2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

allah çok büyük ve bizim için en doğru olanı biliyor ve veriyor.
kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
dün hcg 225 bugün hcg 336 . telefonum kayboldu yazamadım dün.
haftaya cuma kese göreceğiz. inşallah sonraki haftada kalp atışı.
allah hakkımda hayırlısını versin 24 yaşında erkek kardeşimi 3 ay önce kaybettim kahroldum şimdi bununla seviniyor avunuyorum.
inşallah allahın izniyle herşey yolunda gider allah tüm ,isteyenlere nasip eder inşallah şoktayım dünden beri:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Canim benimmmmm gozun aydinnn:))

yesilinci

kızlarrrrrrrrrrrr çok teşekkür ederim. ben endişe etmekten sevinemiyorum acaba kese gorunecekmı kalp atısı gorunecekmı dıye?

allah çok büyük ve bizim için en doğru olanı biliyor ve veriyor.
kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm
dün hcg 225 bugün hcg 336 . telefonum kayboldu yazamadım dün.
haftaya cuma kese göreceğiz. inşallah sonraki haftada kalp atışı.
allah hakkımda hayırlısını versin 24 yaşında erkek kardeşimi 3 ay önce kaybettim kahroldum şimdi bununla seviniyor avunuyorum.
inşallah allahın izniyle herşey yolunda gider allah tüm ,isteyenlere nasip eder inşallah şoktayım dünden beri:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

canııııııııım her ne kadar yazmasamda takip ediyorum yazılanları senin için acayip sevindim gözlerim doldu inan allah hayırlı eylesin inşaallah benim de transfer günü dahil 6.günüm 4.denemem gel-git ler yaşıyorum sabırsızlanıyorum falan herkes gibi 6 sında test günü iple çekiyorum allahım hepimize nasip eder inşaallah

2007 den beri evliyiz...
tek problem prolaktin yüksek.o da ilaçla düşüyor. regl günlerim cok düzenli, her ay 2 tane olgun yumurta üretiyom catlatıyom ama normal yolla gebiş kalamıyorum.
aşılama dener gibi olduk bir sebebten ötürü vazgectik. kaldı.
ben çok alerjik yapıda biriyim ve hassas bir bunyem var. penisilin ve daha bir çok ilaca alerjim var. ilaçların tüm yan etkilerini en nadir görünenler bile bende nüks ediyor. bu yuzden hep tüpten kaçtım :) ama içimden bir ses bebegin sadece bu yontemle olabilecegini söylüyor...
hani bu yaştan sonra cocuk olmasa da olur diye de düşünmüyor degilim...yaş 34
en başta bebek olacak diye canımı sokaga atamam güdüsü cok fazla. ben hasta, böbrek kalp hastası bir anne olursam cocuga hiç bir fayda saglamam...
yani Allah bana anne olmak için ölürüm güdüsünü az vermiş. allahtan eşimde öle...
tüp için bu doktorun bizi cok ciddi bilgilendirmesi, inandırması ve bir kere de bu işi bitirmesi lazım....

yaş kaç ve kaç yıllık evlisin sizde ki problem ne? sanki bebişi henüz çok çok istemiyosun gibi geldi bana. ben 3 yıllık evliyim pko sorunum var 2 aşılama yaptırdım ama nasip olmadı sonunda tüp bebişe karar verdik bende korkuyordum ama bebişime kavuşmak için herşeyi göze aldım

Canım ben eve geldim, hastaneye idrara sıkışık gittim, yatisını yaptim ve idama çıktım saat 12. 50 onluk getirdiler giydim saat 13.50 dede ameliayhanee gittim, 10 yumurtam dollenmisti 1 tane transfer edildi, 15 dk falan işlem yapilan masada yattım sonra idama çıktım odaya lavoboya gidebilirsin dediler gittim hazır kalmışken üstümüze giyineyim dedim, giyindim hemşire geldi yapmam gerekenler anlattı, istediğin zaman çıkabilirsiniz dedi bende çıktım valla:) ödemeyi yaptık simdi kayınvalide de uzaniyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gordunmu bebikini foto verdilermi gerisini ne yaptin dondurdunmu.. cnm neler yapcaksin simdiki ilaclarin neler tatlim s3n masilsin ne guzl sakince anlttin busefer sanki bir umutsuzsun gibi he birseymi oldu..

Cnm benim yaa cok teşekkür ederim sana, aldım bebislerimi geldim eve yatıyorum cnm, hayırlısı olsun inş, bundan sonrası allahıma kalmış ol desin de olsun inş bebislerimiz :))

Inssss cnmm siz elinizden geleni yaptinizzz simdi herisi allhaa kalmis..simdi vakit dua vakti..

siz bu tüp ilaçlarını kullanırken ritim bozuklugu, hipertansiyon, damarlarınızda zayıflama, görme alanı darlıgı (bulanık görme ), alerjik döküntü- kaşıntı kabarıklık vb.. şeylerle karşılaştınız mı ?
doktorlarınız ilaçların yan etkileri hakkında sizlere ne dedi ?

basit yan etkileri sormuyorum ( gaz, karın agrısı, şişkinlik, kilo, uyku hali vb...)

