2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Hoş geldin canım inşallah bebeklerin seni bırakmaz 4 embriyo fazla değil mi canım sizde sorun neydi ve kaçıncı denemeniz ?

Son düzenleme:
cnm testi bugunmu yaptin bazende idrarda cikmiyormus degisiyor yani kendi i hic umutsuzluga kaptirma hepimiz kan sonucunda bakacaz ne bekliyor belki hepimizde cok sevinecez cnm

bugün yaptım canım idrar testi 8. günde negatif çıktı bakalım pazartesi kan testim ne olacak

Selam kızlar ilk denemedi olumsuz olanlar 2.denemeyi hemen 1 ay sonrasına mı tekrarladınız merak ettim bilgi verirseniz sevinirim
Öpüldünüz

cnm ben ilk denememde 6 ayin 18 de pozitif kan sonucu aldim iki hafta sonra kontrole gittigimde hic bisey goremediler 8. ayin 2 de ikinci transferim yapildi dondurulmus embiriyolar

bugün yaptım canım idrar testi 8. günde negatif çıktı bakalım pazartesi kan testim ne olacak
cnm kactane embiriyo transfer edildi baktim arastirdim ikiz gebeliler 7. den sonra idrar testinde silik cikiyormus yani kan degeri yuksek oluyormus ama tek olursa belli olmuyormus kanda kesin cikiyomus bence hic kendini uzme cnm benim

cnm kactane embiriyo transfer edildi baktim arastirdim ikiz gebeliler 7. den sonra idrar testinde silik cikiyormus yani kan degeri yuksek oluyormus ama tek olursa belli olmuyormus kanda kesin cikiyomus bence hic kendini uzme cnm benim

2 tane 4. gün ebriyosu konulmuştu canım

cnm ben ilk denememde 6 ayin 18 de pozitif kan sonucu aldim iki hafta sonra kontrole gittigimde hic bisey goremediler 8. ayin 2 de ikinci transferim yapildi dondurulmus embiriyolar

Nasıl yani kanda pozitif sonrasında da gözükmedi mi ne üzücü bir durum ya canım üzüldüm şimdi ,böyle bir olasılık olabileceğini hiç bilmiyordum doktorun ne dedi bu duruma ??
yani 1,5ay sonra tekrar deneme olmuş oluyor.hadi hayırlısı ,inşallah önündeki günlerde güzel haberlerin olur göbişin bebişlerle dolar kaç embriyo transfer edildi şimdi.?

Nasıl yani kanda pozitif sonrasında da gözükmedi mi ne üzücü bir durum ya canım üzüldüm şimdi ,böyle bir olasılık olabileceğini hiç bilmiyordum doktorun ne dedi bu duruma ??
yani 1,5ay sonra tekrar deneme olmuş oluyor.hadi hayırlısı ,inşallah önündeki günlerde güzel haberlerin olur göbişin bebişlerle dolar kaç embriyo transfer edildi şimdi.?

iki tane transfer edildi cnm doktorlar tekrar kan aldilar dis gebe olabilecegim sandilar tekrar kan aldilar dis gebe degilmisim ilaci birak kanaman grelecek bekle dediler birde kan degerim 16 gun 531 di benim ama insallah bu sefer yuzumuz guler allah tamamina erdirir seninde insallah yarrabbim yuzunu guldurur bebegi i kucagina almayi nasip eder yarabbim

iki tane transfer edildi cnm doktorlar tekrar kan aldilar dis gebe olabilecegim sandilar tekrar kan aldilar dis gebe degilmisim ilaci birak kanaman grelecek bekle dediler birde kan degerim 16 gun 531 di benim ama insallah bu sefer yuzumuz guler allah tamamina erdirir seninde insallah yarrabbim yuzunu guldurur bebegi i kucagina almayi nasip eder yarabbim

Âmin inşallah canım benimde ilk denememdi geçenlerde negatif sonucu aldım :KK43: kısmet değilmiş 2.için adetimin ilk günü doktoruma gideceğim bakalım ne zaman olacak 2.denemem hayırlısı hepimizin için

