2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Nedennn iyi kalite degilmis ne olmuski cnm nasil anlmislar bu verdikleri embriyo onlardan kaliteli degilmi sordun..

Verdikleri 1 kaliteymis, embriyolog dondurmaya gerek yok dedi bende tamam dedim, istiareye yattım yeşil beyaz gördüm ben ama yinede umutlanmak istemiyorum, zaten yatmiyorum oturuyorum dolaşıyorum sadece is yapmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde oyle olmustu 9 embriyom vardi ama iyi kalitede degildi. En iyi 2 tanesini transfer ettiler zaten geri kalanida gelisemedi:KK43: donmus olsaydi cok iyi olacakti

yesilinci

Ewet bacim donmus olsaymis iyi olcakmis.. senn ikitanemi kondu cnm hadi hayrlisi bnde ikitane istiyrum bakalim koyabilceklermi yasalar var cunku yasimda 25 ya birinden biri tutar belki.. ogune bir cikalim inss ikiside tutar sen embryo yrnsferin nezamn olduki az once sanki igne vuruluyrum dedin yanlismi hatrliyrum cnm..

Ewet bacim donmus olsaymis iyi olcakmis.. senn ikitanemi kondu cnm hadi hayrlisi bnde ikitane istiyrum bakalim koyabilceklermi yasalar var cunku yasimda 25 ya birinden biri tutar belki.. ogune bir cikalim inss ikiside tutar sen embryo yrnsferin nezamn olduki az once sanki igne vuruluyrum dedin yanlismi hatrliyrum cnm..

Nisanda ilk tedavimi oldum ozaman 2 tane transfer ettiler ama olmadi. Bugun 2. Tedavime basladim bakalim doktor yine 2 tane yapacakmi

yesilinci

Verdikleri 1 kaliteymis, embriyolog dondurmaya gerek yok dedi bende tamam dedim, istiareye yattım yeşil beyaz gördüm ben ama yinede umutlanmak istemiyorum, zaten yatmiyorum oturuyorum dolaşıyorum sadece is yapmiyorum

Canim benim ama bugun ilk gunun pek kalkma dinlen

yesilinci

Affrimmmmmm canimaaa ya icinde yawrunnnnn allhim inssss tutunsun bugece olcak su 2 3 gun ins tutuncak... istihareyemi yattin beyaz iyidir ama ins allh hayrlisni verr bnde dun gece ruyamda ne gordum biliyrmusunnn bir anne gordum bembeyaz bir yerdeyiz.. annenin karninda.. bebegi gordum suyun icince ana rahime dogru yatiyrdu esniyrdu esnerken azina su giriyordu isik gibiydiii... anlamadim ruyyi.. ins hayrlisidr ..

anılar canlandı gözümde ya :KK43: kızlar bende endometriozis hastasıyım eşimdede morfoloji düşüklüğü var.birinci tüp bebeğimiz negatifti ikinci tüp bebeğim pozitif hamdolsun 3,5 aylık olduk.8 hücreli 2 tane 3.gün embriyosuydu ama tek bebek tuttu :))) inşallah darısı başınıza.kesinlikle paso yatmayın gezin tozun eğlenin mangala pikniğe gidin ben hiç yatmadım tüp bebek yaptırdığımı unutup yaşadm sonucumu aldığımda şok olmuştum.stressiz olmaya bakın bol bol tesbih çekip dualar edin...hepinizi öpüyorum:KK54:

Nisanda ilk tedavimi oldum ozaman 2 tane transfer ettiler ama olmadi. Bugun 2. Tedavime basladim bakalim doktor yine 2 tane yapacakmi

yesilinci

Himmmmm afrrim sana umudunu kaybetmmisin yola dewam bnde ole yapcam umudumu kaybetmicem yola dewam ins allh ytrki manevi sabir versin tebrik ediyrum snei.. insss olcakk.. birswy sorcam nu igneler ilaclar kilo aldiryrmu..

anılar canlandı gözümde ya :KK43: kızlar bende endometriozis hastasıyım eşimdede morfoloji düşüklüğü var.birinci tüp bebeğimiz negatifti ikinci tüp bebeğim pozitif hamdolsun 3,5 aylık olduk.8 hücreli 2 tane 3.gün embriyosuydu ama tek bebek tuttu :))) inşallah darısı başınıza.kesinlikle paso yatmayın gezin tozun eğlenin mangala pikniğe gidin ben hiç yatmadım tüp bebek yaptırdığımı unutup yaşadm sonucumu aldığımda şok olmuştum.stressiz olmaya bakın bol bol tesbih çekip dualar edin...hepinizi öpüyorum:KK54:

Neguzelll cnmm bizlerede umut oldun allh bebisini sana kavustrsun ins.. cnm bnmm tesekkur ederizz :)

Affrimmmmmm canimaaa ya icinde yawrunnnnn allhim inssss tutunsun bugece olcak su 2 3 gun ins tutuncak... istihareyemi yattin beyaz iyidir ama ins allh hayrlisni verr bnde dun gece ruyamda ne gordum biliyrmusunnn bir anne gordum bembeyaz bir yerdeyiz.. annenin karninda.. bebegi gordum suyun icince ana rahime dogru yatiyrdu esniyrdu esnerken azina su giriyordu isik gibiydiii... anlamadim ruyyi.. ins hayrlisidr ..

