2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

inşlh o güzel günler gelecek en kısa zamanda:KK52::KK52::KK52::KK52:
ah cnm karıncalardan ben ne çekiyorum evimi istila ettiler mutfakta oturma odasında tuvalete bile dadanır oldular öldürüp ilaçda sıkmıyorum günah yazıkdiye nede olsa canlılar ve karınca berekettir deyip ama onlar işin boyutunu azıttı artık ısırmaya başladıalr beni düşün artık:KK9::KK9:karınca tozunun markası ne iise bende alalım acilinden...

merhaba cnm inşlh seninde bebeğin sana sıkı sıkı tutunur bu denemende ve bizlerinde:KK16::KK16:

cnm benim ilk denemem olacak bi lere tüp bebeğe hazırlandım eşimde sperm çıkmadı kaldı:KK43:
bu ilk olacak yasım 32 eşimden kaynaklı hamdolsun sperm çıkmaya başladı morfolojimiz ne zaman düzelirse o ay başlamayı düşünüyorum.tabi zamanı gelir inşlhh bende kan pıhtılaşması çıktı tüp bebek için rapor çıkardım iğnelerimi yazdırdım ,dr. transferden sonra kan sulandırıcı iğne ve hap veririm dedi .. kromozom sonucun temiz çıktı benimde inşlh sende de bi sorun çıkmaz
bu denemende inşlh evladına kavuşursun...burdaki herkesde...:KK16::KK16:

cnm bence yaptırmak lazım bende yaptırdım kan pıhtılaşması çıktı bende tedaviye başlamadan önce bütün önlemi almak lazım sonrasında acaba bu sebeb mi oldu dememek için gerisi rabbime tevekküle kaldı....

canım karınca tozu filit markası daha çıkmıyolar yuvadan kurtuldum sanırım darısı sana:KK1::KK1::KK1::KK1: ama tozu süpürüp silince tekrar ortaya çıkıyolar pusuda bunlar:KK9::KK9::KK9::KK9: devamlı duruyo toz orda yoklar şuan:KK9::KK9::KK9::KK9: canım inşallah senin tedavinde harika ve sorunsuz bir şekilde ilerler ve kucağın dolar tontişle yada tontişlerle söylemesi bile güzel:KK9::KK9::KK9::KK9: Rabbim gönlündekini nasip etsin canım arkadaşım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

Canim senin adetin basindaymis benim 24 25 falan artik senin tedawin bitmiş olur ben başlarken öncü olursun sen ilk hamilelerden bizde peşinden dokuluruz inşaallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah canım benimmm hepimiz hamile kalalım ve kucağımıza alalım inşallah 4. denemem bu maddi manevi yoruldum:KK25:

bugün benim evlik yıl dönümüm kocam hala kutlamadı aramadıda :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: gıcık :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bu sene inşallah yüzümüz güler hepimizin 4. denemem olucak çok korkuyorum çok aslında,, :18::18::18:

Okuyalim okuyalim arkadasim sen kaç yillik ewlisin az daha yakından tanisalim malum kocaman dostluklarimiz olucak inşaallah bide herkes nerde yaptiracagini yazarda super olur

nerde tedavi göreceğimi ben hemen yazayım samsun tıp fakültesi tüp bebek bölümünde... ilk tedavimi orda olmuştum...samsuna gelecek olanları beklerim :KK3:

bugün benim evlik yıl dönümüm kocam hala kutlamadı aramadıda :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: gıcık :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bu sene inşallah yüzümüz güler hepimizin 4. denemem olucak çok korkuyorum çok aslında,, :18::18::18:

canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun koçişinden önce ben kutladıııım:KK1: ammaaan kutlamasın boşver hem niye bekliyosun sen ara kutla ya da kocana bi çiçek gönder biz karı koca hiç böyle şeylere takmayız ama eşime doğum gününde işyerine çiçek ve pasta göndermeyi düşünüyorum ayyy çok utanır:KK52:

canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun koçişinden önce ben kutladıııım:KK1: ammaaan kutlamasın boşver hem niye bekliyosun sen ara kutla ya da kocana bi çiçek gönder biz karı koca hiç böyle şeylere takmayız ama eşime doğum gününde işyerine çiçek ve pasta göndermeyi düşünüyorum ayyy çok utanır:KK52:

teşekkür ederim canım aradı 12.30 da :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

inşallah canım benimmm hepimiz hamile kalalım ve kucağımıza alalım inşallah 4. denemem bu maddi manevi yoruldum:KK25:

Caniiim kiyamam ya hadi olacak bu sefer :) kucagimiza alma kismi çok önemli Rabbim hamileligimizi sonuna kadar yasamayi nasib etsin :KK70:

canım karınca tozu filit markası daha çıkmıyolar yuvadan kurtuldum sanırım darısı sana:KK1::KK1::KK1::KK1: ama tozu süpürüp silince tekrar ortaya çıkıyolar pusuda bunlar:KK9::KK9::KK9::KK9: devamlı duruyo toz orda yoklar şuan:KK9::KK9::KK9::KK9: canım inşallah senin tedavinde harika ve sorunsuz bir şekilde ilerler ve kucağın dolar tontişle yada tontişlerle söylemesi bile güzel:KK9::KK9::KK9::KK9: Rabbim gönlündekini nasip etsin canım arkadaşım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

cnm evlilikyıldönümün kutlu olsun seneye bu zamanlar evladınla birlikte kutlarsın inşlhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1136850
bugün açılan eller semaya, edilen dualar yarada na, söylenen salavatlar efendimize,
dilenen dilekler hep hayırlara nail olsun..:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:
mevlam dilimizden duayı gönlümüzden imanı,içimizden de allah (c.c) korkusunu hiçbir zaman almasın... :KK25::KK25:

Eki Görüntüle 1136850
bugün açılan eller semaya, edilen dualar yarada na, söylenen salavatlar efendimize,
dilenen dilekler hep hayırlara nail olsun..:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:
mevlam dilimizden duayı gönlümüzden imanı,içimizden de allah (c.c) korkusunu hiçbir zaman almasın... :KK25::KK25:

Amiiiin inşaallah arkadasim sizdede warmi garip bir heyecan acaba ben çok heyecanliyim yaa :)

Herkese selamlar , benim de 21 Temmuz'da transferim olacak. Bu 2. Denemem ve dondurulmuşlarla yapılacak. 13 yaşında da bir kızım var bu arada. Allah isteyen herkesin kucaklarını doldurur inşallah. Bol bebişli bir topuk olmasını diliyorum

Herkese selamlar , benim de 21 Temmuz'da transferim olacak. Bu 2. Denemem ve dondurulmuşlarla yapılacak. 13 yaşında da bir kızım var bu arada. Allah isteyen herkesin kucaklarını doldurur inşallah. Bol bebişli bir topuk olmasını diliyorum

amin canm hoş geldin maşallah Allah bağışlasın evladını ne güzel inşallah kardeşinide dğurursun sağlıcakla:KK16: sorun neydi sizin canım

selam kizlarr nasilsiniz? :)
ben bugun ignelerime basladim Allahin izniyle..hadi hayirlisi :)

amin canm hoş geldin maşallah Allah bağışlasın evladını ne güzel inşallah kardeşinide dğurursun sağlıcakla:KK16: sorun neydi sizin canım

Benim tüplerden biri kapalı, açık olan tarafta da yumurtaların kalitesi çok düşük. Normal de olabilir demişti Dr. Ama fazla beklemek istemedik. Hayırlısı bakalım

canım hosgeldin :) inşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve rabbim kucaklarımızı doldurur :)

genetik sonuçlarımızı aldık pgt uygulanacak embriyolara çok korkuyorum:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım bende soracağım doktora :) gerekli mi diye :) gebelik aşısı ve rahme birsey püskürtüyorlar onu da soracağım :) sen sordun mu su gebelik asısı falanı :) biliyor musun :)

selam kizlarr nasilsiniz? :)
ben bugun ignelerime basladim Allahin izniyle..hadi hayirlisi :)
canım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsunnnnnnnnn :)

canım hosgeldin :) inşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve rabbim kucaklarımızı doldurur :)

canım bende soracağım doktora :) gerekli mi diye :) gebelik aşısı ve rahme birsey püskürtüyorlar onu da soracağım :) sen sordun mu su gebelik asısı falanı :) biliyor musun :)

canım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsunnnnnnnnn :)

korkma canım, inşallah hiçbir şey çıkmayacak, bu pgt nedir diye internete baktım iyi bişeye benziyor...

eşimin kromozom analizinde resiprokal tranlokasyon çıktı... düşüklerin sebebide buymuş sakat olur bu durumda dedi doktor o yüzden embriyolara pgt yapılmasını önerdi aralarından en sağlı olanları transfer ediceklermiş bunun içinde ek ücret gerekiyo

X