Selam kızlar ilk denemedi olumsuz olanlar 2.denemeyi hemen 1 ay sonrasına mı tekrarladınız merak ettim bilgi verirseniz sevinirim
Öpüldünüz

Zeytim bizim ilk denememiz. Bizim doktorumuz eger negatif cikarsa bir ay sonrasinda gelebilirsiniz sikinti olmaz dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kimse yookk :KK53: herkes nereye gitti :KK37: test yapacak arkadaşlar vardı inşallah müjdeli haberlerle gelirler ben de 8. günüm idrar testi yaptım negatif hiç bişey hissetmiyorum ama alıştım galiba 8 senedir o tek çizgiyi görmeye neyse pazartesi belli olur kan testinde pek umudum yok zaten şimdiden tutmazsa neler yapacağımı planlamaya başladım bile kendimi kuaföre atacam hemen sonra da okul hazırlıklarına başlayacam anasını öğretmeniyim de belki tatile de giderim

Canimmm 5 gun once fln o negatif sonucu.dan sonra bende senin gibi dusundum hemen tatile gidip kuafforden gectjm ama hic bir sey hic bir yer care olamadi aklimdan silinmedi azaldi o his ama herseye aglamaklarim dinmedi bi turlu;(hakkimizda hayirlisi olsun ne diyeyim hamile ve cocuklu insanlar gorunce daha bi kotu oluyorum ama sabir allahim sabir diyorum bende cocuk hemsiresiyim onlarla bunca ic iceyken nasil yenerim bilmiyorumm ...

merhaba arkadaslar, temmuz ayindaki ilk denemem (-) sonuclaninca iki ay ara verip elul-ekim gibi 2. denwmeyi planliyoruz nasibse. o nedenledirki bu topikten eylul-ekim topigne gecis yaptim ama malesef bu topikteki sicakligi bulamadim. 1 tane bile hosgeldin diyen olmadi, kabul ederseniz yeni tedavi surecimide sizlerle paylasip birlikte yol arkadasligimza devam etnek isterim. uzun suredir gurememistim. yeni katilan arkadaslar olmus hepinizin ALLAH(CC) yar ve yardimcisi olsun. anne bava olmayi hakkimizda hayirli kilsin MEVLAM(CC) aminn.

merhaba arkadaslar, temmuz ayindaki ilk denemem (-) sonuclaninca iki ay ara verip elul-ekim gibi 2. denwmeyi planliyoruz nasibse. o nedenledirki bu topikten eylul-ekim topigne gecis yaptim ama malesef bu topikteki sicakligi bulamadim. 1 tane bile hosgeldin diyen olmadi, kabul ederseniz yeni tedavi surecimide sizlerle paylasip birlikte yol arkadasligimza devam etnek isterim. uzun suredir gurememistim. yeni katilan arkadaslar olmus hepinizin ALLAH(CC) yar ve yardimcisi olsun. anne bava olmayi hakkimizda hayirli kilsin MEVLAM(CC) aminn.
canım merhaba inşallah yeni tedavinde bebişine kavuşursun biz umudiharın yeni açtığı topiğe geçtik hadi sende gel gerçekten insan diğer topiklere yazmaktan çekiniyor burası ilaç gibi geldi bana da herkes sıcak kanlı. aşağıda linki paylaştım canım gel yeni tedavi dönemini orada paylaşalım

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...aptıracaklar-birbirimize-umut-olalimm.744355/

değerin kaçtı ben de bugün 10. günüm verdim kan negatif çıktı 0,910 değerim :KK43:

Valla beta hcg 0.1 yaziyodu sonuc kisminda :KK43: zaten bunda yuksek deger gormuslugum yok moralim cok kotu

kızlar allah yardımcınız olsun inşallah allahım en yakın zamanda bebişlerinizi gönderir ve yüzünüzü güldürür :)
benim bu 5. denememde yüzüm güldü inşallah bebişleriniz sizi bekletmez :)

Canimmmmmmm gel bizim topimigize bak elazig demis gell canimm senuzulme insallh hersey guzel olcak..

X