2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

insallah ilk ve son olur canim :) ilk denemende bebisini kucagina alirsin insallah...

İnşallah cnm yaa çok korkuyorum olmazsa diye gerçi alıştm artık negatif sonuçlara ama insan yinede tedirgin oluyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah cnm yaa çok korkuyorum olmazsa diye gerçi alıştm artık negatif sonuçlara ama insan yinede tedirgin oluyo

kac senedir olmuyor canim? daha once.herhangi bir tedavi denedinizmi?

kac senedir olmuyor canim? daha once.herhangi bir tedavi denedinizmi?

3,5 senedr olmuyo 4 yıllk evliyiz bi defa aşılama yaptık sadece. Doktor boşuna yapmşsnz aşılamayı dedi değerlerimiz iyi çünkü baya bakalm artık tüp deneyeceğiz bide

iyi yine illa 3 asilama diye diretmemis doktorun..yas ilerliyor cunku vakit daraliyor..

Son düzenleme:
iyi yine illa 3 asilamqla diye diretmemis doktorun..yas ilerliyor cunku vakit daraliyor..

Aynen ztn yapmazdm bidaha dese tüp bebekten umutluyum bakalm hayırlısı denizlide oturuyoruz ama doktorm izmirde yaptırın dedi smyrna art ta yaptırcz senin nezmndr olmuyo sorun varmı

canim bizimkisi sebepsiz..11 senelik evliyim ben 6 asilama 2 tup bebek denedim bir oglum oldu simdi 4.5 yasinda..biz ikinci icin start verdik.insallah bu sefer uzun surmez...ilki 6 sene sonra oldu cok fazla tedavi gecirdim cok yiprandim manevi olarak cunku...

Çok iyivanlıyorum cnm seni Allah yardımcın olsunn inşallah güzel haberler alırsn nerde yaptırcksn

kizlar 18 haziranda ilk ultrason randevum var gerci daha cok var ignelere yeni basladim ama zaman yaklastikca heyecanda basliyor..bu carsambada anestezistle randevum var..ben yine genel anesteziyle istiycem yumurta toplama islemini..sizler nasil yaptiracaksiniz??

Amiiiin inşaallah arkadasim sizdede warmi garip bir heyecan acaba ben çok heyecanliyim yaa :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ah cnm olmaz mı ya benim iğnelrim evde bana bakıyorlar devam lı gel gelll diyolar
allah evladına bi kardeş nasip etsin ...
genetik sonuçlarımızı aldık pgt uygulanacak embriyolara çok korkuyorum
cnm sıkma canını bak bunda da vardır hayır çünki en iisi bakılıp transfer olacak inşlh bu denemede bebeğin seninle olacak evet maddi yönü muhakak vardır ama rabbim yardım eder inşlh size...
selam kizlarr nasilsiniz? :)
ben bugun ignelerime basladim Allahin izniyle..hadi hayirlisi :)
oyy ne güzel darısı bizlere en kısa zmaanda.....
3,5 senedir deniyoruz hiçbir sorun yok olmadı bi türlü. Doktorlar herseyiniz süper diyo inş tutar tüp bebek
inşlh bu sefer olur hamiş olur ve 9 ay sonra evladını kucağına alırsın...
cnm benim opuya girmek nasip olmadı ama bu tedavide opuıya giricem inşlh genel anestezi isterim ...

insallah canim..bu kacinci tup bebek tedavin?

insallah canim...
pgt nedir????

kizlaryaslariniz kac ve kacinci denemeniz??

embriyolar arasıdan sağlıklı olanlar incelenip onlar transfer edilecek canım bunun içinde ek ücret ödemem gerekiyo... 24 yaşındayım 4. denemem... 8haftalık ikizlerimi düşürdüm daha önceki 2 tedavim negatifti... belkide hayırlısı böyle inşallah sağlıklı olurlar

sağol canım inşallah hayırlısı artık ben elimden geleni yapıcam hayırlısı Allahtan... sağlıklı bir bebek hepimize nasip olsun inşallah

insallah canim..bu kacinci tup bebek tedavin?
Csnim benim ilk olscak aslinda soyle bundan bikac yil once esim ameliyata girmeden ben tup bebek icin hazirlanmistim esim ameliyat oldugu gun sperm bulunursa ben opuya girecektim malesef sperm cikmadi opuyada almadilar beni
Insl bu sefer olacak simdi esimde sperm cikti tedavim baska bi aksilik cikmazsa devsm edecek..
sağol canım inşallah hayırlısı artık ben elimden geleni yapıcam hayırlısı Allahtan... sağlıklı bir bebek hepimize nasip olsun inşallah

Ole canim inslh bu tedavin hayirli ve gobisin sis bi sekilde devam eder:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anladigim kadariyla bu pgt cok stresli birsey..doktorum banada bu tup bebek tedavisinde olmazsa mikroenjeksiyona geceriz demisti ve sanirim pgt de yapacaklar..o anda takilmamistim fazla ben yasamini yitiren embryolarda arastiriyorlar neden yasamadi diye sanmistim..meger durum cok daha vahimmis (
zaten ilk seferde 8 yumurtadan 7 si saglamdi ve 3 u dollenmisti.bu seferde cok embryo olusmazda bide pgt yapilirsa elim bombos donersem yikilirim heralde...iyice korkmaya basladim (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…