2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Merhaba transferim yapıldı bayramın son günü 2.gün kaldı 10 gün sonuca zaman çok yavaş akıyo yatmak istemiyorum dolanıyorum evde bakalım hayırlısı Allah isteyen herkese içinde bana da nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun..... inşallahhhhh hepimize nasip olacak,zaman zor geçiyor tabiiii evde olunca benimde bugün 7.günüm :)))

canım inşallah borçları hemen toparlarsınız.rabbim yardım eder inşallah.
çok iyi anlıyorum seni.inan bizde bu denemeyi borçla yapıcaz.
bu deneme sonrasında kasımdan beri harcadığımız para 20.000 tl'yi bulacak.
hiç kolay değil.
bide maneviyat varki esas can yakan o zaten.
ama ne olur pes etme.rabbim yardım edecek inşallah.6.yılımız bitti evlilikte ve 31 yaşındayım şuan.
acele ediyorum artık.zaman çok çabuk geçiyor çünkü.
sen biraz toparla kendini.ne zaman arzu edersen öyle gelirsin buralara.
ben sana özelden yazarım gelişmeleri.sende arada aklından beni geçir olurmu???dua et bana canım...
öpüyorummm

Tamam bitanemmm aynn bizimde 20.000 birikti... saglik olsunda insallah odenir... Allahim insallah anne olabilmeyi nasip eder... pgt dende insallah saglikli embriyolarin cikar bitanmmmm

Merhaba Cbel insallsh guzel sonuclanir:)

yesilinci
İnşallah hayırlısı yazanları okudum da herkes çabuk moralini bozuyo ben 36 yaşındayım ilk denemem vazgeçmek yok yılmak yok birde İstanbul da yaşıyorum Bursa da yaptırdım transferi herşey nasip kısmet inşallah bebeklerimize sağlıklı olarak kavuşuruz

Merhaba kızlar bende forumda yeniyim perşembe günü transferim var ve ilk denemem olacak.çooook heycanlıyım hepimiz için hayırlısı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim öncelikle tedavin hayırlı olsn kuzum🙏😊 Allah emeğimizi boş çıkarmaz inşallah tatlım tez zamanda müjdeli haberlerle geliriz😉👍 transferin bugün gerçekleşti mi?

Hayırlı olsun..... inşallahhhhh hepimize nasip olacak,zaman zor geçiyor tabiiii evde olunca benimde bugün 7.günüm :)))

Ooo süpersin maşallah Allah tamamına erdirsin hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah benim 2 embriyo döllendi 2 sini de kullandık inşallah 2 si de tutar hayırlısıyla

Bana jel vermediler neden acaba esteofem 3 kez, profestan fitil 3 kez, folbiol aspririn ve de her gün 1 kere progestan iğne oluyorum :KK43:(. Bide karnım da su toplanmasın die 3 ve 8 ağustosta göbekten iğne yapıcam yine çok sıkıldım ben bu iğnelerden sizde de iğne varmı hergün yine

Canım ben sadece yumurta takibinde ve yumurta catlatmada iğne kullandım, catlatma ignemi verdiklerinde crinone jeli verdiler yumurta toplamadan 1 gün önce başladım transfere kadar 1, bugün itibari ile 2 kullanacakmisim, ben progesterani vajinal JEL olarak alıyorum sen iğne olarak farketmez JEL kullanıp kullanmsman iğne varyans sonuçta, ha iğneden biktim diyosan bilemem:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaw bnde iğne yerine jel kullansam olmazmı ki çok acıtıyoo bide hergün hastaneye git iğne ol gel çok oluyo

Çok zor valla:KK43: sende ağrı yapiyomu progesteron benim kssiklarimda ve belinde ağrı yapıyı adet olacakmisim gibi:KK43:

İnş tutunmuştur canımm yazını yeni gördüm eşim tlfnu uzak tutuyo bnden zararlı die. Bugün çok rahat geçti herşey şükür 1 tane embriyo koydular. 3 tane iyi kalitede olanı ayrı ayrı dondurttuk

İnsallah bebegin seninle kali 9 ay sonrada kucagina alirsin, Sende 12 agustostami sonucu ogreneceksin:)

Merhaba transferim yapıldı bayramın son günü 2.gün kaldı 10 gün sonuca zaman çok yavaş akıyo yatmak istemiyorum dolanıyorum evde bakalım hayırlısı Allah isteyen herkese içinde bana da nasip etsin inşallah

Canım inşallah pozitif sonuçlar alirsin

Gece kusummm. Geldiiiii h.gggg nasilsin cnmm varmi agrin falan

İyiyim sağol sen nasılsın, uyumusum valla ilaç iceyim diye uyandım:) saat 4 tu isim bittiğinde biliyorsun, taburcu olurken estrofemi bugün mutlaka 3 kez al dediler 4 saat arayla 3 yı almış oluyorum, herşey bebeğim için:)