Hamilelik gusel gidiyo cok sukur... Gecen haftadan beri bulantilarla ugrasiyorum. Hamileligin en zor yani bu sanirim. 10.haftadan itibaren genelde azalirmis dort gozle bekliyorum. Bir taraftan da midem bulaninca diyorum ki bebegim icimde ve guzel guzel buyuyo ☺️ garip, gusel duygular. Allah isteyen herkese nasip etsin insallah. Ayin 11'inde 3.ay kontrolumuz var, sabırsızlanıyorum onu görmek için. Sen ne yaptın. Takip ediyorum gerçi. Kilo ne durumda? Tedavi bu ay başlıyor mu??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allhimmmmmm bozmasinnn huzurunu umudunu cnmm bnm rabbim kucagina almayi nasip etsin ins.. cok mutlu oldum vallhi canim kilo vermeye hala dewam 25 kilo verdim 5kilom kaldi bn agustosta basliycaktim amaaaa stresten prolaktin belasi ciktii yahuuu 28de sinirda cikti doktorumda sana ilac yazamm kndi halinde dussun.dedi simdi agustosun 13unde regli olcam.. 8ine randewu aldim prolaktinime bakcam eger dumusseee adet oldugumda tedaviye basliycam ama eger degerim kotuyse ilac kullncam 1ay beklicem eylule sarkcak bole iste nasippp kizmet iste..

Gordunmu bebikini foto verdilermi gerisini ne yaptin dondurdunmu.. cnm neler yapcaksin simdiki ilaclarin neler tatlim s3n masilsin ne guzl sakince anlttin busefer sanki bir umutsuzsun gibi he birseymi oldu..

Gördüm bebekimi inşallah siki siki tutunur:KK43: cok korkuyorum, evet verdiler resmini minicik nokta kadar bisey anlamadim valla:) allahim en kisa zamanda sanada nadip etsin insallah tedaviye baslamakta ayri bir heyecan cunku, crinone JEL sabah aksam günde 2 taneye çıktı, bide estrofem günde 3 kez, corasprin ve folikasitede devam ilaçlarım bu kadar, dinlenme dediler, ilk 4 gün bizim için çok önemli dediler… kabız olma bol su iç falan iste, sen neler yspiyosun

Eeee bakk kalp kalbe karsiymis bebisini aldin gelsin simdi gerisi allha kaldi vakit dua vakti insss allh emeklerimizi bosa cikarmasin..

Amin canım bugün daha çok istediğimi hissettim, ha bu arada diğer embriyoları iyi kalite değilmiş o yüzden donmusum yok

Gördüm bebekimi inşallah siki siki tutunur:KK43: cok korkuyorum, evet verdiler resmini minicik nokta kadar bisey anlamadim valla:) allahim en kisa zamanda sanada nadip etsin insallah tedaviye baslamakta ayri bir heyecan cunku, crinone JEL sabah aksam günde 2 taneye çıktı, bide estrofem günde 3 kez, corasprin ve folikasitede devam ilaçlarım bu kadar, dinlenme dediler, ilk 4 gün bizim için çok önemli dediler… kabız olma bol su iç falan iste, sen neler yspiyosun

Korkma cnmm ins rabbim goruyr cabani sen hamd et sukred ins olcak ilaclarin cogalmis ama bbik icin tabisidogru ufak harektler yap arada bir sokaga cik dikil gez.. cunku kan hizin yavaslamasin.. su ivmeyi skain ihmal etme bugun biraz dinlen.. yarin kndine gelirsin ins.. bnde ne yapyim cnm bnm merkeze indik sakaryaya gitcez yarin.. kafa dagitmaya.. sonra gelcez alisveris yaptim heryer yaniyorrrrrr

Amin canım bugün daha çok istediğimi hissettim, ha bu arada diğer embriyoları iyi kalite değilmiş o yüzden donmusum yok

Nedennn iyi kalite degilmis ne olmuski cnm nasil anlmislar bu verdikleri embriyo onlardan kaliteli degilmi sordun..

Nedennn iyi kalite degilmis ne olmuski cnm nasil anlmislar bu verdikleri embriyo onlardan kaliteli degilmi sordun..

Benimde oyle olmustu 9 embriyom vardi ama iyi kalitede degildi. En iyi 2 tanesini transfer ettiler zaten geri kalanida gelisemedi:KK43: donmus olsaydi cok iyi olacakti

yesilinci

X