2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

kızlar bende donmuşlarla umutta deniyorum yarın kontrolum var bu 4.denemem olucak salı günüde büyük bir ihtimal transfer yaparız dedi doktorum (varmı umutta tedavi olan)

Bana jel vermediler neden acaba esteofem 3 kez, profestan fitil 3 kez, folbiol aspririn ve de her gün 1 kere progestan iğne oluyorum :KK43:(. Bide karnım da su toplanmasın die 3 ve 8 ağustosta göbekten iğne yapıcam yine çok sıkıldım ben bu iğnelerden sizde de iğne varmı hergün yine

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Progestan igne varya canim o jelle ayni gorevi goruyo fitilde kullaniyomussun oda ayni islevde. Bende senin kullandiklarini kullanmistim

yesilinci

Progestan igne varya canim o jelle ayni gorevi goruyo fitilde kullaniyomussun oda ayni islevde. Bende senin kullandiklarini kullanmistim

yesilinci

Yaw bnde iğne yerine jel kullansam olmazmı ki çok acıtıyoo bide hergün hastaneye git iğne ol gel çok oluyo

Yaw bnde iğne yerine jel kullansam olmazmı ki çok acıtıyoo bide hergün hastaneye git iğne ol gel çok oluyo

Bide cok yagli bi igne o hepsirene rica et yavas yavas enjekte etsin ozaman acimiyo yani benim acimiyodu:)

yesilinci

Bide cok yagli bi igne o hepsirene rica et yavas yavas enjekte etsin ozaman acimiyo yani benim acimiyodu:)

yesilinci

En etkilisi iğne die biliyorum ama düşük riski olanlarda olumlu sonuç verio sanki off yaw canımı sıkmıcM napiim olcaz artık kaçışyok:-((

Amnda amannn ebussss transferinmi oldu uzulme stres yokkkkkkkk hersey iyi olcak insss cnm bnm sana simsiki tutunsun insssssssss

İnş tutunmuştur canımm yazını yeni gördüm eşim tlfnu uzak tutuyo bnden zararlı die. Bugün çok rahat geçti herşey şükür 1 tane embriyo koydular. 3 tane iyi kalitede olanı ayrı ayrı dondurttuk

ayyy çok sevindim beraber ilerliyoruz bu yolda inşallah güzel haberlerde vercez birbirimize stres yok can sıkıntısı yok tamam mı tam gaz moralle yola devam :KK52::KK52::KK52: eee sende mi cumartesi toplatıyosun yoksa

:KK52::KK52: evet şnşallah:KK76::KK76::KK76:

23:30 bu akşam çatlatma iğnesi,
Ctesi mikrotese ve inşallah yumuş toplama

allah çok büyük ve bizim için en doğru olanı biliyor ve veriyor.
kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
dün hcg 225 bugün hcg 336 . telefonum kayboldu yazamadım dün.
haftaya cuma kese göreceğiz. inşallah sonraki haftada kalp atışı.
allah hakkımda hayırlısını versin 24 yaşında erkek kardeşimi 3 ay önce kaybettim kahroldum şimdi bununla seviniyor avunuyorum.
inşallah allahın izniyle herşey yolunda gider allah tüm ,isteyenlere nasip eder inşallah şoktayım dünden beri:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Hayırlı olsun çok sevindimmmmmm :)))))) darısı bizlerin başına inşallahhhhhh ,erkek kardeşin için çok üzüldüm mekanı cennet olsun .....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnş tutunmuştur canımm yazını yeni gördüm eşim tlfnu uzak tutuyo bnden zararlı die. Bugün çok rahat geçti herşey şükür 1 tane embriyo koydular. 3 tane iyi kalitede olanı ayrı ayrı dondurttuk

Iyi yapmissin ewt canim telden uzak dur bir muddey ins. Guzl olcak..

Merhaba transferim yapıldı bayramın son günü 2.gün kaldı 10 gün sonuca zaman çok yavaş akıyo yatmak istemiyorum dolanıyorum evde bakalım hayırlısı Allah isteyen herkese içinde bana da nasip etsin inşallah

Merhaba transferim yapıldı bayramın son günü 2.gün kaldı 10 gün sonuca zaman çok yavaş akıyo yatmak istemiyorum dolanıyorum evde bakalım hayırlısı Allah isteyen herkese içinde bana da nasip etsin inşallah

Merhaba Cbel insallsh guzel sonuclanir:)

yesilinci

siz bu tüp ilaçlarını kullanırken ritim bozuklugu, hipertansiyon, damarlarınızda zayıflama, görme alanı darlıgı (bulanık görme ), alerjik döküntü- kaşıntı kabarıklık vb.. şeylerle karşılaştınız mı ?
doktorlarınız ilaçların yan etkileri hakkında sizlere ne dedi ?

basit yan etkileri sormuyorum ( gaz, karın agrısı, şişkinlik, kilo, uyku hali vb...)

Benim 3 yıl önce 13mm hipofiz adenomum vardı, 4mm küçülmüştü. Ağrılarım azdı, görmem daraldı, beynimde durmaksızın gürültülü bir fabrika çalışıyor, kulaklarım patlayacak sanki:KK50:

Allhimmmmmm bozmasinnn huzurunu umudunu cnmm bnm rabbim kucagina almayi nasip etsin ins.. cok mutlu oldum vallhi canim kilo vermeye hala dewam 25 kilo verdim 5kilom kaldi bn agustosta basliycaktim amaaaa stresten prolaktin belasi ciktii yahuuu 28de sinirda cikti doktorumda sana ilac yazamm kndi halinde dussun.dedi simdi agustosun 13unde regli olcam.. 8ine randewu aldim prolaktinime bakcam eger dumusseee adet oldugumda tedaviye basliycam ama eger degerim kotuyse ilac kullncam 1ay beklicem eylule sarkcak bole iste nasippp kizmet iste..

Benim prolaktinim de 35e yükselmiş:KK50:

Olsun cnm bnm vardir ondada bir hayr iste yumurtalarimiz saglam ama spermlerden doleyi hep bu sorunlar.. cnm blkide bnmde ayni olur bilemiyizki.. cnm bnm gecen kocisime dedimki ahh ahh 1senwdir yumurtalarim bosuna gidiyrr dedim bana diyrki eiyyyy bosa gitmesin aksam kirda yiyek rafadan diyr gulmkten oldum deli iste :KK70: :KK70:

:KK52::KK52::KK52::KK56:

Inssss cnm pamugun seninledir.. simsiki tutunur su 3 gun daha gecsin tutunma ewresini tamamlar.. inssss dualarin icinde tesekkurler.. bu sikintili gunlerimiz bitecek insss

Tedaviye başladığım gün:KK43: haftada 2 kere yarım dostinex içtim ama o da çok sğır yan etkileri olan bir ilaç:KK43: inşallah kötü bir şey olmaz

Yok cnmm olmaz inssss dostinexi duymustum sen tedbiri elden birakma cnmm olurmu transferin yaklasinca tekrar baktr cunku bnm doktorum demisti prolaktinle gebe kalinmaz demisti.. ins duserde hemn transferin gerceklesir.. yoksa dondurup birdahaki aya transfer edersin hakkinda hayrlisi cnm..

X