar aynen devam, sol kasigimda bi kıpırdanma var diyorum inşallah bebeğimdir, evet sen benim enerjimsin ben yine yenidogandayim bu arada gelirsen haberim olsun:) belki bu sefer bulusuruz

O zaman benimki tutundu tutundu tutunmadiysa boşuna bekle 12 gün simdi

Bitanem onmli olan ilk 2 3 gun.. o yerini bulur.. ytrki allh istesinn bizim beklemmizin tek amaci kanda hcgnin yulselmesi.. idrarda daha sonra cikiyr.. oyuzden...

Yok aramadilar valla, ilaçlar aynen devam, sol kasigimda bi kıpırdanma var diyorum inşallah bebeğimdir, evet sen benim enerjimsin ben yine yenidogandayim bu arada gelirsen haberim olsun:) belki bu sefer bulusuruz

Anaaammm sen bana gelll bn sana pasalar gibi bakarimm insan bir arar nasilsiniz der. Yahu sen gidince lafi cak nuri beye ocam hic aramadilar bni nasilsini demediler de :)) tel verdim kaydettt mesajla gordunmu mesaji..

bence bekle acele etme zor tabi beklemekama en iyisi canım bana doktor kanaman olsa bile dediğimiz gün testi yap bize faksla dedi ben kendime son şansı verdim bu sefer olacaksa olur olmayacaksa Allahın takdiri deyip kaldığım yerden devam edicem hayata

Babada dediler mecbur yapcamda iste düşündüklerimi de bi burada yazabiliyorum, süreç baya yıpratıcı ama maddi gücüm olduğu surece devam etmek isterim ben, sende boyle düşün inşallah bu son denemen pozitif olur, kaç embriyo transfer ettiler sorunumuz neydi.

Hahhahhaa:)) bende 8.gun mu denesem napsam:)) cikmaz die korkuyorum canim ya yoksa benim de isime gelir yani

:) ikimizde denemeyelim bari:) simdi sen dene ben deniyim derken gaza gelir yarim bakarmisiz kanda b HCG ye :)

Kizlar yardimiza ihtiyacimmm var ne olurrr cewp atinn :KK43:((( esim biliyrsunuz spermiogram testi yaptrcakti ona gire tese amliyeti olcakmi varmi yokmu diye.. simdi bn sonucu size gondeeicem anliyrsaniz yorrumlayin lutfen suan cok mutsuzumm

Resimi göremiyorum canım total sperm saidi kaç immatur,germ hücre yuzde kac yazıyor spermatit spermatoza yazıyor mu görmediğim için bisey diyemeyeceğim

X