İyiyim sağol sen nasılsın, uyumusum valla ilaç iceyim diye uyandım:) saat 4 tu isim bittiğinde biliyorsun, taburcu olurken estrofemi bugün mutlaka 3 kez al dediler 4 saat arayla 3 yı almış oluyorum, herşey bebeğim için:)

Uyu uyu cnmm ins bnde gelincigin hikayesini okuyrdum neler yasamis kiz hersey onlar icinnnn ahh vallhi bir gelsin dogumda doktrla aglamadan vurur ya kicina dicemki birde bnm icin vur sennnn nerelerdeydin diye :))

Son düzenleme:
Uyu uyu cnmm ins bnde gelincigin hikayesini okuyrdum neler yasamis kiz hersey onlar icinnnn ahh vallhi bir gelsin dogumda doktrla aglamadan vurur ya kicina dicemki birde bnm icin vur sennnn nerelerdeydin diye :))

İnsaalllaaahhh olurda bende derim kız:) ne kadar tuhaf bi duygu ya daha tutup tutamayacağını bilmeden birşeyler hissediyorum, ben havuza girebilirmiyim acaba:)

Benn iyim cnm bvul hzirldim hberin olsun sakryaya gitcem t.kizinin ynina orda giremiyrum bilmiyrlar ya bizim durumumuzu ondn cnm :)) pzar yada pzrtesi doncem hihihihihi Estrofemi hpmi cnm.. 4 ssatte bir dimek.. yarinda alckmisin.. bn sana sormayi unuttum transferin nasildi aciticak birsey oldumu.. odaya tkmi aldilar.. gordunmu sende transferi nuri bey kkonustumu birseyler dedimi transfer sirasinda ..

İnsaalllaaahhh olurda bende derim kız:) ne kadar tuhaf bi duygu ya daha tutup tutamayacağını bilmeden birşeyler hissediyorum, ben havuza girebilirmiyim acaba:)

Inssssssss :)) ewet cunku onu gordun icinde oldugunu biliyrsun... dur ne hvuzu birde enfeksiyon kprsin al bsina belayi bebuk tutunsun ondan sonra gir ins.. yarin esim gitcek hstaneye uyuyamiyr sikintida allhimm yardimcimiz olsun..

Benn iyim cnm bvul hzirldim hberin olsun sakryaya gitcem t.kizinin ynina orda giremiyrum bilmiyrlar ya bizim durumumuzu ondn cnm :)) pzar yada pzrtesi doncem hihihihihi Estrofemi hpmi cnm.. 4 ssatte bir dimek.. yarinda alckmisin.. bn sana sormayi unuttum transferin nasildi aciticak birsey oldumu.. odaya tkmi aldilar.. gordunmu sende transferi nuri bey kkonustumu birseyler dedimi transfer sirasinda ..

Tamam canım güle gule git, tekmi derken ben vardım nuri bey merve hemşire bir hemşire daha vardı bide emb. Yusuf tu sanırım o vardı.
Canım açımadı ama çok gergindim:KK43: sanırım spekulumu 3 kez değiştirdi nuri bey kısa mi gelmiş ne başka istedi banada başka bitane istedim rahim ağzını daha iyi görmek için dedi, ama canım acmadı yani sonra yikadi, sonra embriyoru istedi, embriyologa benim için erkek bebek sectinmi falan dedi :) isi bitince ben bi muttet daha uzanırken yanıma geldi inşallah gebe kalırsınız,bende ona orada tedavi olmamdaki tek nedenin kendisi olduğunu söyledim ve tesekkur ettim, birşey olursa bana mail yada msj atmiyosun( ben önce mail arıyorum da ) ariyosun cekinmiyosun tamam mi dedi bende tamam dedim:) sonra ödemeyi yaparken yine gördüm tekrar tesekkur ettim allasimarladik dedim gebe kal gelde bende sevineyim diyor, ben seviyorum kendisini ya hasta psikolojisinden anliyor

Inssssssss :)) ewet cunku onu gordun icinde oldugunu biliyrsun... dur ne hvuzu birde enfeksiyon kprsin al bsina belayi bebuk tutunsun ondan sonra gir ins.. yarin esim gitcek hstaneye uyuyamiyr sikintida allhimm yardimcimiz olsun..

Amaaannn de stres yapmasin en azından tek başına bi odada olup isini halledecek transfer çok fena valla:KK43: çok utanç vericiydi

Öncelkle hayırlı geceler bayanlar ben bugün elovan adlu iğnemi vuruldum oazartesi kontrole çağırodo doktorımz ama henüz sırada ne var bilmiyoruzzz bu iğnede adet sancımı baya şiddetlendirdi.....

X