Neyse sonucu ogrenene kadar bebekim var onları Seveyim dimi hayırlara gitsin ruyan

Yatamiyorum ki:KK43: bende üzüldüm dönmüş yok diye ama sağlık olsun ne yspalim

Olsun cnm bnm vardir ondada bir hayr iste yumurtalarimiz saglam ama spermlerden doleyi hep bu sorunlar.. cnm blkide bnmde ayni olur bilemiyizki.. cnm bnm gecen kocisime dedimki ahh ahh 1senwdir yumurtalarim bosuna gidiyrr dedim bana diyrki eiyyyy bosa gitmesin aksam kirda yiyek rafadan diyr gulmkten oldum deli iste :KK70: :KK70:

Allhimmmmmm bozmasinnn huzurunu umudunu cnmm bnm rabbim kucagina almayi nasip etsin ins.. cok mutlu oldum vallhi canim kilo vermeye hala dewam 25 kilo verdim 5kilom kaldi bn agustosta basliycaktim amaaaa stresten prolaktin belasi ciktii yahuuu 28de sinirda cikti doktorumda sana ilac yazamm kndi halinde dussun.dedi simdi agustosun 13unde regli olcam.. 8ine randewu aldim prolaktinime bakcam eger dumusseee adet oldugumda tedaviye basliycam ama eger degerim kotuyse ilac kullncam 1ay beklicem eylule sarkcak bole iste nasippp kizmet iste..

Amin cnm. En kısa zamanda senden de güsel haberler bekliyorum. Burdaki herkese o kadar yardımcı oluyor, o kadar ilgileniyorsun ki, bizlerle sevinip, üzülüyorsun ki allahım da sana gönlüne göre verecektir inanıyorum. Kilo konusunda harikasın hamilelik öncesinde 3 kilo fazlam vardı veremedim valla nerde 25 kilo 😊 ayın 8'inde inşallah iyi çıkar değerlerin ve tedaviye başlarsın. Sonra da heyecanla gün sayarız beraber. Sonra da mutlu sonnnnn inşallah hayırlısıylaa ☺️ beni haberdar et mutlaka gerçi unutmam sorarım ama hamilelikte b12 düşebiliyormuş nolur nolmaz 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allah çok büyük ve bizim için en doğru olanı biliyor ve veriyor.
kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
dün hcg 225 bugün hcg 336 . telefonum kayboldu yazamadım dün.
haftaya cuma kese göreceğiz. inşallah sonraki haftada kalp atışı.
allah hakkımda hayırlısını versin 24 yaşında erkek kardeşimi 3 ay önce kaybettim kahroldum şimdi bununla seviniyor avunuyorum.
inşallah allahın izniyle herşey yolunda gider allah tüm ,isteyenlere nasip eder inşallah şoktayım dünden beri:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Hayırlı olsun merak ettik seni. ... Gözün Aydın inşallah sonuna kadar güzel sağlıklı bir hamilelilk geçirir kucaklarımıza alırız

Amin cnm. En kısa zamanda senden de güsel haberler bekliyorum. Burdaki herkese o kadar yardımcı oluyor, o kadar ilgileniyorsun ki, bizlerle sevinip, üzülüyorsun ki allahım da sana gönlüne göre verecektir inanıyorum. Kilo konusunda harikasın hamilelik öncesinde 3 kilo fazlam vardı veremedim valla nerde 25 kilo 😊 ayın 8'inde inşallah iyi çıkar değerlerin ve tedaviye başlarsın. Sonra da heyecanla gün sayarız beraber. Sonra da mutlu sonnnnn inşallah hayırlısıylaa ☺️ beni haberdar et mutlaka gerçi unutmam sorarım ama hamilelikte b12 düşebiliyormuş nolur nolmaz 😉

Allh raziij olsunn cnm bnm destek verdigin icinn dua eBaska birswy istemiyrum senden hber verrim inss mutlu son olsun artik ... doktor folio diye folik asit verdi icinde b12 var. Iyot folik var onu icmeye baslamadim ignelere basladigimda basliycam ins..

Gördüm bebekimi inşallah siki siki tutunur:KK43: cok korkuyorum, evet verdiler resmini minicik nokta kadar bisey anlamadim valla:) allahim en kisa zamanda sanada nadip etsin insallah tedaviye baslamakta ayri bir heyecan cunku, crinone JEL sabah aksam günde 2 taneye çıktı, bide estrofem günde 3 kez, corasprin ve folikasitede devam ilaçlarım bu kadar, dinlenme dediler, ilk 4 gün bizim için çok önemli dediler… kabız olma bol su iç falan iste, sen neler yspiyosun

Bana jel vermediler neden acaba esteofem 3 kez, profestan fitil 3 kez, folbiol aspririn ve de her gün 1 kere progestan iğne oluyorum :KK43:(. Bide karnım da su toplanmasın die 3 ve 8 ağustosta göbekten iğne yapıcam yine çok sıkıldım ben bu iğnelerden sizde de iğne varmı hergün yine

X