2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kizlar sag yan tarafimda agri var sizde boyle oldumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar sizler yatarakmi bekliyosunuz yada normi hersey dikkat ederek sadece bende butun gun evde geciremiyorum cikiyorum arada disari insallah kotu yapmiyorum

Ya nerdesiniz arkadaslar tekmiyim kimse yokmu canlarim nerdesiniz

Ilk 3 4 gun dinlendim cikmadim ama butun gunde yatarak bel agrisi yapiyo bide kalkinca basim donuyo

Demin gezdimde 2009 yilinin paylasimlarina baktim nasil duygulandim ve hemen hemen takip ettim cogu anne olmus gozlerim yasardi cok duygulandim suanki yasadiklarimin aynisi o anlar ya insallah arkadaslar burdan hamilelik surecimizi ve cocuklarimizin hareketlerini tavirlarinida paylasiriz allah yardimcimiz olsun insallah

Ben geldiiim:KK16: iki embriyo transferim yapıldı. Diğer 3 tanesi donduruldu. Bugün 2. Gun biraz kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim var.

Kizlar sizler yatarakmi bekliyosunuz yada normi hersey dikkat ederek sadece bende butun gun evde geciremiyorum cikiyorum arada disari insallah kotu yapmiyorum

Ya nerdesiniz arkadaslar tekmiyim kimse yokmu canlarim nerdesiniz

Ilk 3 4 gun dinlendim cikmadim ama butun gunde yatarak bel agrisi yapiyo bide kalkinca basim donuyo

Demin gezdimde 2009 yilinin paylasimlarina baktim nasil duygulandim ve hemen hemen takip ettim cogu anne olmus gozlerim yasardi cok duygulandim suanki yasadiklarimin aynisi o anlar ya insallah arkadaslar burdan hamilelik surecimizi ve cocuklarimizin hareketlerini tavirlarinida paylasiriz allah yardimcimiz olsun insallah

Ben geldiiim:KK16: iki embriyo transferim yapıldı. Diğer 3 tanesi donduruldu. Bugün 2. Gun biraz kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim var.

Kizlarrrr buraya gelinn yeni sayfa actik kndimize...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=744355

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

Canimmmm insalhh simsiki tutnur bbeisinn biz burdan tasindik yeni sayfa ve yeni umutlar niyetine

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=744355

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

kimse yookk :KK53: herkes nereye gitti :KK37: test yapacak arkadaşlar vardı inşallah müjdeli haberlerle gelirler ben de 8. günüm idrar testi yaptım negatif hiç bişey hissetmiyorum ama alıştım galiba 8 senedir o tek çizgiyi görmeye neyse pazartesi belli olur kan testinde pek umudum yok zaten şimdiden tutmazsa neler yapacağımı planlamaya başladım bile kendimi kuaföre atacam hemen sonra da okul hazırlıklarına başlayacam anasını öğretmeniyim de belki tatile de giderim

Selam idrar testi kesin değil diyor herkes sadece moral bozuyor o kadar ,Pazartesi hayırlısıyla bize güzel haberler verirsin inşallah cnm

Yarın yumurta toplama işlemim olacak arkadaslar. Bu 3. Deneme ama bir heyecan bir stres sardı. Aklınıza geldikçe benim icin dua eder mısınız? Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin insallah.

Hadi bakalım büyük gün yarın hiç stres olma relaxxxxx :)))) sonrada 12 gün heyecanla bekleyiş süresi Allah yardımcın olsun umarım herşey yolunda gider ben dua okurken buradaki arkadaşlarada hep ediyorum sende bizimiçin et olurmu
Öptüm çok

Transferinin olmuşmuydu arkadşım oldunsa kaçıncı günü benimde aynı yerde ağrım var 9. günüm bugün

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Temmuz-ağustos ayında kaç kişi var transfer edilen. 30 temmuzda yumurtalarımı verdim. 4 ağustosta 4 adet embryo transfer edildi. 15-16 ağustosta kan vereceğim. Bir haftam kaldı. Çok heyecanlı bu bekleyiş.

Selam kızlar ilk denemedi olumsuz olanlar 2.denemeyi hemen 1 ay sonrasına mı tekrarladınız merak ettim bilgi verirseniz sevinirim
Öpüldünüz

X