2014 temmuz ağustos da tüp bebek yaptiracak olanlar burdayizz :)

kızlar nerdesiniz konu açılmış ama pek aktif değil galiba

Konu çok aktif olacak inşaallah bebekle dolucak bizim topkimizde kizlar zor bekliyorum günler geçmiyor hicc temmuz 28 e gün sayiyorumm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Umarim 2inci denemen son olurda mis kokulu yawrucugunu alirsin kucagina kuşum çok zor çok helede bazi haddini bilmez insanlar yüzünden daha zor bilmiyorum Rabbim kimseye yasatmasin yinede

aynen cnm benim katılıyorum sana, böyle etrafımda sürekli soru soran, ee naptınız hadi artık yapın bi çocuk beklemeyin daha fazla, ee neden yapmıyosunuz olmuyo mu yoksa gibi saçma sapan sorulardan gerçekten çok bıktım... bana kalsa rahatım aslında, allahım ne zaman isterse o zaman olsun diyorum ama işte çevresel sebepler cnm :) neyse inş ağustos ayında sustururuz böyle densizleri

İnşaallah canim yaa sirf onlar sussun die yani napalim nasip kismet bu isler Rabbim isterse ol derse olur gerisi bos bide su konuşanlar olmasa super olabilir :)

aynen cnm inş yaa, umuyorum ki bu topic ağustosta bebiş haberleriyle dolucak buna gönülden inanıyorum susturucaz herkesi

aynen cnm inş yaa, umuyorum ki bu topic ağustosta bebiş haberleriyle dolucak buna gönülden inanıyorum susturucaz herkesi

İnşaallah bakalim dua ediyorum hep umarim Rabbim Cümlemizin dualarini kabul etsin öyle boyle değil nasil susturacagiz hem de

Kizlar nerelerdesiniz yaa

canım benim bence hepimizin güzel bebişleri olacak ben inanıyorum. etrafın ne dediğine bakmayın hep konuşurlar anlatırlar hatta teselli bile verirler ama anlayamazlar duygularımızı o yüzden boşverin ve dinlemeyin bizi sadece biz anlarız çünkü bu duyguyu biz yaşıyoruz amannnn takmayın olacak ben inanıyorum

Benim de ilk denememde oluşan iki yumurtam yeterince büyümedi yarım kesildi tedavi. İkinci kez ağustos da denicez ,şimdi doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum, arı sütü falan bir de doğal yemeye çalışıyorum mesela tavuk yemiyorum(ilaçlarla büyüyormuş)
İlk başta moralim bozulmuştu benimle başlayanlar transfer yapıldı,sonra herşeyde bir hayır vardır dedim.Bu kez bol yumurta yapacağıma inanıyorum.

Merhaba kızlar dün transferimin 8. Günü idrarda cok silik çizgi gördüm ve bugun kanda degerim 17 cıktı dr artabilir 2 gün sonra yine bakalım dedi ama yükselme ihtimali var mı bilmiyorum az önce yine idrar yaptım dünkine göre daha belirgin çıktı umutlanmayı çok istiyorum benzer bi olay bilen duyan var mı lütfen varsa yazsın duymaya çok ihtiyacım var ..

canım gene sakinliğini koru. ama bence müjde benden hamilesin hayırlısı ile kucağına da aldırmayı nasip etsin yüce rabbim mutlaka 2 gün sonraki neticeyi bize bildir olur mu

Bende bu ay tup bebege basliyorummmmm ilk kez olacak cok heyecanliyimm neler olacak meraktan uyuyamiyorum....

merhaba arkadaşlar,
bende 34 yaşındayım. yüksek fsh ve düşük amh 7-8 aydır uğraşıyorduk taki bu sonuçları alana kadar. şuan vitamin desteği alıyorum. adetimi bekliyorum. ilk tüp bebek denemem olacak. umarım herşey yolunda gider. kucağımız mis kokulu bebeklerle dolar

canım gene sakinliğini koru. ama bence müjde benden hamilesin hayırlısı ile kucağına da aldırmayı nasip etsin yüce rabbim mutlaka 2 gün sonraki neticeyi bize bildir olur mu

Tabiki bildiririm inşallah dediğin gibidir de mutlu bir haber veririm rabbim hepimize o melekleri kucaklamayı nasip etsin inşallah..

Bende bu ay tup bebege basliyorummmmm ilk kez olacak cok heyecanliyimm neler olacak meraktan uyuyamiyorum....

Hayrli olsun cnm bnde agustosta yaptircam allh izin verrse bu mubarek gunlerde dualarimizi kabul etsin allhim.. kimseyi ewlatsiz birakmasin ins... bnde heyecanliyim valla :))

Aminnn cnm bnim ins hersey gonlunce gonlunuzce olur nerde basliyacaksin umidihar benm istnbul tup bebek aret kamer hayirlisi olur ins ilaclari aldik adet gununu beklioruz hayirlisiyla

meraba canlar ben de ağustos eylül gibi tüp bebek düşünenlerdenim bol bol takılıp paylaşalım deneyimlerimizi

Aminnn cnm bnim ins hersey gonlunce gonlunuzce olur nerde basliyacaksin umidihar benm istnbul tup bebek aret kamer hayirlisi olur ins ilaclari aldik adet gununu beklioruz hayirlisiyla

Cnm yeni gordum kusura bakma bende florance nigtingale nuri beye gitcem nasipse agustosta ..ilaclarini adt gunun gelmeden mi aldin doktorunmu verdi. Aret kamar cok iyi tw iliyrum hep onunlada goruscektim ama vaktimi olmadi cnm hayrlisi allhtan

meraba canlar ben de ağustos eylül gibi tüp bebek düşünenlerdenim bol bol takılıp paylaşalım deneyimlerimizi

Inss cnm bu topikten birtane daha var biz hepmiz ordayiz bu cokbeski bir yopik sanirim az kisi var orayada bekleriz ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…